Darmowy audyt strony

W ramach audytu przedstawimy m. in.:

  1. Widoczność Państwa serwisu w wyszukiwarce na przestrzeni ostatnich kilku lat.
  2. Działania podejmowane przez Państwa największych konkurentów.
  3. Rozpoznanie trendów obowiązujących w Państwa branży (nawet
    kilkaset potencjalnych fraz do pozycjonowania).
  4. Elementy optymalizacji on-page wymagające poprawy

Wypełnij formularz kontaktowy,
aby zamówić darmowy audyt strony

W razie pytań:
+48 667 000 333

Darmowy audyt strony

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą,
by przeprowadzić audyt.

Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Grupę iCEA S.A. z siedzibą na ul. Dąbrowskiego 267, 60-406 Poznań, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.


Co da Państwu darmowy audyt strony?

1

Możliwość znalezienia błędów w witrynie

Zdarza się, że nawet najlepiej prowadzona strona nie ma wielkich szans w boju o uwagę robotów wyszukiwarki, ponieważ została zaprojektowana i stworzona w niewłaściwy sposób. W takiej sytuacji zapewnienie jej wysokich pozycji będzie poważnie utrudnione, a czasami wręcz niemożliwe. Skorzystanie z darmowego audytu strony pozwoli Państwu zidentyfikować te problemy i znaleźć rozwiązania, dzięki którym uda się je wyeliminować.

2

Oszczędność czasu

Dobrze wiemy, że przejrzenie każdej podstrony witryny jest zajęciem nie tylko żmudnym, ale także szalenie czaso- i pracochłonnym. Nie musicie Państwo tracić na to energii, którą moglibyście poświęcić na rozwijanie swojej firmy w innych obszarach – powierzcie to zadanie profesjonalistom!


3

Indywidualnie dopasowany raport

Możecie Państwo zapomnieć o firmach, które najpierw twierdzą, że przeprowadzą dla Państwa darmowy audyt strony, a później wysyłają dokładnie taki sam „raport”, jaki dostają wszyscy ich klienci. My wyślemy Państwu unikalny raport szczegółowo wyliczający, które elementy Państwa strony wymagają poprawy, gdy spojrzy się na nie z perspektywy wprowadzania dobrych praktyk SEO.

4

Szansę śledzenia postępów strony

Jeżeli kiedykolwiek traficie Państwo na „specjalistę” od SEO, który zapewniać będzie, że pozycjonowanie i optymalizacja witryny zostały zakończone raz na zawsze – uciekajcie! Pozycjonowanie jest procesem ciągłym i długofalowym, ze względu zarówno na stale zmieniające się algorytmy Google, jak i nieustanną aktywność konkurencji. Wykonanie darmowego audytu strony to świetna okazja, by sprawdzić, czy przypadkiem Państwa strona nie została w tyle.

5

W przyszłości: wyższe pozycje

Wszyscy wiedzą, że bardzo ważne jest, aby zawsze być o krok przed konkurencją. A w internecie bycie o pozycję nad konkurencją jest czymś jeszcze ważniejszym! Aby postawić sobie tak ambitny cel, musicie Państwo mieć dobrą świadomość tego, w jakiej kondycji jest teraz Państwa strona. Tutaj właśnie może przyjść z pomocą audyt SEO!

Przykładowy audyt strony

Czym właściwie jest audyt SEO?

Głównym celem, jaki stawiamy sobie, przygotowując darmowy audyt strony, jest możliwie jak największe uproszczenie tego, co wydaje się skomplikowane. Co przez to rozumiemy? Przede wszystkim chcemy podać Państwu precyzyjne i klarowne informacje na temat obecnego stanu Państwa strony oraz jej pozycji w wyszukiwarkach.


Darmowy audyt SEO dla każdej witryny może wyglądać nieco inaczej, ale zawsze zawiera zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną analizę witryny.

Najważniejsze elementy audytu to:

  • sprawdzenie, jak zmieniała się widoczność Państwa serwisu w wyszukiwarce Google.pl w ciągu ostatnich kilku lat;
  • analiza działań prowadzonych przez konkurencję Państwa firmy;
  • rozpoznanie aktualnych trendów w branży, w której działa Państwa firma;
  • wskazanie obszarów optymalizacji on-page (czyli w obrębie strony internetowej), które wymagają poprawy.

Innymi słowy, darmowy audyt strony ma na celu przedstawienie kondycji, w jakiej znajduje się Państwa witryna, i wskazanie sposobów na jej poprawę.


Powrót do serwisu
Darmowy audyt strony
4.8 (95%) 4 ocen

Nasze marki