Jeden dzień, dwa miasta, dwa eventy, jedna Grupa iCEA. Sprawdź, co się działo na eTradeShow oraz InternetBeta Conference!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: Marta Abramczyk

Z zawodu i zamiłowania dziennikarka, która zdobywała doświadczenie w największych mediach w Polsce. Absolwentka dziennikarstwa oraz zarządzania komunikacją w biznesie na UAM w Poznaniu. W Grupie i... Więcej

11 października 2021

 

 

15. września na długo pozostanie w naszej pamięci. Ekipa Grupy iCEA wyjechała wówczas w Polskę, aby reprezentować naszą firmę w Warszawie oraz Kielnarowej. Jesteście ciekawi, co się działo na targach?

Targi eTradeShow ‒ Warszawa

Dajmy pierwszeństwo stolicy i zacznijmy od eTradeShow. Na PGE Narodowym odbyło się jedne z największych targów marketingowych w Polsce, podczas których  uczestnicy poznali najnowsze trendy w branży e-commerce, nawiązali wartościowe relacje biznesowe, a co najważniejsze – zaprezentowali firmę zarówno na stoisku, jak i podczas prelekcji.

Podczas IV edycji targów swoją wiedzą podzielili się eksperci z całej Polski, w tym Prezes Zarządu Grupa iCEA, Paweł Borowik! Wygłosił on swoją prelekcję pt. “Najważniejszym algorytmem w 2021 roku jest człowiek!

Kogo  można było spotkać na targach eTradeShow?

Do Warszawy zjechała ekipa prawdziwych ekspertów, a uczestnicy mieli okazję posłuchać m.in.: Rahima Blaka, Sashy Stockema, Karola Wilczyńskiego, Wojciecha Małagockiego, Pawła Wilczyńskiego, Agnieszki Kapusty oraz Piotra Liroya Marca.

Zuzanna Cemel z Działu Marketingu była na miejscu, zobaczcie, jak komentuje warszawskie wydarzenie:

„Udział w każdym wydarzeniu branżowym poszerza horyzonty i doświadczenie jego uczestników, a jednocześnie umożliwia stworzenie przestrzeni networkingowej. Tak też było i tym razem podczas eTradeShow mieliśmy okazję spotkać naszych dotychczasowych partnerów biznesowych, z którymi wzmocniliśmy relacje, jak i nowych przedsiębiorców, z którymi te relacje dopiero zaczęliśmy budować. Przy stoisku wystawienniczym Grupa iCEA spotkaliśmu się z osobami zainteresowanymi naszymi usługami, była to bowiem przestrzeń sprzyjająca rozmowom o potrzebach biznesowych. Cieszymy się, że tak wiele osób postanowiło podejść do nas nie tylko, żeby nas poznać, ale również po to, aby odebrać premierowe wydanie Digital Now! Magazine.”

Jak widać, nasze stanowisko było oblegane przez cały dzień! Uczestnicy  wyszli z eTradeShow z pierwszym numerem Digital Now! Magazine w rękach.

Jak widać ‒ daliśmy radę!

InternetBeta 2021 ‒ Kielnarowa

Wojciech Haremza zawitał w okolice Rzeszowa aż na 2 dni! Miejsce 13. edycji konferencji było nietuzinkowe, ponieważ specjaliści od internetu spotkali się w malowniczej Kielnarowej.

Prelegentów było ponad 80, ale to Grupa iCEA pełniła wyjątkową rolę podczas słynnej Bety!

Uczestnicy konferencji mieli okazję zobaczyć Zapytaj o SEO na żywo na specjalnie dedykowanej scenie. Wojtek przeprowadził wywiady z 10 specjalistami z całego kraju w ramach serii ZOS on Tour!

Na podkarpackiej scenie spotkał się z: Pawłem Salą, Sebastianem Heymanem, Grzegorzem Miłkowskim, Kingą Sroką, Michałem Ziachem i Pauliną Appelt z iCEA,  Anną Karcz-Czajkowską, Arturem Pajkertem, Krzysztofem Marcem, Michałem Calem, Michałem Kliszczakiem, Łukaszem  Bisem i Marcinem Rudzikiem.

Szkoda, że Was tam nie było! Ale nic straconego ‒ nasi kamerzyści byli na miejscu i wszystko nagrali. Już niedługo zobaczymy efekty Zapytaj  o SEO z Podkarpacia. Nim to jednak nastąpi, zobaczcie, co o tegorocznej edycji Bety ma do powiedzenia Przemysław Grochulski, który był na miejscu!

Tegoroczna Beta z wiadomych względów miała bardziej kameralny wydźwięk niż poprzednie edycje, tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy być jej częścią. Nasz udział w tym wydarzeniu to ogromne wyróżnienie i najlepszy dowód na rosnące znaczenie Grupa iCEA w branży, gdyż siłą Bety są przede wszystkim jej uczestnicy: osoby i firmy, które od lat kształtują oblicze polskiego Internetu i wyznaczają ścieżki, którymi podążają inni.

Nasza scena na świeżym powietrzu była dla weteranów konferencji sporą nowością, ale szybko się do niej przekonali, chętnie słuchając prowadzonych tam rozmów. I to mimo tego, że drugiego dnia pogoda nieco kaprysiła; z powodu przelotnej mżawki musieliśmy nawet przerwać jedno z nagrań, na szczęście tylko na moment i po chwili Wojtek mógł kontynuować rozmowę ze swoim gościem. Jak wyszło? To ocenicie sami, bo premiera ZOS Beta już wkrótce!”

To nie koniec atrakcji w tym miesiącu! 27. września w naszym poznańskim biurze świętowaliśmy jubileusz naszych wieloletnich pracowników! Dodatkowo, dwa dni później Jacek Dziura wystąpił na internetowej konferencji ExpertSender.

Ciekawe, jakie wyzwania pojawią się przed nami w październiku… na pewno nie zaznamy nudy!