Grupa iCEA i FHO razem w służbie pacjentom hospicjów

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: Grupa iCEA

Pierwsza Agencja SEO360 działająca na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Dzięki zespołowi na... Więcej

11 lipca 2019

Nasza firma to organizacja społecznie odpowiedzialna i wspierająca potrzebujących. Informujemy o tym często, gdyż wychodzimy z założenia, że o dobrych praktykach warto mówić. Zwłaszcza jeśli mogą uczynić świat trochę lepszym miejscem. 

Ostatnio pisaliśmy na temat naszego wsparcia Fundacji OnkoRejs – Wybieram Życie. Dzisiaj idziemy o krok dalej i z radością informujemy, że Grupa iCEA wesprze również Fundację Hospicjum Onkologiczne Św. Krzysztofa w Warszawie. Organizacja ta zajmuje się poprawą komfortu życia pacjentów hospicjów oraz dbaniem o wizerunek tych placówek, jako miejsc, w których celebruje się życie. Na Facebookowym fanpage FHO znaleźć można opinie niezwykle ważne dla nowego partnera naszej firmy:

“Jeśli kiedykolwiek staniesz przed koniecznością wyboru takiego miejsca dla kogoś bliskiego, to nie wahaj się… Pracują tu Anioły… Zajęli się naszym Tatą z należytym podejściem medycznym, szacunkiem, godnością i sympatią… Odczarowali Nam pojęcie Hospicjum… Dziękujemy pięknie !”

Jak pomagamy?

Zadbamy o pozycjonowanie fundacyjnej witryny oraz sprawimy, aby była widoczna w wynikach wyszukiwania Google, co pozwoli potrzebującym pomocy łatwo ją znaleźć. Dzięki temu utorujemy drogę darczyńcom, którzy regularnie okazują finansowe wsparcie tak szlachetnym organizacjom. Ponadto pomożemy pozyskać fundusze na reklamy fundacji w Google w ramach Google Ad Grants. Oznacza to otrzymywanie od giganta z Mountain View potencjalnego wsparcia finansowego w reklamowaniu fundacji. Wszystko po to, aby pomagać większej ilości osób żyć godnie i bez bólu u kresu życia.