SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360

Cennik
Blogi Firmowe

alt dla ikony

Nie masz czasu na prowadzenie bloga?

Nie czujesz się na siłach?
Nie wiesz, jak go odpowiednio promować?
Oddaj to w nasze ręce.

Nie musisz nic robić – nawet zakładać bloga.
My zajmiemy się tym za Ciebie.

alt dla zdjecia

Co mieści się w cenie?

Aby blog dobrze funkcjonował nie wystarczy ładny, przyciągający wzrok wygląd i chwytliwy temat. Liczą się również regularne i dobre jakościowo artykuły, interakcje z czytelnikami, odpowiednio dobrany, funkcjonalny szablon, grafiki.

Nie zapominaj również o pozycjonowaniu i analityce. Choć działań SEO nie widać na pierwszy rzut oka, często to właśnie one mogą zdecydować o sukcesie bądź niepowodzeniu platformy.

Zobacz, co Ci zapewniamy w ramach poszczególnych pakietów:

Pakiet Start
4 wpisy w miesiącu
649 zł / miesiąc
szczegóły pakietu
Pakiet Ekspert
6 wpisy w miesiącu
849 zł / miesiąc
szczegóły pakietu
Pakiet Master
10 wpisy w miesiącu
1249 zł / miesiąc
szczegóły pakietu
Pakiet Vip
16 wpisy w miesiącu
1749 zł / miesiąc
szczegóły pakietu

Czym różnią się od siebie pakiety?

W ramach każdego pakietu gwarantujemy Ci kompleksową obsługę Twojego bloga. Różnica polega tylko na częstotliwości dodawania nowych wpisów. Każda branża jest inna pod tym względem i jej czytelnicy mają różne potrzeby.

Skontaktuj się z nami – doradzimy Ci, który pakiet najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.

alt dla facebooka
alt dla facebooka

Połącz blog z działaniami na Facebooku i Google+. Na to również mamy dla Ciebie świetną ofertę.

Zobacz ofertę

Dlaczego to jest ważne?

alt dla ikony

Wygląd bloga i nawigacja

Blog musi być dla czytelników atrakcyjny wizualnie. Inaczej nie będą chcieli spędzać tam czasu. Liczą się tutaj nie tylko szablon, ładne, dobrej jakości zdjęcia, ale również dobór kolorów, czytelna czcionka, rozkład tekstu i wiele innych elementów.

Istotną rolę gra też nawigacja na stronie. Czytelnicy nie powinni mieć problemów z poruszaniem się po niej i znalezieniem ciekawych dla siebie materiałów.

alt dla ikony

Treść

Blog musi opierać się na ciekawych, wysokiej jakości merytorycznych treściach. Ich charakter zależy od tematyki i grupy docelowej.

Tak samo, jak najbardziej odpowiednia częstotliwość zamieszczania nowych materiałów. Wpisy mają być przydatne dla czytelników i zachęcać ich do interakcji.

alt dla ikony

Reagowanie

Blog ma budować Twoje relacje z użytkownikami – Twoimi potencjalnymi klientami, dlatego tak ważne jest bieżące reagowanie na wszystkie komentarze.

Trzeba szybko odpowiadać czytelnikom, zachęcać ich do kolejnych wypowiedzi i udostępniania artykułów swoim znajomym.

alt dla ikony

Optymalizacja i pozycjonowanie

Optymalizacja to coś, czego nie widać od razu: używanie w tekstach wybranych słów kluczowych, brzmienie nagłówków, linki wewnątrz artykułów, itp. Do tego dochodzą kwestie ściśle dotyczące SEO,takie jak instalacja wtyczek i konfiguracja bloga.

Wszystkie te elementy mają istotny wpływ na częstotliwość wyświetlania i pozycję bloga w wyszukiwarkach (a tym samym również na jego popularność).

alt dla ikony

Statystyki w Google Analytics

Chcemy, żeby Twój blog osiągał coraz lepsze wyniki. Dlatego od samego początku mierzymy wszystkie najważniejsze statystyki za pomocą Google Analytics.

Z danych wyciągamy wnioski i wdrażamy nowe, najskuteczniejsze rozwiązania.

alt dla ikony

Marketing szeptany

Warto szepnąć słówko o Twoim blogu tu i ówdzie, zwłaszcza na samym początku. W ten sposób więcej ludzi odwiedzi Twoją stronę i zacznie ją regularnie śledzić, a Ty szybciej zdobędziesz nowych klientów.

Marketing szeptany wciąż cieszy się bardzo wysoką skutecznością i opłaca się w niego inwestować – oczywiście pod warunkiem, że jest dobrze i umiejętnie prowadzony.

alt dla ikony

Social Media

Blog plus social media to prosty przepis na sukces. Dzięki takiemu połączeniu więcej osób dowie się o Twoim blogu, można go lepiej i skuteczniej promować w sieci. Z przyjemnością poprowadzimy dla Ciebie profile na Facebooku i Google +. Na efekty nie będziesz musiał długo czekać. Tutaj przeczytasz o naszej ofercie dotyczącej social media.

Dużo tego, prawda?

Na szczęście wiemy, jak to zrobić.

Napisz do nas – doradzimy Ci w wyborze najodpowiedniejszego pakietu.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz +48 667 000 333 lub wypełnisz formularz kontaktowy.
Wypełnij formularz
Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
i wyjaśnimy wątpliwości.