Pierwsza agencja seo360 w Polsce

Kompleksowe podejście do pozycjonowania

Umów się na bezpłatną konsultację SEO

Bezpłatny audyt
Pierwsza agencja seo360 w Polsce
Zaufali nam:
PZU
Lech Poznań
Orange
Bielenda
Marilyn
Viessmann
Hilding
Promag
Botland

Kim jesteśmy?

Poznańska Agencja SEO - Grupa iCEA to biznesowe podejście do pozycjonowania stron internetowych. Jesteśmy agencją SEO, która już od 2007 wyznacza standardy w branży SEO/SEM. Dysponujemy największym działem technicznym w Polsce, który budują najlepsi eksperci SEO z wieloletnim doświadczeniem. Z naszą ofertą wychodzimy poza granice kraju, operując także w Indiach i USA.

GRUPA iCEA W LICZBACH:

14
lat doświadczenia w branży
300
specjalistów
3
kontynenty
7000
zrealizowanych kampanii
10000
przeprowadzonych konsultacji SEO
237
firm partnerskich
Grupa ICEA w liczbach

Co odróżnia bezpłatną konsultację od audytu SEO?

Jesteśmy ekspertami w swojej branży, a pozycjonowanie nie ma przed nami tajemnic. Znamy swoje możliwości, ale jesteśmy świadomi, że Ty jeszcze nie. Dlatego nie namawiamy Cię na zakup kota w worku. Jeszcze przed nawiązaniem współpracy oferujemy indywidualną, całkowicie darmową konsultację SEO. To znacznie więcej niż klasyczny audyt SEO, który ogranicza się do wyliczenia błędów na stronie internetowej.
 1. Zyskasz wiedzę, w jaki sposób kształtowała się Twoja pozycja w wyszukiwarce w ciągu ostatnich lat
 2. Dowiesz się, w jaki sposób działają Twoi konkurenci
 3. Poznasz aktualne trendy w Twojej branży, w które warto inwestować
 4. Zasugerujemy Ci nawet kilkaset propozycji skutecznych słów kluczowych
 5. Bez ponoszenia dodatkowych kosztów przekażemy Ci propozycję strategii skutecznego pozycjonowania Twojej strony internetowej

Poznaj zadowolonych klientów

PO CO TWOJEJ FIRMIE SEO?

Sprzedajesz w Internecie? Żeby robić to skutecznie, musisz zadbać o widoczność Twojej witryny w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep internetowy lub strona WWW nie wyświetla się użytkownikom, to najpewniej nie będą mieć szansy poznać Twojej oferty.

Żeby to zmienić, potrzebujesz odpowiednio dobranej strategii pozycjonowania, dzięki której osiągniesz wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Dobrze trafiłeś - nasza agencja SEO jest w tym najlepsza.

Kiedy czytasz te słowa, inni gracze z Twojej branży już inwestują w SEO. Jeśli chcesz dogonić, a nawet wyprzedzić konkurencję, wybierz agencję oferującą holistyczne podejście do biznesu online. Skorzystaj z naszych usług kompleksowego pozycjonowania stron i zmaksymalizuj swoją sprzedaż.

Kompleksowa usługa SEO360

Sama widoczność w wyszukiwarce to dziś za mało, żeby Twój sklep generował sprzedaż. Potrzebne jest biznesowe podejście do pozycjonowania stron internetowych. Bazując na tym założeniu, jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy innowacyjną usługę SEO360.

