iCEA Prime International

Grupa iCEA zmienia pozycje biznesów na całym świecie. Sprawdź, jak pomogliśmy naszym klientom skutecznie wejść na rynki międzynarodowe.
iCEA Prime International

Czym jest iCEA Prime International?

Poznaj Michała Ziacha, Team Leadera zespołu SEO w Grupa iCEA i zobacz jak przeprowadziliśmy ekspansję zagraniczną naszego klienta.

Dowiedz się co możesz zyskać w ofercie iCEA Prime International:

 1. korektę strategii na rynku polskim,
 2. analizę i wybór najlepiej rokujących rynków zagranicznych,
 3. zaawansowaną analizę konkurencji opartej na metodach Big Data,
 4. opracowanie strategii wejścia na rynki zagraniczne,
 5. audyt serwisu pod względem użyteczności na danym rynku,
 6. wprowadzenie rozwiązań dostosowanych do poszczególnych rynków.
Chcesz zacząć sprzedawać za granicą? Nie czekaj, napisz do nas!

  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Grupę iCEA S.A. z siedzibą na ul. Polska 114, 60-406 Poznań, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności i cookies
  Promag
  Lech Poznań
  Hilding
  Orange
  Viessmann
  Botland
  Marilyn
  Bielenda
  PZU

  Skuteczność naszych działań sprawiła, że budżet ustalony dla projektu rósł wraz z korzyściami, które Klient dzięki niemu otrzymywał.

  Paweł Wojciechowski, CEO Noble Lashes

  Od zawsze wiedzieliśmy że SEO to coś dzięki czemu wygrywamy z naszą konkurencją. Nasz biznes rozrósł się jednak tak, że nie dawaliśmy rady dbać o SEO tak jak byśmy tego chcieli własnymi siłami. Zaczeliśmy szukać agencji która mogłaby dla nas zająć się tym tematem. Po przejściach przez szereg innych agencji w końcu natrafiliśmy na wiarygodnych i solidnych partnerów, którzy znają się na rzeczy. Nasza współpraca z ICEA trwa już ponad rok i nie planujemy w tym zakresie żadnych zmian.

  Dariusz Chornicki, Prezes Zarządu Epaka

  Praca z Grupą iCEA to czysta przyjemność. Nie zdawaliśmy sobie sprawy jak SEO może być kluczowe dla ruchu na naszej stronie. Konkretne działania przynoszą konkretne efekty.

  Co oznacza filtr Google? Jak go uniknąć?

  Co oznacza filtr Google? Jak go uniknąć?

  Zastanawiasz się, czym jest filtr Google, a czym ban? Nie wiesz, z czego może wynikać taka sytuacja? Z naszego kolejnego artykułu dowiesz się, kiedy Google nakłada takie kary na witryny i z czym one się wiążą.
  Jak sprawdzić pozycję strony internetowej w Google?

  Jak sprawdzić pozycję strony internetowej w Google?

  Czym jest pozycjonowanie strony i jak sprawdzić widoczność witryny w Google? Przeczytaj nasz poradnik i poznaj przydatne narzędzia oraz wskazówki.
  Ile kosztuje sklep GOshop?

  Ile kosztuje sklep GOshop?

  GOshop – czy taki sklep jest dobrym pomysłem? Jakie korzyści daje e-sklep na GOshop i ile trzeba zapłacić za takie rozwiązanie?
  Bezpłatny audyt

   Powiedz nam jaki zakres usług Cię interesuje,
   a skontaktujemy się w odpowiednim dla Ciebie terminie