alt dla ikony

W naszym zespole nie ma przypadkowych ludzi.

Pracują z nami handlowcy, specjaliści ds. SEO i SEM, copywriterzy, graficy, web developerzy, ludzie od administracji, a także stażyści i praktykanci.

Jest nas wszystkich obecnie ponad siedemdziesięciu i cały czas szukamy nowych rąk do pracy.

alt dla ikony

Nasza kultura
organizacji

Chcemy, żeby nasi pracownicy byli zadowoleni. Dbamy o integrację, przyjazną przestrzeń do pracy i dobrą atmosferę. Wysyłamy wszystkich regularnie na szkolenia, żeby byli na bieżąco z nowinkami z branży. Na początku sami szkolimy indywidualnie każdego członka zespołu

Doceniamy naszych pracowników, inwestujemy w ich rozwój. Każdy z nich ma otwartą drogę do kolejnych awansów. Wiele osób na kierowniczych stanowiskach to ludzie, którzy, przychodząc do nas, dopiero zaczynali swoją przygodę z SEO i SEM.

Poznaj nas
bliżej

Nasze życie to nie tylko praca. Mamy swoje pasje i zainteresowania. Jeżeli chcesz poznać nas bliżej, przejrzyj sylwetki kilku wybranych osób. Niestety jest nas zbyt dużo, żeby opisać wszystkich.


Zarząd – zobacz, kto za tym wszystkim stoi

Zarząd jest integralną częścią naszego zespołu.

alt dla członka zarządu

Paweł Borowik

Prezes Zarządu Grupy iCEA S.A, związany ze spółką od 2012 roku. Zaczynał jako handlowiec, po niespełna roku nadzorował już pracę jednego z dwóch Działów Handlowych firmy, a w 2014 roku został Kierownikiem, scalonego w jeden pion, Działu Handlowego. Z początkiem 2018 roku objął funkcję Prezesa Zarządu. Na liście jego osiągnięć zawodowych znajduje się koordynowanie i opieka nad szeregiem wysokobudżetowych projektów oraz prowadzenie największych kampanii SEO.

W wolnych chwilach, zapalony kibic piłki nożnej i zwolennik aktywnego spędzania czasu. Pasjonat nowych technologii w budownictwie, zainteresowany rozwojem nowoczesnych materiałów budowlanych oraz innowacyjnymi konstrukcjami.

Członkowie Rady Nadzorczej – prawa ręka naszego Zarządu

Członkowie Rady Nadzorczej to swoisty organ doradczy naszego Zarządu. W skład Rady wchodzą trzy osoby: Andrzej Nowak, Patryk Olszewski i Przemysław Ochociński.

Każdy z nich specjalizuje się w czymś innym. Zobaczcie, czym się zajmują.

alt dla członka zarządu

Andrzej Nowak

Usprawnia zarządzanie wszystkimi zasobami iCEI, przewodniczy Radzie Nadzorczej. Przedsiębiorca, inwestor. Aktywnie działa w wielu segmentach gospodarki. Zajmuje się technikami negocjacji w zakresie sprzedaży i zakupów.

Interesuje się religiami świata oraz ich wpływem na kształtowanie jednostki i całych społeczeństw.

alt dla członka zarządu

Patryk Olszewski

Członek Rady Nadzorczej Grupy iCEA S.A., a niegdyś Zastępca Kierownika Działu Handlowego, związany ze spółką od 2014 roku. Legitymuje się ponad 7-letnim doświadczeniem w branży SEO/SEM. Dawniej Webmaster, którego do dziś charakteryzuje analityczny, ale i kreatywny umysł. Podczas pracy dla Grupy iCEA S.A. wielokrotnie koordynował kampanie reklamowe oraz przygotowywał strategię i plany marketingowe dla znanych na polskim rynku marek. Dzięki doświadczeniu i kompetencjom, opiekuje się kluczowymi projektami.

