2016 w iCEA: ciężka praca, fantastyczna zabawa

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: NK

23 stycznia 2017

Gdy czyta się rozmaite podsumowania 2016, można szybko dojść do wniosku, że chyba od zarania dziejów nie było roku, na który narzekano by równie często, uparcie i bezlitośnie, i który pożegnano by z równie wielką ulgą.

Na szczęście w iCEA nie mamy na co narzekać! 2016, choć jak zawsze po brzegi wypełniony ciężką pracą, wyzwaniami wymagającymi niesztampowego podejścia oraz deadline’ami, które atakują znienacka (i znienackami, które narzucają deadline’y!), był dla nas także rokiem, gdy niejednokrotnie mieliśmy okazję świetnie bawić się we własnym gronie.

Wyjazd integracyjny do Sierakowa

W połowie września, gdy pogoda była wyjątkowo łaskawa, na dwa dni wstrzymaliśmy pracę firmy i pojechaliśmy do Sierakowa, aby tam wśród pięknych okoliczności przyrody (i ośrodka wypoczynkowego Nowa Holandia) grać w paintballa, spacerować, strzelać z wiatrówki (dla ścisłości: nie do siebie nawzajem!) i organizować emocjonujące rozgrywki ping-ponga. Ukoronowaniem wyjazdu było ognisko i obowiązkowe kiełbaski!

Kula jest okrągła, a rynny są dwie: firmowe wyjście na kręgle

Powiedzmy sobie szczerze: każdy czasem ma ochotę wziąć kulę i coś rozwalić. Czemu nie zrobić tego w dobrym towarzystwie i na punkty? Nasze grudniowe wyjście na kręgle nauczyło nas trzech rzeczy. Po pierwsze: im mniej myślisz o tym, kto wcześniej nosił buty, które właśnie musiałeś włożyć, tym lepiej. Po drugie: wszystko, co o grze w kręgle mówił Fred Flintstone, jest nieprawdą (a niech cię, Fred). Po trzecie: nie chodzi o to, aby wygrać, tylko o to, by nie zrobić krzywdy sobie i kolegom!

Spotkanie opłatkowe

Wiadomo, że wszyscy zawsze życzymy sobie dobrze, ale tylko jeden raz w roku jest okazja, żeby złożyć sobie życzenia, zagryzając je rybą i popijając barszczem z uszkami! W przeddzień Wigilii spotkaliśmy się w siedzibie iCEA na ulicy Pięknej w Poznaniu, by spędzić kilka godzin przy wigilijno-firmowym stole, pośmiać się i pogadać – i licytować się, kto na tę okazję przygotował najbardziej świąteczny outfit. Takiego natężenia czapek Mikołajów, bałwanków, pingwinków i choinek jeszcze u nas nie było!

Rok 2017 dopiero się zaczyna, ale my już planujemy liczne atrakcje, z których sprawozdania będziemy zdawać Wam na bieżąco. Nie zapomnijcie wpadać na naszego bloga i nasz fanpage na Facebooku, by sprawdzić, co w iCEA piszczy!