Odpowiedzialność Społeczna

Podarowaliśmy innym cząstkę siebie

Podarowaliśmy innym cząstkę siebie

alt obrazka

Tak niewiele trzeba aby wesprzeć tych, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy. Z wielką radością zaangażowaliśmy się więc w październiku 2015 roku w Stadionową Akcję Poboru Krwi pn. “Wiele serc, jeden cel!”, mającej na celu popularyzowanie oddawania krwi, a także budowanie świadomości jak istotne jest, aby tego najcenniejszego leku dla najbardziej potrzebujących osób, nigdy nie zabrakło.

Nasza firma, wystąpiła w roli sponsora marketingowego. Pracownicy iCEA stawili się na miejscu wydarzenia, którym był INEA Stadion w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej. W naszym punkcie przed stadionem, na najmłodszych czekały słodkości i gadżety, rozdawane przez uśmiechniętych kolegów i koleżanki. Towarzyszyły nam również dwa, niezastąpione firmowe smarty, które jeżdżą z nami wszędzie. 😉

Jednak najważniejszym celem naszego uczestnictwa w akcji, było oddanie krwi w krwiobusie. Wielu z nas, zrobiło to dzielnie i z uśmiechem na twarzy!

Piękna akcja, szczytny cel i silna reprezentacja iCEA. Z pewnością, będziecie mogli spotkać nas na innych, podobnych wydarzeniach.

Avatar Grupa iCEA
Wróć do listy

Dodaj komentarz