DARMOWY AUDYT SEO

5 sposobów na obniżenie kosztów graficznych w marketingu

3 min czytania
5 sposobów na obniżenie kosztów graficznych w marketingu
Kategoria Partnerzy

Jak zoptymalizować wykorzystanie grafiki, utrzymując ten sam poziom jakości? Poniżej znajdziesz pięć sposobów na to, jak obniżyć koszty, jednocześnie nie tracąc efektów wizualnych.

Spis treści:

Grafiki z krótką treścią

Przekaz wizualny jest istotny, ale nigdy nie powinien zdominować treści. Grafiki mają być subtelne i wspierać tekst, a nie odwracać od niego uwagę. Postaw więc na ich prostotę oraz kolory tworzące harmonijny układ. Jeśli chodzi o marketing w mediach społecznościowych, to właśnie grafiki z krótkim, klarownym przekazem są kluczem do sukcesu. Oznacza to jednocześnie oszczędność czasu ze względu na krótszą realizację, a także oszczędność pieniędzy (prościej i szybciej wykonana grafika będzie tańsza).

Sprawdź: Co to jest NPS?

Format obrazu do social media

Najlepszą opcją będzie format kwadratowy. Dzięki temu masz możliwość przycięcia bocznych obszarów grafiki i wykorzystania jej w 100% w dowolnych obszarach pionowych. Jest to szczególnie pomocne podczas tworzenia postów w mediach społecznościowych lub reklam z ograniczoną przestrzenią.

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć kwadratową, czy pionową grafikę, pamiętaj, aby umieścić kluczowe elementy w centrum projektu. W ten sposób Twoi odbiorcy będą mogli bez problemu zobaczyć i zrozumieć Twój przekaz bez względu na sposób jego wyświetlania.

Umów się na darmowy audyt Twojej strony
DARMOWY AUDYT SEO

Możliwości technologii

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, musisz brać pod uwagę najnowsze osiągnięcia technologiczne. Mogą bowiem pomóc Ci stworzyć lepsze projekty w krótszym czasie. Używaj plików PNG o wysokiej rozdzielczości, warstw i przewiduj animacje, kiedy tylko jest to możliwe – wszystkie te elementy pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze podczas projektowania grafiki dla Twojej strony internetowej lub do materiałów marketingowych.

Sprawdź: Jak pozbyć się niechcianych linków ze strony?

Szablony

Strategia brandingowa oparta na autorskich szablonach sprawi, że odbiorcy uznają Twoją markę za profesjonalną. Dzięki niej Twój przekaz zostanie poprawnie odebrany oraz zrozumiany, przez co użytkownicy podejmą pożądane przez Ciebie działania. Będzie to tym bardziej możliwe poprzez przypominanie i ponowne zwracanie ich uwagi na Twoje treści.

Jeśli strategia zostanie wdrożona poprawnie, przyniesie lepsze rezultaty dla Twojego biznesu. Ważne, byś jasno określił cele Twoich działań. Użycie spójnej grafiki w materiałach marketingowych nie tylko sprawi, że będą one wyglądały bardziej profesjonalnie, ale też wpłynie na oszczędności zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Właściwy grafik

Jeśli w krótkim czasie potrzebujesz wysokiej jakości grafiki, to www.grafik-na-minuty.pl jest idealnym rozwiązaniem. Możesz wybierać spośród wielu grafików, którzy pomogą Ci stworzyć obraz zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Płacisz tylko za czas spędzony przez specjalistę nad Twoim projektem. Możesz zlecić go poprzez mail lub formularz. Dzięki temu jest to przystępna opcja bez skomplikowanych umów, oczekiwania na wycenę itp.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami z agencji SEO.

Studio Kreacja
Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wsparciem w działaniach marketingowych, w tym w branding, tworzeniu stron internetowych i sklepów online oraz e-marketingu. Nasze podejście skupia się na osiąganiu Twoich celów biznesowych, a nie tylko na dostarczeniu rozwiązań. Zależy nam na przejrzystości i klarowności na każdym etapie współpracy, ponieważ uważamy, że jest to klucz do budowania długotrwałych i skutecznych relacji biznesowych. Odpowiednie narzędzia i ich wdrożenie to nasza domena, dlatego z nami możesz być pewien, że Twoje działania marketingowe będą prowadzone profesjonalnie i skutecznie.
Zobacz również
Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.

Oceń tekst
Średnia ocen 5/5 | Liczba ocen: 7

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

Szablon graficzny sklepu internetowego to nie tylko wygląd
Szablon graficzny sklepu internetowego to nie tylko wygląd
Czym jest szablon sklepu? Dedykowany czy gotowy? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w artykule. Czytaj dalej.
Rola cen w Google Shopping Ads
Rola cen w Google Shopping Ads
Zastanawiasz się, jaka jest rola cen w Google Shopping Ads? Czytaj dalej!
Jak zwiększyć ruch retencyjny na stronie przy pomocy web push?
Jak zwiększyć ruch retencyjny na stronie przy pomocy web push?
Każda firma powinna dbać nie tylko o napływ nowych klientów, ale również o zatrzymanie na dłużej dotychczasowych. O to chodzi […]

Rozpocznij

od bezpłatnej
konsultacji SEO

Zainwestuj w szczegółową konsultację SEO i dowiedz się więcej na temat wydajności Twojego sklepu internetowego. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową analizę, dzięki której uzyskasz jasny obraz tego, co należy poprawić.

 • I Nasz ekspert SEO skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
 • II Umówimy się na bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • III SEO konsultant przeprowadzi audyt Twojej witryny i przedstawi Ci strategiczne rekomendacje, dzięki którym poprawisz wydajność swojego sklepu internetowego.
 • IV Otrzymasz szczegółowy raport SEO biorący pod uwagę szereg ważnych czynników rankingowych Google.

  Chcesz poznać
  ofertę?
  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut! Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 9-15.
  Niestety aktualnie nasz konsultant nie jest dostępny. Skontaktujemy się z Tobą w godzinach otwarcia biura.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu telefonicznego przedstawienia mi oferty firmy iCEA. Więcej w Polityce prywatności.
  Wysyłanie
  Masz pytania? Kliknij i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat!
  Rozpocznij chat
  Zamów rozmowę