Entuzjasta nowych technologii, który z zapartym tchem śledzi rozwój rynku IT oraz zna najnowszej trendy w marketingu, nim ktokolwiek inny zdąży o nich usłyszeć. Miłośnik podróży i poznawania świata.

alt dla członka zarządu

Przemysław Ochociński

Doradca biznesowy Zarządu iCEA. Zdał egzaminy ACCA – bardzo prestiżowe dla specjalistów ds. finansów. Pomaga nam jak najbardziej efektywnie zarządzać firmą. Dopracowuje z Zarządem strategię spółki i monitoruje jej wyniki. Przez wiele lat pracował w korporacji. Ponadto jest dyrektorem finansowym w przedsiębiorstwie produkcyjnym z branży FMCG (produktów szybkozbywalnych).

W wolnych chwilach zgłębia dokonania szkoły austriackiej w dziedzinie ekonomii i wędruje po górach.


Poszczególne
działy w iCEA

Poznałeś już nasz Zarząd i Radę Nadzorczą – czas na
poszczególne działy.

Dział SEO
mistrzowie pozycjonowania i…
toru wyścigowego

Dział SEO zajmuje się przeprowadzaniem dokładnego researchu strony internetowej klienta, analizą zdobytych danych oraz opracowaniem strategii jej pozycjonowania. W każdym przypadku może to wyglądać trochę inaczej.

Zespół ma bardzo oryginalne zainteresowania. To właśnie jego członkowie tworzą iCEA Racing Team – kartingową elitę Wielkopolski.

Dział SEM
najbardziej kreatywna
część naszej załogi

W dziale SEM pracują copywriterzy, graficy i web developerzy.

Prowadzą profile klientów w social media – na Facebooku, Google+ i Pintereście. Stawiają i na bieżąco aktualizują blogi firmowe zleceniodawców. Tworzą najróżniejsze treści - od prostych postów po wysokiej jakości artykuły eksperckie, a także odpowiednie do nich materiały graficzne.

Dział handlowy
nasi eksperci od komunikacji

Nasi handlowcy nie tylko przedstawiają klientom ofertę i negocjują warunki zawieranych umów, ale pomagają im również wybrać najlepszą dla nich opcję. Znają się na SEO i SEM i potrafią ocenić, co będzie dla zleceniodawcy w danym momencie najbardziej korzystne.

Dbają o dobrą komunikację z klientami i robią wszystko, żeby byli zadowoleni ze współpracy.

Biuro obsługi klienta
indywidualni opiekunowie
naszych klientów

Każdemu z naszych klientów przydzielamy indywidualnego opiekuna, który czuwa nad przebiegiem współpracy. Reaguje na bieżąco na wszystkie uwagi i opinie zleceniodawców. Rozwiązuje problemy i dba, żeby wszystko odbywało się sprawnie i w dobrej atmosferze.

Nie ukrywamy, że jesteśmy bardzo dumni z naszego Działu BOK i chwalimy się nim wszędzie, gdzie możemy. Jest naprawdę skuteczny – zapytajcie naszych klientów.

Działem Obsługi Klienta zarządza Mateusz Rajs.

Dział Administracji
nie można mu nie ufać

Najważniejszą osobą w Dziale Administracji jest nasza główna księgowa - Małgorzata Hoffmann.

Małgorzata przez wiele lat współpracowała z dużymi spółkami. Przywiązuje ogromną wagę do porządku (żeby nie oberwać, nigdy nie ruszamy jej rzeczy). Dba o to, by wszystkie liczby się zgadzały.

Dział Badawczo-Rozwojowy
lubimy wiedzieć więcej
niż konkurencja

W Dziale Badawczo-Rozwojowym aktywnie działają między innymi Piotr Bydłowski, Tomasz Piastanowicz oraz Patryk Olszewski. Choć liczebnie jest to jeden z najmniejszych działów, ma jednak dla nas ogromne znaczenie.

Jego główne zadanie to optymalizacja pracy wszystkich pozostałych działów, rozwój nowych usług i coraz lepsza efektywność tych, które już świadczymy.

Rządzą tu statystyki, symulacje i zaawansowane wykresy.

Jeżeli to Ci nie wystarcza i chcesz lepiej poznać zespół iCEA musisz nas odwiedzić.

Zapraszamy do naszych biur w Poznaniu lub Wągrowcu.