Rakowi mówimy – stop! Grupa iCEA razem z fundacją OnkoRejs – Wybieram Życie

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: Grupa iCEA

Pierwsza Agencja SEO360 działająca na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Dzięki zespołowi na... Więcej

2 lipca 2019

Po raz czwarty około 200 osób przypominało o profilaktyce nowotworowej oraz pokazywało swoją siłę pomimo choroby, z inicjatywy fundacji OnkoRejs – Wybieram Życie. Tym razem w akcji “Onkomarsz”, która polegała na pieszym pokonaniu trasy 1500 km – wzdłuż granicy Polski.

200 różnych osób udowodniło, że nawet jeśli ktoś walczy z rakiem, nie znaczy, że nie może pokonać pieszej trasy kilkunastu kilometrów jednego dnia. iCEA po raz kolejny wsparła Fundację OnkoRejs – Wybieram Życie, przyczyniając się do sukcesu wydarzenia.

„Nieważne jak wyglądasz, gdzie mieszkasz, co robisz, choroba może dopaść również Ciebie. Dlatego prosimy… Badaj się! Rak w większości przypadków jest wyleczalny. Chcemy pokazać wszystkim i chorym, i zdrowym, że warto cieszyć się każdą minutą swojego życia i szkoda marnować cenny czas na negatywne myśli. Kochaj Życie i uśmiechaj się do ludzi!” – czytamy na stronie fundacji. http://onkorejs.pl.

iCEA wspiera OnkoRejs – Wybieram Życie

OnkoRejs zrzesza wokół siebie osoby, które codziennie walczą i wygrywają z rakiem, a także ich przyjaciół. Powstał po to, by dawać nadzieję wszystkim tym, którzy są chorzy oraz przypominać zdrowym osobom o regularnych badaniach mammograficznych i cytologicznych. Onkomarsz, który wsparła Grupa iCEA był symbolem zdrowego, szczęśliwego życia zarówno dla uczestników, jak i obserwatorów.

– Idąc spełniamy swoje marzenia i cieszymy się, że chociaż w jakiejś części przyczynimy się do ratowania czyjegoś życia. Dlatego idąc takim marszem mówimy napotkanym ludziom na trasach: „Badaj się, bo profilaktyka pomaga nam ratować życie!” – piszą uczestniczki na swoich mediach społecznościowych.

Cieszymy się, że humory i pogoda dopisały uczestnikom, pomimo temperatur. Grupa iCEA chętnie wspiera ludzi, którzy poruszają ważne tematy w aktywny sposób.