SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360

Szukamy osób do papierkowej roboty

Lubisz prace biurowe?

Jesteś osobą doskonale zorganizowaną?

Potrafisz działać pod presją czasu i precyzyjnie zaplanować zadania do wykonania?

Jeżeli tak, bardzo nam się przydasz w naszym Dziale Administracji.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, ale masz jakieś pytania czy wątpliwości – skontaktuj się z nami.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz

+48 667 000 333

lub wypełnisz formularz kontaktowy

  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Grupę iCEA S.A. z siedzibą na ul. Polska 114, 60-406 Poznań, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności i cookies.

  Aktualne oferty pracy działu administracji:

  Junior Project Manager / Asystent/ka Zarządu

  W Grupa iCEA, jako jednej z największych agencji SEO w Polsce, doskonale wiemy, jak ważny jest rozwój! Nowe plany to nowe osoby w naszej załodze! Poszukujemy wszechstronnej osoby, która lubi i nie boi się wyzwań, jest dobrze zorganizowana, potrafi szybko rozwiązywać problemy i ma opanowany multitasking. Z przyjemnością poznamy Specjalistę, który czuje satysfakcję z bycia odpowiedzialnym za szereg spraw jednocześnie. Sprawdź nas i wyślij swoje CV!

  Specjalista ds. relacji partnerskich

  Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce. Posiadamy prawie 15-letnie doświadczenie w pomaganiu naszym Klientom w ich codziennych zmaganiach w obszarze SEO i SEM. Naszą specjalnością są wysokiej jakości usługi pozycjonowania i prowadzenia kampanii Google AdWords dla klientów w Polsce i za granicą.

  Specjalista ds. HR

  iCEA to jedna z największych agencji marketingu internetowego w Poznaniu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. HR.