alt dla ikony

Media o nas piszą

Zostaliśmy wyróżnieni w ponad 140
artykułach prasowych, oto kilka z nich.

Bezkompromisowe SEO dla najlepszych

źródło: Newsweek
alt dla obrazka

SEO nie ma tajemnic dla zespołu specjalistów Grupy iCEA S.A. Świadczy o tym certyfikat Google Partner Premier oraz zaufanie klientów, którzy powierzają swoją przyszłość w nasze ręce. O wielowymiarowym i kompleksowym podejściu do pozycjonowania napisał Newsweek, w numerze z przedziału 28 maj - 3 czerwiec 2018 roku.

Czytaj dalej

Innowacyjne rozwiązania i współpraca z Orange Polska

źródło: wprost.pl
alt dla obrazka

W pędzie ku innowacjom nie mamy sobie równych! Docenia to wprost.pl, który opublikował newsa o współpracy między Grupą iCEA S.A. a Orange Polska. Tekst ukazał się 24 maja 2018 roku.

W treści wiadomości opublikowanej przez serwis możemy znaleźć informacje o tym, że eksperci z Grupy iCEA S.A. zajmą się przygotowaniem innowacyjnego kreatora stron internetowych dla biznesowych oraz indywidualnych klientów Orange Polska. Opracowywane przez nas usługi są już dostępne dla osób, które podpisują lub przedłużają umowę na popularną Neostradę. Współpracą z takim partnerem trzeba się chwalić, podobnie jak i równie ciekawymi

Czytaj dalej

Paweł Borowik prezesem Grupy iCEA S.A.

źródło: jobs.pl
alt dla obrazka

Zmieniamy się, rozwijamy i doskonalimy, a z tym wiążą się spektakularne kariery. Na łamach portalu jobs.pl możemy przeczytać o Pawle Borowiku, który objął funkcję Prezesa Zarządu Grupy iCEA S.A. Tekst został opublikowany 13 kwietnia 2018 roku.

Artykuł informuje o tym, że Paweł jest związany ze spółką od lat, przytacza pokrótce jego doświadczenie zawodowe i przybliża czytelnikom godne podziwu realizacje i projekty, które koordynował obecny Prezes Grupy iCEA S.A.

Czytaj dalej

Nasze marki