SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360
alt dla ikony

Zaufali nam

Współpracujemy obecnie z ponad 400 firmami z wielu branż i o różnej wielkości.

Oficjalny polski przedstawiciel grupy HIlding Anders, która jest wiodącym producentem łóżek i materacy w Europie i Azji. Hilding Anders Polska obsługuje klientów z całej Polski a jednym z głównych odbiorców jest IKEA. W 2003 roku wprowadziła na rynek polski firmową markę produktów Hilding, która zdobyła uznanie na całym krajowym rynku.

Producent artykułów z zakresu kompleksowej mechaniki i kosmetyki pojazdowej posiadający asortyment ponad 10.000 artykułów. Jest profesjonalnym dostawcą dla firm świadczących usługi motoryzacyjne i mechaniczne w dziesięciu krajach na świecie.

Spółka Frampol jest obecna w branży farmaceutycznej od ponad 60 lat. Ich oferta handlowa obejmuje produkty lecznicze oraz suplementy diety. Z sukcesem podbiła polski rynek swoimi produktami, które są na najwyższym poziomie technologicznym oraz szerokim asortymentem dostępnych produktów.

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym.

To jedna z popularniejszych marek kosmetycznych produkująca naturalne kosmetyki do twarzy i ciała. W ofercie firmy znajduje ponad 400 produktów skierowanych do klienta indywidualnego, jak i ośrodków Wellness & Spa.

PZU Zdrowie SA Oddział CM Cordis w Poznaniu to Centrum Medyczne działające na poznańskim rynku usług medycznych już od ponad 20 lat. Dzięki oferowaniu pacjentom usług specjalistycznych, obejmujących nowoczesną aparaturę diagnostyczną oraz szeroki zakres specjalizacji, Cordis stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych placówek medycznych w Poznaniu.

PROMAG S.A. to producent i integrator kompleksowego wyposażenia magazynowego. Od ponad 35 lat wspiera swoich Klientów oferując im m.in. audyt logistyczny, doradztwo techniczne, integrację i produkcję systemów składowania oraz urządzeń transportu wewnętrznego.

Marilyn to jeden z liderów branży pończoszniczej w Polsce, którego ponad 20-letnie doświadczenie owocuje produktami najwyższej jakości. Firma jest znana z tego, że całą produkcję prowadzi na terenie naszego kraju (zakład produkcyjny w Łodzi), dzięki czemu skutecznie wpływa na rynkowe trendy oraz doskonale rozumie potrzeby swoich klientów.

Orange to jeden z liderów rynku telefonii komórkowej w Polsce. To również wiodący dostawca telefonii stacjonarnej, internetu mobilnego oraz domowego, a także telewizji. Firma jest obecna w naszym kraju od wielu lat, świadczy usługi najwyższej jakości i przyczynia się do rozwoju technologii komunikacyjnych.

123 Łazienka to jeden z liderów swojej branży. Sklep zajmuje się sprzedażą szerokiej gamy armatury i wyposażenia do łazienek oraz kuchni. 123 Łazienka stała się zaufanym miejscem dokonywania zakupów dla tysięcy Klientów. Świadczą o tym świetne opinie, wyróżnienia i pierwsze pozycje w rankingach zaufania.

Lech Poznań to klub piłkarski, którego historia sięga 1920 roku. Ten 7-krotny Mistrz Polski nie tylko zawsze gra o najwyższe cele, ale również nieustannie rozwija się biznesowo, stanowiąc jeden z najsilniejszych brandów sportowych w kraju. Kolejorz to silna i ugruntowana marka, ciesząca się rozpoznawalnością na rynkach europejskich.