Grupa iCEA nagradza najlepszych! Uroczysta Gala Nagród i podsumowanie 2019 roku

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: Przemysław Jankowski

PR Konsultant w Grupie iCEA. Antropolog kulturowy, dr nauk humanistycznych, wykładowca, dziennikarz technologiczny z ponad 10-lenim doświadczeniem, dawniej związany z największymi redakcjami techno... Więcej

14 stycznia 2020

Ubiegły, 2019 rok był dla Grupy iCEA rokiem niezwykle udanym, a wręcz przełomowym, jeśli spojrzymy na strukturę naszej firmy. Rynkowe sukcesy idące w parze ze zwiększaniem liczebności oraz możliwości poszczególnych działów podsumowaliśmy 20 grudnia 2019, kiedy to firmową Wigilię poprzedziła uroczysta Gala, podczas której wręczone zostały nagrody dla wyróżniających się pracowników.

Czas na nowe rozdanie

2019 rok zakończyliśmy jako jeden z liderów branży SEO/SEM w Polsce. Możemy pochwalić się zwiększeniem przychodu w porównaniu do roku 2018 aż o 37% oraz rozwojem naszej sieci partnerskiej i nawiązaniem współpracy z takimi markami, jak Lech Poznań, Collegium Da Vinci, edrone, AfterMarket czy Up Blue. Nasz model biznesowy i wielka waga przywiązywana do jakości świadczonych usług złożyły się na niewątpliwy sukces i pozwoliły na ugruntowanie w świadomości klientów oraz partnerów obrazu Grupy iCEA jako firmy, której działania są równie skuteczne, co transparentne. Cechuje nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do realizowanych kampanii SEO i jest to orientacja, która towarzysząc nam od lat, będzie wskazywała nam drogę również w 2020 roku.

– Wartością każdej firmy, co szczególnie podkreślamy w Grupie iCEA, są ludzie, którzy ją tworzą. Sukcesy jakie odnieśliśmy i te, które z pewnością odniesiemy w przyszłości, nie byłyby możliwe bez nich, a co za tym idzie bez ich zaangażowania, inicjatywy, włożonego w wykonywanie codziennych obowiązków serca. Trudno mi wyobrazić sobie bardziej budujące, a przy tym bezpośrednie i proste słowa niż te, które usłyszałem niedawno od jednego z naszych nowych pracowników: “cieszę się, że trafiłem do iCEA”. Ja też się cieszę i wiem, że w 2020 będziemy dalej rosnąć w siłę! – mówi Prezes Grupy iCEA, Paweł Borowik.

Wspierając biznesy naszych klientów nie zapomnieliśmy o własnych strukturach wewnętrznych, które przeszły pewne, istotne z perspektywy całej firmy, modyfikacje. Zmiany te pozwoliły nam stworzyć jeden z największych i niezwykle sprawny dział techniczny oraz zespół specjalistów, odpowiedzialnych za jakość przygotowywanych treści content marketingowych. Rok 2019 był również świadkiem rozrostu naszych kadr – Grupa iCEA liczy dziś ponad… 200 pracowników! Dynamika naszego rozwoju sprawia, że oficjalnie zaczęliśmy poszukiwać już nowej siedziby, która pozwoli nam na planowane w 2020 roku dalsze rozszerzenie liczebności całego zespołu Grupy iCEA.

Plany na przyszłość w świątecznej atmosferze

Przed nieformalną częścią firmowej Wigilii, która w 2019 roku odbyła się w hotelu Mercure w Poznaniu, miała miejsce wspomniana wcześniej Gala zorganizowana przez Zarząd Grupy iCEA. Event rozpoczął cytat z twórczości Jacka Kaczmarskiego: “Pamiętamy, co było, więc wiemy – co będzie”, a pierwsza wyświetlona prezentacja przybliżyła wszystkim zebranym idee stojące za rozwojem struktur Grupy iCEA. Prelekcja otwierająca Galę okraszona była licznymi anegdotami i nawiązaniami do wspólnej przeszłości, a wieńczyły ją plany na Nowy Rok. Plany optymistyczne, ale i w pełni realne, których wykonanie pozwoli nam zdobyć nowe rynki i zaproponować klientom usługi nieoferowane wcześniej przez konkurencję.

Drugim aktem Gali było wręczenie nagród dla wyróżniających się pracowników, których wysiłki przyczyniły się w 2019 roku do rozwoju całej firmy, do optymalizacji pracy poszczególnych działów czy zwiększenia efektywności naszego zespołu. Na liście zwycięzców nie zabrakło również osób, które dbają o atmosferę w firmie, motywują koleżanki i kolegów, świecą przykładem i pokazują, jak wiele jesteśmy w stanie osiągnąć, gdy pracujemy razem. Gala była uroczysta, ale z humorem – prowadzący zasypywali nas anegdotami z życia firmy, a niektórzy wyróżnieni pracownicy zaprezentowali umiejętności oratorskie, które z powodzeniem pozwoliłyby im podbić scenę polskiego stand-upu.

Podczas Gali Nagród podsumowującej 2019 rok wręczono łącznie 12 nagród w postaci szklanych statuetek oraz personalizowanych dyplomów ze zdjęciami, oprawionych w eleganckie ramki. Głosowanie pracowników oraz nominacje Zarządu Grupy iCEA, będące swoistymi nagrodami – niespodziankami, wskazały zwycięzców między innymi w takich kategoriach, jak As Inicjatywy, Debiutant Roku, Rozsądny Mediator, Zabawny Gość czy Tytan Pracy.

Dzięki przyjętej formule głosowania i nominacji docenione zostały osoby mające wpływ na kształt naszej firmy oraz ci, którzy w oczach współpracowników świecą przykładem, pomagają w codziennych zadaniach, a także dbają o dobrą atmosferę w zespole. Jako ciekawostkę warto dodać, że największe brawa otrzymał zwycięzca kategorii Fashionista, zaś salwy śmiechu wybuchły na sali, gdy przemawiał jeden ze zdobywców nagrody w kategorii Zabawny Gość – w tym przypadku zwycięzców było aż trzech!

Gdy zakończyła się oficjalna część uroczystego wieczoru, słusznie postrzeganego jako najważniejsze wydarzenie wewnątrzfirmowe w 2019 roku, przyszła kolej na świąteczne życzenia, wręczenie upominków i wspólną zabawę. Jak przebiegała ta nieformalna część wieczoru? Spontanicznie! Ożywione i przerywane okazjonalnymi wybuchami śmiechu rozmowy toczyły się przy wszystkich stołach (a nawet przy fortepianie!), a parkiet szybko zapełnił się od miłośników tańców wszelakich. Impreza trwała do samego rana, a co najważniejsze – przywieźliśmy z niej mnóstwo zdjęć, wspomnień oraz pozytywnej energii. Już nie możemy doczekać się kolejnej Gali Nagród!

Powiązane artykuły