W pogoni za marzeniami! iCEA wspiera zwykłych-niezwykłych ludzi

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: Przemysław Jankowski

PR Konsultant w Grupie iCEA. Antropolog kulturowy, dr nauk humanistycznych, wykładowca, dziennikarz technologiczny z ponad 10-lenim doświadczeniem, dawniej związany z największymi redakcjami techno... Więcej

11 maja 2018

Jesteśmy zespołem pasjonatów i profesjonalistów. Gonimy i prześcigamy liderów, chcemy się rozwijać i… pomagać w rozwoju innym! Szukamy niezwykłych ludzi, których wesprzemy w drodze na sam szczyt!

Nasze hasło jest jasne i klarowne, a do tego oddaje ducha iCEA. “Z nami dogonisz najlepszych”! Nasze idee, ambicje i plany skupiają się wokół pościgu za liderami. Pomagamy naszym klientom wspiąć się na szczyt i sami dążymy do perfekcji. Chcemy się rozwijać, chcemy być coraz lepsi i szukamy ludzi, którzy podchodzą do życia w ten sam sposób, którzy wiele od siebie wymagają i ani myślą rezygnować z pogoni za marzeniami.

Wiemy, że jest wśród Was wiele osób, które myślą podobnie jak my, stawiają sobie długodystansowe, wymagające cele i nie spoczną, póki ich nie zrealizują. Szanujemy Was za to i chcemy wspierać Was w tych postanowieniach. Dlatego właśnie uznaliśmy, że będziemy poszukiwać ludzi charakteryzujących się bliskimi nam priorytetami. Będziemy szukać zwycięzców i pasjonatów, którzy w różnych dziedzinach życia starają się wspiąć na sam szczyt i raz w roku wybierzemy jedną osobę, która otrzyma od nas wsparcie w realizowaniu swoich życiowych pasji.

W pogoni za szczęściem, w drodze na szczyt!

Pierwszym beneficjentem, pierwszym członkiem grona zwykłych, a zarazem niezwykłych ludzi został zapalony mors oraz “biegacz ekstremalny” Dariusz Nikiel. Darek startuje w biegach z przeszkodami. Pokonuje błotniste trasy, wymyślne przeszkody, przenosi ciężary i zmaga się z niskimi temperaturami. Pokonuje swoje słabości, walczy z przeciwnościami, ściga i wyprzedza najlepszych.

Darek wystartował w ponad 40 biegach. Jest Weteranem Runmageddonu z 2017 roku, zdobywcą korony Runmageddonu, Weteranem Zimowego Runmageddonu. Na jego koncie znajduje się również Monolit Wieliszewski Barbarian Race. Największym dotychczasowym sukcesem jest uzyskanie kwalifikacji na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Danii między 29 a 1 lipca bieżącego roku. Darku, cały zespół iCEA jest z Tobą duchem!

Dariusz Nikiel to prawdziwy wzór do naśladowania. Człowiek, który poświęcił się swojej pasji, nie poddał się, przebrnął przez trudne początki, by dołączyć do grona najlepszych. Właśnie takich ludzi chcemy wspierać w iCEA. Sportowców, artystów, pasjonatów nietypowych aktywności. Poszukujemy tych, którzy gonią swe marzenia i chcą rywalizować, i wygrywać, z najlepszymi. Masz w sobie podobną pasję w innej dziedzinie życia? Cóż, może to właśnie Ciebie szukamy!