Wspieramy technologicznie Schronisko dla zwierząt w Poznaniu!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: Przemysław Jankowski

PR Konsultant w Grupie iCEA. Antropolog kulturowy, dr nauk humanistycznych, wykładowca, dziennikarz technologiczny z ponad 10-lenim doświadczeniem, dawniej związany z największymi redakcjami techno... Więcej

12 sierpnia 2019

Myśląc o wspieraniu zwierzaków przez firmy, przed oczami stają wielkie paczki karmy przesyłane schroniskom. Grupa iCEA wielokrotnie wspomagała je właśnie w taki sposób, organizując zbiórki charytatywne na rzecz potrzebujących czworonogów i kompletując paczki pełne smakołyków i zabawek. Tym razem mamy możliwość niesienia pomocy w nieco innym zakresie.

W Grupie iCEA lubimy pomagać zwierzakom, a ponieważ jesteśmy firmą, która specjalizuje się w pozycjonowaniu, postanowiliśmy wykorzystać nasze umiejętności i możliwości w sposób dla nas najbardziej naturalny. Zdecydowaliśmy się na udzielenie wsparcia technologicznego stronie poznańskiego schroniska. Co się za tym kryje? Najprościej rzecz ujmując – zadbanie o ich SEO. Strona Schroniska dla zwierząt w Poznaniu jest bardzo ważna dla tej instytucji, ponieważ pełni pewną istotną funkcję. Daje możliwość zapoznania się z kandydatami do adopcji. Oprócz zdjęć znajdują się tam także opisy charakteru zwierzaków, co ułatwia proces decydowania się na przygarnięcie pupila.
Chcemy, żeby jak najwięcej psów i kotów znalazło nowe domy, dlatego będziemy czuwać nad tym, żeby poznańskie schronisko zawsze mogło pokazać się tym, którzy za pośrednictwem Internetu poszukują przyszłego podopiecznego. Wszystkich zainteresowanych adopcją lub udzieleniem wsparcia zapraszamy do odwiedzin strony Schroniska dla zwierząt w Poznaniu pod adresem: https://schronisko.com.