Agencja SEO360 to wielopoziomowe podejście do biznesu, dzięki któremu zyskasz:

Kompleksowa usługa SEO360
1
Jakościowy
ruch na stronie, który gwarantuje wzrost konwersji
2
Kompleksowe
i holistyczne rozwiązania z różnych dziedzin
3
Skrupulatne
przygotowywane i konsekwentnie realizowane założenia
4
Nowe
perspektywy rozwoju, np. ekspansja na rynek zagraniczny
5
Wsparcie
naszych partnerów - liderów branży

360
Nasza oferta

SEO Audyt
UX Audyt
Google Ads Audyt

Jak klienci mają zrobić zakupy w Twoim sklepie, skoro nie mogą go znaleźć? Słaba widoczność w wyszukiwarce to problem wielu właścicieli e-commerce, o którym możesz zapomnieć dzięki właściwie wdrożonej strategii SEO. Dobre praktyki SEO sprawią, że Twoja strona trafi na pierwszą stronę wyników wyszukiwania, a to przełoży się na wzrost sprzedaży oraz większy zysk.

Rzetelny audyt SEO to podstawa do stworzenia skutecznej strategii pozycjonowania. W czasie audytu nasi eksperci analizują domenę, profil linkowy i ogólny stan techniczny witryny. Zależy nam na tym, żebyś dokładnie poznał problemy swojej strony, dlatego kolejnym etapem jest bezpłatna konsultacja, w czasie której szczegółowo omówimy mankamenty witryny. Dowiesz się też, jakie działania poprawią widoczność Twojej strony internetowej.

5 kroków
5kroków
 • Bezpłatna konsultacja z analitykiem
 • Audyt techniczny SEO
 • Opracowanie strategii zgodnej z potrzebami rynku i indywidualnych potrzeb biznesowych klienta
 • Kompleksowe działania SEO
 • Analiza efektów i optymalizacja

Chcesz zatrzymać klienta? Zadbaj o dobry UX. Nikt z nas nie lubi źle zaprojektowanych stron. Zbyt mały przycisk, za długi formularz, a nawet rodzaj użytego fontu – to wszystko może decydować o tym, że klienci chętniej wybierają zakupy u konkurencji niż w Twoim sklepie. Co musisz zmienić, aby zachęcić swoich użytkowników do działania? Tego dowiesz się dzięki audytowi UX.

Audyt UX pozwoli wykryć i wyeliminować błędy, które uniemożliwiają szybką finalizację zakupów w Twoim sklepie. Nasz ekspert UX przygotuje dla Ciebie listę rekomendowanych zmian, dzięki którym Twoja strona stanie się przyjaźniejsza w użytkowaniu, a robienie na niej zakupów – prostsze.

Czujesz, że przepalasz budżet na kampanie Google Ads? Nie wiesz, jak odpowiednio je skonfigurować, by przynosiły Ci maksymalny zysk? Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych certyfikowanych specjalistów Google Ads.

Każdą współpracę rozpoczynamy od szczegółowego audytu Google Ads ‒ to czas na dokładną analizę prowadzonych przez Ciebie kampanii reklamowych. Nasi eksperci wskażą elementy, które wymagają poprawy. Wdrożenie rekomendowanych przez nas zmian sprawi, że nie tylko dotrzesz ze swoją ofertą do nowych klientów, ale również zaczniesz zarabiać więcej.

O GRUPIE iCEA

2007

Nawiązaliśmy pierwszą współpracę z klientem w zakresie działań SEO

2009

Stabilny rozwój iCEA dzięki wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań

2017

Poszerzyliśmy ofertę o usługi SEM, UX oraz SXO

2017

Rozpoczęliśmy budowę ekosystemu SEO360. Fuzja agencji SEO Enterso (Szczecin), Niezwiązani (Poznań) i Grupa M40 (Poznań)

2018

Otrzymaliśmy certyfikat Google Premier Partner oraz tytuł Google Rising Stars

2019

Zostaliśmy liderem rozwiązań SEO/SXO dla e-commerce

2020

Do naszej agencji SEO dołączyła 300 osoba

2021

Ekspansja zagraniczna Grupa iCEA – rozpoczęliśmy świadczenie usług na 3 kontynentach

Oferujemy kompleksowe usługi dla branży eCommerce i firm działających online. Jest to możliwe dzięki współpracy z zaufanymi partnerami będącymi liderem i w branży, a także spółkami wyspecjalizowanymi w różnych obszarach marketingu internetowego, które tworzą Digital Now! Holding.

