Ahoj, szczury lądowe! ICEA i akcja Wszystkie Ręce na Pokład

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: Grupa iCEA

Pierwsza Agencja SEO360 działająca na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Dzięki zespołowi na... Więcej

24 sierpnia 2017

Wszyscy wiedzą, że rak to nie przelewki. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, że dla osób, które na nią zapadły, choroba nowotworowa wcale nie musi końcem świata.

Zdjęcie: Wszystkie Ręce na Pokład

Często jest dokładnie odwrotnie: diagnoza, a w wielu szczęśliwych przypadkach także wyleczenie, są impulsem, by przeżywać życie z jeszcze większą pasją i werwą, i by nigdy nie odkładać niczego na później.

Stowarzyszenie „Niebieski Motyl” zajmuje się udzielaniem wsparcia – zarówno merytorycznego, jak i psychologicznego – kobietom dotkniętym nowotworami stref intymnych, zwłaszcza rakiem jajnika. Gdy dowiedzieliśmy się o ich fantastycznej inicjatywie, Wszystkie Ręce na Pokład, od razu wiedzieliśmy, że musimy mieć w niej swój udział.

Przez fale po profilaktykę nowotworów

Zdjęcie: Wszystkie Ręce na Pokład

Wszystkie Ręce na Pokład to wydarzenie stworzone z myślą o osobach, które zmagają się z doświadczeniem choroby nowotworowej: czy to osobiście, czy poprzez bliską więź z chorą osobą. Celem akcji – obejmującej między innymi profilaktyczny piknik oraz rejs żaglowcem – jest pokazanie, że profilaktyka i diagnostyka nie są czymś, czego należy się bać: że, wprost przeciwnie, mogą i powinny być częścią zdrowego, aktywnego i twórczego stylu życia.

W czasie wydarzenia pani Zofia Mac, której udział w akcji dofinansowaliśmy, z właściwymi sobie pogodą, energią i profesjonalizmem prezentowała między innymi to, jak należy wykonywać samobadanie piersi. Żałujemy, że nie mogliśmy osobiście uczestniczyć w wydarzeniu, ale zdjęcia nie kłamią: impreza cieszyła się ogromnym powodzeniem. Mamy nadzieję, że każda kolejna edycja będzie coraz bardziej spektakularna i że Stowarzyszenie „Niebieski Motyl” będzie miało okazję dotrzeć ze swoim przekazem do możliwie jak najszerszego grona odbiorców (a zwłaszcza odbiorczyń!).