Fotoprzygoda w iCEA, czyli o firmowej sesji zdjęciowej

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: NK

12 maja 2017

Czymże byłaby firma bez swoich pracowników? Zapewne tylko wpisem w CEIDG bądź KRS, który ani nie przynosi zysków, ani nie zapewnia rozwoju.
Wiemy, że w firmie liczą się ludzie i pasja, dlatego też pracownicy iCEA wzięli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, mającej na celu zaprezentowanie naszego zgranego zespołu, na nowej, firmowej stronie internetowej.

Profesjonalnie, bo z profesjonalistami

Sesja odbyła się na przełomie marca i kwietnia w kilkudniowych odstępach. Naszym fotografem był Igor Wojtkowiak, osoba pełna pasji i doświadczenia w pracy z aparatem.. Część wykonanych fotografii to zdjęcia wizerunkowe, a inne to tzw. zdjęcia korporacyjne/biurowe. Nie zabrakło także kilku kadrów plenerowych, jak i paru pełnych humoru z wizyty w kręgielni. W trakcie sesji korzystaliśmy również z pomocy profesjonalnej makijażystki Magdaleny Kadzińskiej oraz stylistki Natalii Penar, które zadbały o wysoce reprezentacyjny wygląd naszego teamu.

O jedną przygodę więcej

Udział w tej sesji był dla wszystkich niewątpliwie bardzo ciekawym doświadczeniem, dla jednych mniej, a dla innych troszkę bardziej stresującym (dla niektórych była to pierwsza przygoda z pudrem na policzkach 😉 ). Jednakże jedno jest pewne; mieliśmy ciekawą okazję do zdobycia nowych doświadczeń w sympatycznej atmosferze i świetnym zespole.
Finalny efekt sesji pojawi się na naszej stronie już wkrótce. Tymczasem prezentujemy zdjęcia zza kulis oraz krótki materiał filmowy z serii “Making of”.