Jak działamy?

Holistyczne spojrzenie

Tradycyjne podejście do pozycjonowania już nie wystarczy, żeby wyprzedzić konkurencję. Dlatego w agencji Grupa iCEA proponujemy kompleksowe rozwiązania obejmujące różne aspekty marketingu internetowego.

Nieszablonowe rozwiązania

Wykraczamy poza utarte schematy myślenia o SEO. Jako pierwsi w branży wprowadziliśmy biznesowe podejście do pozycjonowania w postaci usługi SEO360.

Kreatywność i innowacja

Jesteśmy pionierami w branży, a dzięki wprowadzanym przez nas innowacjom jesteśmy w stanie zapewnić pozycję lidera także naszym klientom.

Efektywność

Działamy skutecznie. Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Interesują nas tylko realne i łatwo mierzalne efekty.

Indywidualne podejście

Nie lubimy chodzić na skróty i nie praktykujemy gotowych, iniwersalnych rozwiązań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, szczegółowo opracowując strategię działania i przydzielając dedykowanych opiekunów.

Transparentność

Zależy nam na tym, żebyś był świadomy tego, co będzie się działo z Twoim sklepem lub stroną na każdym etapie. We współpracy z klientem stawiamy na partnerskie relacje, otwartą komunikację i przejrzyste warunki współpracy.

Edukacja

Nie lubimy chodzić na skróty i nie praktykujemy gotowych, uniwersalnych rozwiązań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, szczegółowo opracowując strategię działania i przydzielając dedykowanych opiekunów.

jak działamy

FAQ - najczęściej zadawane pytania

SEO (Search Engine Optimization) to optymalizacja strony internetowej pod kątem wyszukiwarki. Celem tego procesu jest osiągnięcie jak najwyższej pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu zwiększa się popularność witryny, a także ruch na stronie. Zakres SEO dzieli się na: optymalizację (on-site SEO) oraz link building (off-site SEO). On-site SEO obejmuje optymalizację techniczną – dostosowanie strony internetowej do aktualnych wytycznych wyszukiwarki oraz weryfikację treści, która jest istotnym czynnikiem rankingowym. Działania off-site SEO polegają na pozyskiwaniu wartościowych odnośników do strony internetowej. Odnośniki są wskazówką dla wyszukiwarki, że na danej stronie znajduje się wartościowa treść.

Agencja SEO pomoże Twojej firmie odnieść sukces w procesie optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarki. Odpowiednio wdrożona strategia pozycjonowania sprawi, że Twoja witryna zacznie być widoczna w wynikach wyszukiwania, a to w konsekwencji przełoży się na wzrost współczynnika konwersji oraz zysk ze sprzedaży. Doświadczone agencje SEO współpracują z klientami z różnych branż, a zdecydowana większość z nich specjalizuje się w obsłudze e-commerce. Tylko nieliczne agencje oferują kompleksowe usługi SEO na rynkach zagranicznych.

Agencja SEO zajmuje się kompleksowym wsparciem w procesie pozycjonowania Twojej witryny, które obejmuje:

 • audyty SEO
 • optymalizację techniczną witryny
 • link building
 • badanie słów kluczowych
 • tworzenie wysokiej jakości contentu
 • badanie konkurencji
 • Sprawdź dotychczasowe sukcesy agencji SEO. Przeanalizuj dostępne case study;
 • Zapoznaj się z opiniami byłych lub dotychczasowych klientów;
 • Poznaj agencję SEO: skorzystaj z darmowego audytu SEO i samodzielnie oceń jakość świadczonych usług.
 • Wsparcie ekspertów SEO, którzy przygotują dla Ciebie skuteczną strategię pozycjonowania biznesu online;
 • Wyznaczenie KPI i stałe mierzenie efektów prowadzonych działań;
 • Kompleksową analizę konkurencji;
 • Ustalenie i wdrożenie strategii link buildingu;
 • Ustalenie i wdrożenie strategii rozbudowy contentu;
 • Pełną optymalizację techniczna witryny;
 • Optymalizację kluczowych podstron serwisu pod kątem docelowych słów kluczowych;
 • Bieżący monitoring i analiza prowadzonych działań.

