DARMOWY AUDYT SEO

Inwestycja w firmę projektującą strony internetowe: przykuj uwagę wymagającego klienta

4 min czytania
Inwestycja w firmę projektującą strony internetowe: przykuj uwagę wymagającego klienta
Kategoria SXO

Powierzając jednej z firm stworzenie witryny internetowej, z góry zakładamy, że wie najlepiej, jak przyciągnąć klientów zainteresowanych naszą ofertą. Nie możesz zapominać o tym, że nie chodzi tu jedynie o estetykę, lecz o wartości prowadzonej przez Ciebie działalności. Z tego względu podjęcie decyzji o zatrudnieniu zespołu specjalistów, którzy zajmą się konstruowaniem od podstaw strony internetowej, to poważna sprawa.

Co należy do obowiązków firmy zajmującej się tworzeniem witryn? Czego możesz się spodziewać od ekspertów z zakresu projektowania stron? O tym wszystkim przeczytasz w naszym artykule. Dowiedz się więcej i sprawdź, czym kierować się przy podejmowaniu współpracy z odpowiednią agencją.

Spis treści:

Projektowanie, tworzenie i…coś więcej w ofercie agencji

Możesz nie zdawać sobie sprawy, ale firmy zajmujące się kreowaniem stron internetowych mają w swojej ofercie bardzo dużo usług. Pomimo, że to od nich zależy projektowanie i budowanie od podstaw witryn, to bardzo często zajmują się także tworzeniem treści, marketingiem cyfrowym oraz zarządzaniem profili w serwisach społecznościowych. Wszystkie działania muszą tworzyć koherentną całość, aby przykuć wzrok najbardziej wymagającego użytkownika.

Sprawdź: Nawigacja w witrynie – wszystko, co musisz o niej wiedzieć

Co zyskujesz dzięki owocnej współpracy z firmą tworzącą strony?

Już wiesz, że agencja dbająca o detale w Twojej witrynie to konieczność w rozwoju przedsiębiorstwa w sieci. Przygotowaliśmy zbiór argumentów za tym, dlaczego warto zainwestować w zatrudnienie specjalistów w tym zakresie. Oto kilka z nich.

Troska o UX: Mobilność i responsywność razem

Decydując się na zakupy wyszukanego produktu, często korzystałeś lub wciąż korzystasz ze smartfona bądź tabletu. Mimo że wydaje się to czymś całkowicie zrozumiałym, wielu niedoświadczonych przedsiębiorców pomija ten aspekt przy budowaniu witryn internetowych. Fakty mówią same za siebie, blisko połowa użytkowników Internetu przegląda platformy na urządzeniach mobilnych. Nie możesz więc doprowadzić do sytuacji, w której projekt witryny internetowej jest schludny estetycznie i przyjazny dla oka tylko na ekranie laptopa.

Coraz więcej webmasterów koncentruje uwagę na doświadczeniach internauty korzystającego z kanałów sprzedażowych. Im bardziej przejrzysta strona główna, klarowny przekaz informacji, dobrze zorganizowana struktura witryny, tym lepiej. Dostosowanie się do preferencji klienta to nie wybór, lecz konieczność w dążeniu do biznesowego sukcesu w sieci. To kolejny dowód przesądzający o roli agencji w kształtowaniu pozytywnego wizerunku marki.

Bądź tam, gdzie Twoi klienci

Firmy tworzące i projektujące witryny internetowe są wielkim wsparciem dla przedsiębiorców, którzy pragną zdobyć popularność w sieci. Zwiększają zasięg informacji na temat produktów i usług, które znajdują się w ofercie przedsiębiorstwa. Już teraz możesz uniknąć dodatkowych wątpliwości co do wiarygodności prowadzonej przez Ciebie działalności oraz skrócić proces researchu prowadzący do swojej strony internetowej.

Generowanie leadów + SEO

Jak generować leady, które faktycznie przyciągną potencjalnych konsumentów? Zazwyczaj pierwsze kroki powzięte w tym kierunku bazują na skoncentrowaniu uwagi klientów na konkretnej ofercie, następnie uzyskaniu od użytkowników takich danych, jak numer telefonu komórkowego czy adres e-mail.

