Zapytaj o ofertę

Jak przygotować się do migracji systemu e-commerce? na przykładzie Magento 2

 • Jakie są cele migracji platformy?
 • Jak przebiega analiza przedwdrożeniowa?
 • Jak migrować aby nie utracić wyników pozycjonowania?
26.09.2023
10:00

Dlaczego warto dołączyć?

Najnowsze trendy w e-commerce

Zdobądź aktualną wiedzę w postaci najnowszych informacji o strategiach i narzędziach, które pomogą Ci lepiej zrozumieć i wykorzystać potencjał marketingu internetowego w e-commerce. Dowiedz się pierwszy o najnowszych trendach, technikach i najbardziej efektywnych praktykach, które są istotne w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku e-commerce.

Praktyczne wskazówki i rozwiązania

Dowiedz się, jak efektywnie prowadzić kampanie reklamowe online, zoptymalizować witrynę internetową pod kątem SEO, korzystać z mediów społecznościowych do promocji produktów i jakie narzędzia dobrać, aby osiągnąć lepsze wyniki sprzedaży Twojego sklepu internetowego. Dostarczamy praktyczne wskazówki i rozwiązania dotyczące konkretnych wyzwań związanych z prowadzeniem biznesu e-commerce.

Aktualizacje i narzędzia

Dzięki udziale w webinarach otrzymasz możliwość śledzenia najnowszych aktualizacji i trendów w digital marketingu i e-commerce. Bądź na bieżąco z topowymi narzędziami, strategiami i innowacjami, które mogą pomóc Ci utrzymać konkurencyjność w e-commerce.

Profesjonalizm i doświadczenie

Otrzymaj wiedzę od najlepszych ekspertów i profesjonalistów w dziedzinie digital marketingu i e-commerce. Udział w webinarze to doskonała okazja, aby posłuchać doświadczonych specjalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą, wskazówkami i branżowymi case study.

Zapisz się na webinar

Nasi eksperci

Paweł Borowik
Paweł Borowik
iCEA Group

Jako ekspert SEO & SEM odpowiada za merytoryczny wymiar oferty handlowej i umowy z klientami, będąc jednocześnie łącznikiem na linii Dział Wykonawczy – Dział Handlowy. Z branżą SEO związany jest od ponad 10 lat. Wprowadził innowacyjny model rozliczenia usługi pozycjonowania, co zapoczątkowało specjalizację iCEA Group w branży e-commerce oraz rewolucję jakościową na polskim rynku SEO.

iCEA Group to międzynarodowa agencja digital marketingu, która od 16 lat wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu. Z sukcesem działa w obszarach: SEO, SXO, SEM, UX/UI i Content Marketingu.

Adrian Micek
Adrian Micek
Gate Software

Od ponad 8 lat związany z branżą projektów e-commerce. Swoją ścieżkę kariery w branży IT zaczynał w dziale sprzedaży, przechodząc do zarządzania projektami, a kończąc na analizie biznesowej i konsultingu. Obecnie jako Project Manager and Businesss Analyst dba o relacje z klientami i prawidłowy przebieg projektów e-commerce i PIM w technologiach Magento, Shopware oraz Pimcore, które firma Gate-Software wdraża dla swoich klientów.

Gate-Software to istniejąca od 8 lat agencja e-commerce zajmująca się utrzymaniem i rozwojem platform e-commerce oraz PIM opartych o Magento/Adobe Commerce, Shopware oraz Pimcore. Firma realizuje plan stania się agencją pierwszego wyboru do obsługi i rozwoju systemów e-commerce dla firm klasy Enterprise w Europie.

WEbinar zaczyna się za:
00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
Dołącz teraz!

Patroni medialni

eGospodarka
Nowy Marketing
Teoria Biznesu
Digital Now! Magazine

dla kogo?

Managerowie eCommerce
Managerowie eCommerce
Właściciele eCommerce
Właściciele eCommerce
Specjaliści digital marketingu
Specjaliści digital marketingu
Dołącz teraz!

Jak przygotować się do migracji systemu e-commerce? na przykładzie Magento 2

 • Jakie są cele migracji platformy?
 • Jak przebiega analiza przedwdrożeniowa?
 • Jak migrować aby nie utracić wyników pozycjonowania?
26.09.2023
10:00


Rozpocznij

od bezpłatnej
konsultacji SEO

Zainwestuj w szczegółową konsultację SEO i dowiedz się więcej na temat wydajności Twojego sklepu internetowego. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową analizę, dzięki której uzyskasz jasny obraz tego, co należy poprawić.

 • I Nasz ekspert SEO skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
 • II Umówimy się na bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • III SEO konsultant przeprowadzi audyt Twojej witryny i przedstawi Ci strategiczne rekomendacje, dzięki którym poprawisz wydajność swojego sklepu internetowego.
 • IV Otrzymasz szczegółowy raport SEO biorący pod uwagę szereg ważnych czynników rankingowych Google.

  Chcesz poznać
  ofertę?
  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut! Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 9-15.
  Niestety aktualnie nasz konsultant nie jest dostępny. Skontaktujemy się z Tobą w godzinach otwarcia biura.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu telefonicznego przedstawienia mi oferty firmy iCEA. Więcej w Polityce prywatności.
  Wysyłanie
  Masz pytania? Kliknij i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat!
  Rozpocznij chat
  Zamów rozmowę