Grupa iCEA S.A. współorganizatorem i sponsorem akcji Rasowe pomagają

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: Przemysław Jankowski

PR Konsultant w Grupie iCEA. Antropolog kulturowy, dr nauk humanistycznych, wykładowca, dziennikarz technologiczny z ponad 10-lenim doświadczeniem, dawniej związany z największymi redakcjami techno... Więcej

10 grudnia 2018

Kochamy nasze psy i koty, pomagamy zwierzętom ze schronisk, organizujemy rozmaite zbiórki i staramy się poprawić komfort życia czworonogów pozbawionych rodzinnego ciepła. Idź za naszym przykładem i weź razem z nami udział w akcji „Rasowe pomagają”!

Jako Grupa iCEA S.A. angażujemy się od lat w rozmaite działania z zakresu odpowiedzialności społecznej. Wspieramy sportowców, ludzi dążących do realizacji swoich marzeń, osoby potrzebujące oraz zwierzęta, które nie potrafią samodzielnie pokonać przeciwności losu. Kochamy psy i koty, i rozumiemy ich potrzeby, więc zdecydowaliśmy się dołączyć do grona organizatorów oraz sponsorów akcji „Rasowe pomagają”.

Zespół iCEA nie żyje samą pracą, ale angażuje się w rozmaite akcje prospołeczne, by uczynić otaczający nas świat lepszym miejscem. W parze ze szczytnymi ideami, idą działania. Pomagamy ludziom i zwierzętom oraz propagujemy dobre praktyki w pracy, czego doskonałym przykładem jest akcja „Pies w biurze”, dzięki której staramy się przekonywać, że zabierając czworonoga do pracy nie tylko on czuje się lepiej, gdyż nie tęskni za właścicielem, ale również pomaga nam w wykonywaniu codziennych obowiązków, łagodzi stres, rozładowuje napięcie. „Pies w biurze” to same zalety!

Od dawna organizujemy też wewnętrzne zbiórki karmy czy niezbędnych akcesoriów, tak potrzebnych w przepełnionych schroniskach oraz okresowo angażujemy się w działania mające na celu promocję adopcji i pomoc najbardziej potrzebującym psom i kotom. Akcja „Rasowe pomagają” jest naturalnym przedłużeniem naszych działań. Zespół iCEA składa się z miłośników zwierząt, szczególnie wyczulonych na wszelkie problemy bezdomnych czworonogów czy psów uratowanych z koszmaru pseudohodowli.

Chcemy nieść pomoc kiedy to tylko możliwe, dlatego zachęcamy do udziału w akcji „Rasowe pomagają”! To inicjatywa hodowców psów i kotów rasowych, którzy podejmują wysiłek, by wesprzeć najbardziej potrzebujące oraz skrzywdzone przez los i człowieka zwierzęta. Jak można im pomóc? Sposobów jest całe mnóstwo! Można podjąć się adopcji tęskniących za rodzinnym ciepłem psów i kotów, wziąć udział w zbiórce karmy, ubranek, misek i innych niezbędnych akcesoriów oraz wesprzeć fundacje, stowarzyszenia czy schroniska finansowo, by pomóc w realizowanych na wielu płaszczyznach działaniach pomocowych.

„Rasowe pomagają” to akcja, która nie tylko uświadamia ogrom nieszczęść, jakie spotykają naszych czworonożnych towarzyszy, ale również pobudza do pomocy na wielu płaszczyznach. Chcemy również nauczać i tłumaczyć, dlaczego warto zdecydować się na adopcję i dlaczego nie wolno kupować zwierząt z pseudohodowli, których pozbawionym empatii właścicielom zależy wyłącznie na zysku, a nie na zdrowiu i szczęściu czworonogów. Pamiętajmy też, że jeśli, z różnych względów, nie możemy pozwolić sobie na adopcję, zdecydujmy się na zakup psa lub kota ze sprawdzonej hodowli.

Miłośnicy zwierząt, pora zjednoczyć nasze wysiłki! Niesienie duchem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pomóżmy psom i kotom, do których los nigdy się nie uśmiechnął! Wesprzyjcie, kochający zwierzęta, zespół iCEA, okażcie serce i dołączcie do akcji „Rasowe pomagają”!