Aby znaleźć agencję SEO, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazy, takie jak: “agencja seo” lub “agencja seo poznań”. Wówczas otrzymasz listę agencji, z których ofertą możesz się zapoznać.

Wpisując w wyszukiwarkę np.: “agencja seo”, lub “agencja seo poznań” otrzymasz listę agencji z którymi możesz się zapoznać. Możesz także poprosić o rekomendację osoby która kiedykolwiek wcześniej korzystała z usług SEO. W taki sposób możesz ograniczyć ryzyko złego wyboru. Jak już znajdziesz agencję SEO, zweryfikuj opinie o jej usługach.

Nasz zespół

Grupa iCEA to zespół ponad 300 specjalistów o wieloletnim doświadczeniu. Poza praktykami SEO i SEM, w naszej firmie pracują eksperci z zakresu programowania, analityki internetowej, content marketingu i copywritingu, UX oraz obsługi klienta. Ich ścisła współpraca pozwala nam na dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań.

W związku z ciągłym rozwojem naszej agencji SEO, stale poszukujemy nowych talentów, które zasilą szeregi naszego zespołu. Chcesz pracować z najlepszymi specjalistami na rynku? Sprawdź oferty w zakładce Kariera i rozwijaj się razem z nami.

Grupa iCEA edukuje

W Grupa iCEA stawiamy na edukację. Organizujemy webinary i szkolenia, a nasi eksperci występują jako prelegenci na najważniejszych konferencjach, targach i innych wydarzeniach branżowych.

Prowadzimy autorski cykl Zapytaj o SEO, czyli najbardziej merytoryczne rozmowy o SEO w polskim Internecie.

„Zapytaj o SEO” to:

 • Rozmowy z ekspertami z branży eCommerce
 • 4 sezony, 38 odcinków
 • Odcinki specjalne „Zapytaj o SEO on Tour” w 4 polskich miastach
 • Profesjonalne studio nagrań
 • Materiały dostępne w formie wideo i podcastów

Na blogu firmowym dzielimy się wiedzą z różnych aspektów funkcjonowania branży e-commerce. To także miejsce, w którym świętujemy nasze sukcesy i odsłaniamy kulisy naszej pracy.

Jak pozycjonować sklep internetowy na PrestaShop

Jak pozycjonować sklep internetowy na PrestaShop

Masz sklep internetowy oparty na PrestaShop? Wybrałeś system, które daje duże możliwości pod względem optymalizacji pod SEO. Sprawdź, jak najlepiej to zrobić!
Jak pozycjonować sklep internetowy na platformie Shoper?

Jak pozycjonować sklep internetowy na platformie Shoper?

Shoper daje Ci możliwość prowadzenia sklepu WWW, który możesz optymalizować pod SEO. Sprawdź, jakie możliwości oferuje Shoper pod tym względem.
Czwarta edycja programu “Zwykli-Niezwykli” ruszyła. Wspieramy pasje naszych pracowników

Czwarta edycja programu “Zwykli-Niezwykli” ruszyła. Wspieramy pasje naszych pracowników

W styczniu wystartowaliśmy z kolejną, już czwartą edycją programu “Zwykli-Niezwykli”. To program wsparcia dla pracowników, którzy mają niecodzienne pasje oraz […]
Bezpłatny audyt

  Powiedz nam jaki zakres usług Cię interesuje,
  a skontaktujemy się w odpowiednim dla Ciebie terminie

   Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespółu, ale masz wątpliwości - skontaktuj się z nami.
   Wypełnij formularz kontaktowy: