Grupa iCEA nagradza najlepszych! Uroczysta Gala Nagród i podsumowanie 2019 roku

Grupa iCEA nagradza najlepszych! Uroczysta Gala Nagród i podsumowanie 2019 roku

Ubiegły, 2019 rok był dla Grupy iCEA rokiem niezwykle udanym, a wręcz przełomowym, jeśli spojrzymy na strukturę naszej firmy. Rynkowe sukcesy idące w parze ze zwiększaniem liczebności oraz możliwości poszczególnych działów podsumowaliśmy 20 grudnia 2019, kiedy to firmową Wigilię poprzedziła uroczysta Gala, podczas której wręczone zostały nagrody dla wyróżniających się pracowników.

Czas na nowe rozdanie

2019 rok zakończyliśmy jako jeden z liderów branży SEO/SEM w Polsce. Możemy pochwalić się zwiększeniem przychodu w porównaniu do roku 2018 aż o 37% oraz rozwojem naszej sieci partnerskiej i nawiązaniem współpracy z takimi markami, jak Lech PoznańCollegium Da VinciedroneAfterMarket czy Up Blue. Nasz model biznesowy i wielka waga przywiązywana do jakości świadczonych usług złożyły się na niewątpliwy sukces i pozwoliły na ugruntowanie w świadomości klientów oraz partnerów obrazu Grupy iCEA jako firmy, której działania są równie skuteczne, co transparentne. Cechuje nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do realizowanych kampanii SEO i jest to orientacja, która towarzysząc nam od lat, będzie wskazywała nam drogę również w 2020 roku.

– Wartością każdej firmy, co szczególnie podkreślamy w Grupie iCEA, są ludzie, którzy ją tworzą. Sukcesy jakie odnieśliśmy i te, które z pewnością odniesiemy w przyszłości, nie byłyby możliwe bez nich, a co za tym idzie bez ich zaangażowania, inicjatywy, włożonego w wykonywanie codziennych obowiązków serca. Trudno mi wyobrazić sobie bardziej budujące, a przy tym bezpośrednie i proste słowa niż te, które usłyszałem niedawno od jednego z naszych nowych pracowników: “cieszę się, że trafiłem do iCEA”. Ja też się cieszę i wiem, że w 2020 będziemy dalej rosnąć w siłę! – mówi Prezes Grupy iCEA, Paweł Borowik.

Wspierając biznesy naszych klientów nie zapomnieliśmy o własnych strukturach wewnętrznych, które przeszły pewne, istotne z perspektywy całej firmy, modyfikacje. Zmiany te pozwoliły nam stworzyć jeden z największych i niezwykle sprawny dział techniczny oraz zespół specjalistów, odpowiedzialnych za jakość przygotowywanych treści content marketingowych. Rok 2019 był również świadkiem rozrostu naszych kadr – Grupa iCEA liczy dziś ponad… 200 pracowników! Dynamika naszego rozwoju sprawia, że oficjalnie zaczęliśmy poszukiwać już nowej siedziby, która pozwoli nam na planowane w 2020 roku dalsze rozszerzenie liczebności całego zespołu Grupy iCEA.

Plany na przyszłość w świątecznej atmosferze

Przed nieformalną częścią firmowej Wigilii, która w 2019 roku odbyła się w hotelu Mercure w Poznaniu, miała miejsce wspomniana wcześniej Gala zorganizowana przez Zarząd Grupy iCEA. Event rozpoczął cytat z twórczości Jacka Kaczmarskiego: “Pamiętamy, co było, więc wiemy – co będzie”, a pierwsza wyświetlona prezentacja przybliżyła wszystkim zebranym idee stojące za rozwojem struktur Grupy iCEA. Prelekcja otwierająca Galę okraszona była licznymi anegdotami i nawiązaniami do wspólnej przeszłości, a wieńczyły ją plany na Nowy Rok. Plany optymistyczne, ale i w pełni realne, których wykonanie pozwoli nam zdobyć nowe rynki i zaproponować klientom usługi nieoferowane wcześniej przez konkurencję.

Drugim aktem Gali było wręczenie nagród dla wyróżniających się pracowników, których wysiłki przyczyniły się w 2019 roku do rozwoju całej firmy, do optymalizacji pracy poszczególnych działów czy zwiększenia efektywności naszego zespołu. Na liście zwycięzców nie zabrakło również osób, które dbają o atmosferę w firmie, motywują koleżanki i kolegów, świecą przykładem i pokazują, jak wiele jesteśmy w stanie osiągnąć, gdy pracujemy razem. Gala była uroczysta, ale z humorem – prowadzący zasypywali nas anegdotami z życia firmy, a niektórzy wyróżnieni pracownicy zaprezentowali umiejętności oratorskie, które z powodzeniem pozwoliłyby im podbić scenę polskiego stand-upu.

Podczas Gali Nagród podsumowującej 2019 rok wręczono łącznie 12 nagród w postaci szklanych statuetek oraz personalizowanych dyplomów ze zdjęciami, oprawionych w eleganckie ramki. Głosowanie pracowników oraz nominacje Zarządu Grupy iCEA, będące swoistymi nagrodami – niespodziankami, wskazały zwycięzców między innymi w takich kategoriach, jak As Inicjatywy, Debiutant Roku, Rozsądny Mediator, Zabawny Gość czy Tytan Pracy.

Dzięki przyjętej formule głosowania i nominacji docenione zostały osoby mające wpływ na kształt naszej firmy oraz ci, którzy w oczach współpracowników świecą przykładem, pomagają w codziennych zadaniach, a także dbają o dobrą atmosferę w zespole. Jako ciekawostkę warto dodać, że największe brawa otrzymał zwycięzca kategorii Fashionista, zaś salwy śmiechu wybuchły na sali, gdy przemawiał jeden ze zdobywców nagrody w kategorii Zabawny Gość – w tym przypadku zwycięzców było aż trzech!

Gdy zakończyła się oficjalna część uroczystego wieczoru, słusznie postrzeganego jako najważniejsze wydarzenie wewnątrzfirmowe w 2019 roku, przyszła kolej na świąteczne życzenia, wręczenie upominków i wspólną zabawę. Jak przebiegała ta nieformalna część wieczoru? Spontanicznie! Ożywione i przerywane okazjonalnymi wybuchami śmiechu rozmowy toczyły się przy wszystkich stołach (a nawet przy fortepianie!), a parkiet szybko zapełnił się od miłośników tańców wszelakich. Impreza trwała do samego rana, a co najważniejsze – przywieźliśmy z niej mnóstwo zdjęć, wspomnień oraz pozytywnej energii. Już nie możemy doczekać się kolejnej Gali Nagród!

Zobacz również
Grupa iCEA
Grupa iCEA
Kategoria: Z życia firmy
Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Oceń tekst
  Średnia ocen 5/5 - Liczba ocen: 2
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  iCEA z certyfikatem Google Partner Premier!

  iCEA z certyfikatem Google Partner Premier!

  Pękamy z dumy i chcemy podzielić się z Tobą naszą radością! Sprawdź, czym jest certyfikat Google Partner Premier i jak udało się nam go zdobyć.
  Grupa iCEA partnerem Lech Poznań

  Grupa iCEA partnerem Lech Poznań

  Grupa iCEA postała w Poznaniu, dlatego to właśnie Lech Poznań został naszym oficjalnym partnerem! Z klubem dzielimy nie tylko miasto, ale też wspólne wartości. Jakie? Przeczytaj we wpisie!
  Czwarta edycja programu “Zwykli-Niezwykli” ruszyła. Wspieramy pasje naszych pracowników

  Czwarta edycja programu “Zwykli-Niezwykli” ruszyła. Wspieramy pasje naszych pracowników

  Zobacz, jak wspieramy naszych pracowników! Właśnie ruszyła czwarta edycja programu "Zwykli-Niezwykli". Sprawdź!
  DARMOWY AUDYT SEO

   Rozpocznij

   od bezpłatnej
   konsultacji SEO

   Zainwestuj w szczegółową konsultację SEO i dowiedz się więcej na temat wydajności Twojego sklepu internetowego. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową analizę, dzięki której uzyskasz jasny obraz tego, co należy poprawić.

   • I Nasz ekspert SEO skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
   • II Umówimy się na bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.
   • III SEO konsultant przeprowadzi audyt Twojej witryny i przedstawi Ci strategiczne rekomendacje, dzięki którym poprawisz wydajność swojego sklepu internetowego.
   • IV Otrzymasz szczegółowy raport SEO biorący pod uwagę szereg ważnych czynników rankingowych Google.

   Dziękujemy za kontakt.

   Pozycjonujemy biznesy od 2007 roku. Pozwól, że zrobimy to za Ciebie!

   Wrócimy z odpowiedzią w ciągu 72 godzin. Sprawdź swoją skrzynkę e-mailową, aby uzyskać więcej informacji.