iCEA dla chorych psiaków

alt obrazka

Warto pomagać, zwłaszcza tym, którzy nie mają możliwości bronić się samodzielnie, a ich los jest zależny od innych.
W związku z tą myślą, pod koniec marca 2017 roku, iCEA dofinansowała zbiórkę na leczenie schorowanych psów odebranych właścicielom podczas interwencji na poznańskiej Starołęce.

Pieskie życie

Po interwencji przeprowadzonej przez fundację Mondo Cane wraz z policją i weterynarzem, z posesji zabrano cztery, wychudzone, chore i mające liczne wyłysienia na ciele psy.
Niestety, oprócz schorowanych zwierząt na terenie posesji znaleziono również zakopane martwe szczenięta.

Nie można przechodzić obojętnie obok takiego okrucieństwa wobec zwierząt, stworzeń zdanych na łaskę człowieka. Podobne przypadki niestety dzieją się bardzo często. Zwierzęta muszą być odbierane właścicielom, ponieważ Ci nie dbają o nie, nie karmią ich, często też nie leczą, gdy zachodzi taka potrzeba.

Jak pomagać?

Warto wspierać nie tylko schroniska, ale również fundacje takie jak Mondo Cane, których celem jest walka o ochronę praw zwierząt. Mamy nadzieję, że dzięki pomocy zarówno naszej, jak i innych osób wspierających zbiórkę, psy szybko wyzdrowieją i znajdą nowy dom wśród ludzi, którzy otoczą je należytą opieką i miłością.

Więcej informacji na temat interwencji oraz innych zwierząt potrzebujących pomocy można znaleźć na stronie fundacji; http://www.mondocane.com.pl/ .

Avatar Natalia Kołsut
Wróć do listy

Dodaj komentarz