Agencje, które trudzą się w działaniach z zakresu programowania witryn, biorą pod uwagę bardzo ważny element, a właściwie większości znane – SEO. Zadaniem pozycjonowania jest uplasowanie Twojej strony internetowej na szczycie rankingu Google. To z kolei zwiększa prawdopodobieństwo, że użytkownik w pierwszej kolejności kliknie i przejdzie na prowadzoną przez Ciebie witrynę.

Istnieje kilka form marketingu cyfrowego pomocnych w poszukiwaniu sposobów na tworzenie lojalnej bazy klientów, np. reklamy. Jeżeli dysponujesz budżetem, rozważ skorzystanie z profesjonalnych usług agencji tworzącej witryny WWW.

Jak zostać ekspertem w swojej branży?

Znasz się na rzeczy, ale wciąż nie wiesz, jak przekazać tę wiedzę swoim klientom? Postaw na kreatywne treści, obszerne opisy i odpowiadaj na pytania, które trapią indywidualnych odbiorców. Przede wszystkim zadbaj o interakcję ze swoim gronem adresatów, ponieważ kluczem do sukcesu jest zaufanie. To jeden z czynników branych pod uwagę przez współczesnego konsumenta.

Być wyjątkowym, czyli jakim?

Choć nie jest to pocieszające, to stwierdzamy fakty – trudno wyróżnić się wśród konkurencji w swojej branży, której wciąż przybywa. Duże znaczenie zaczyna odgrywać prosta w obsłudze, wyposażona w ciekawą, nowatorską treść strona internetowa. Połączenie wizualnej oprawy z aktywizującym contentem to gwarant sukcesu dla Twojej marki.

Chcesz stać się wyjątkowy? Sięgnij po pomoc agencji programistycznej i bądź otwarty na nowości pojawiające się w obszarze projektowania witryny w sieci internetowej.

iCEA Group
Jesteśmy międzynarodową agencją digital marketingu, która od 2007 roku wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu. Z dumą możemy powiedzieć, że dysponujemy największym działem technicznym w Polsce, którego budową kierują najlepsi eksperci SEO, SEM i UX z wieloletnim doświadczeniem. Nasza oferta przekracza granice kraju, ponieważ oprócz działań na polskim rynku prowadzimy także kampanie w Indiach i USA. Dzięki naszym kompetencjom i zaangażowaniu pomagamy klientom osiągnąć sukces w Internecie.
Zobacz również
Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.

Oceń tekst
Średnia ocen 5/5 | Liczba ocen: 7

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

Co zawiera audyt użyteczności?
Co zawiera audyt użyteczności?
Sprawnie działająca witryna internetowa to taka, która spełnia wymogi każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Jak zyskać sympatię użytkowników?
Badania ilościowe UX
Badania ilościowe UX
Oszacowanie skali problemu pomaga w zrozumieniu jego istoty względem niezadowolonych użytkowników. Jaka metoda pozwala zweryfikować trudności na stronie?
SXO w AIDA
SXO w AIDA
Sprzedaż online cieszy się ogromną popularnością. Klienci sięgają do sieci z uwagi na wygodę i większe możliwości wyboru. Jak jednak należy sprzedawać?

Rozpocznij

od bezpłatnej
konsultacji SEO

Zainwestuj w szczegółową konsultację SEO i dowiedz się więcej na temat wydajności Twojego sklepu internetowego. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową analizę, dzięki której uzyskasz jasny obraz tego, co należy poprawić.

 • I Nasz ekspert SEO skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
 • II Umówimy się na bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • III SEO konsultant przeprowadzi audyt Twojej witryny i przedstawi Ci strategiczne rekomendacje, dzięki którym poprawisz wydajność swojego sklepu internetowego.
 • IV Otrzymasz szczegółowy raport SEO biorący pod uwagę szereg ważnych czynników rankingowych Google.

  Chcesz poznać
  ofertę?
  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut! Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 9-15.
  Niestety aktualnie nasz konsultant nie jest dostępny. Skontaktujemy się z Tobą w godzinach otwarcia biura.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu telefonicznego przedstawienia mi oferty firmy iCEA. Więcej w Polityce prywatności.
  Wysyłanie
  Masz pytania? Kliknij i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat!
  Rozpocznij chat
  Zamów rozmowę
  Umów spotkanie