SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360

Wciąż szukamy nowych pracowników

Na początku iCEA była zaledwie dwuosobową firmą. Dziś zatrudniamy ponad 100 pracowników i wciąż przyjmujemy nowych.

Mamy coraz więcej klientów i cały czas szukamy nowych osób do pracy w naszym zespole.

Zrobimy z Ciebie specjalistę

Wielu z naszych pracowników nie było wysokiej klasy ekspertami, gdy rozpoczynali u nas karierę.  Jeszcze! Przeszkoliliśmy ich, zainwestowaliśmy w nich swój czas i pieniądze i dziś są świetnymi specjalistami w dziedzinach takich jak pozycjonowanie, Google AdWords czy content marketing.

Ciebie również przeszkolimy. Nauczymy Cię wszystkiego, co sami umiemy. Liczy się dla nas przede wszystkim ambicja i chęć do pracy. Jeżeli posiadasz te cechy – skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą.

Sprawdź nasze aktualne oferty

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, ale masz jakieś pytania czy wątpliwości – skontaktuj się z nami.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz kontaktowy.

Twoje CV:

Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Grupę iCEA S.A. z siedzibą na ul. Polska 114, 60-406 Poznań, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.

Starszy Specjalista SEO

Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce i szukamy doświadczonego specjalisty, który nie tylko wzbogaci i wesprze nasz zespół w codziennych działaniach, ale przede wszystkim pomoże osiągać jeszcze lepsze wyniki dla naszych klientów! Jeśli lubisz samodzielną pracę na dużych projektach, narzędzia takie jak Senuto czy Ahrefs nie są Ci obce, a swobodna rozmowa telefoniczna nie napawa Cię strachem - aplikuj na to ogłoszenie!

Szczegóły oferty

Specjalista SEO ds. Google News

Jako jedna z największych agencji SEO w Polsce doskonale wiemy, jak ważny jest rozwój. Dlatego poszukujemy do naszej załogi specjalisty, dla którego Google News to chleb powszedni! Jeśli Twoim konikiem są serwisy informacyjne, doskonale wiesz, czym jest optymalizacja i posiadasz w tym zakresie doświadczenie, a przy tym cenisz sobie pracę w młodym zespole i nowoczesnym budynku - napisz do nas!

Szczegóły oferty

Praktyki w dziale SEO

Praca polega na wsparciu działu SEO poprzez budowanie profilu linków do stron klientów.

Szczegóły oferty

Praktyki w dziale marketingu

Wsparcie w bieżącej obsłudze kanałów Social Media

Szczegóły oferty

Copywriter

Poszukujemy osoby na stanowisko copywritera, która dołączy do zespołu wchodzącego w skład Działu Copywritingu i Content Marketingu. Do zadań na tym stanowisku będzie należało tworzenie tekstów SEO, blogowych, marketingowych, opisów produktów oraz kategorii na serwisy i sklepy internetowe o różnorodnej tematyce.

Szczegóły oferty

Młodszy specjalista ds. contentu

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. contentu, który będzie aktywnie wspomagał nas w tworzeniu contentu.

Szczegóły oferty

WEB

Naszą specjalnością jest świadczenie wysokiej jakości usług pozycjonowania, prowadzenia kampanii Google AdWords, blogów firmowych i social media dla naszych klientów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Web Developera.

Szczegóły oferty

Account Manager

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Account Manager, który będzie aktywnie wspomagał nas w nadzorowaniu projektów klientów oraz dbał o zadowolenie klienta w oparciu w wyznaczone standardy współpracy.

Szczegóły oferty

Junior SEO

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do działu Junior SEO, w którym pod okiem najlepszych specjalistów, młodzi adepci sztuki pozycjonowania mają szansę stać się prawdziwymi SEO Ninja! Jeśli interesuje cię e-marketing, a w szczególności pozycjonowanie w wyszukiwarce google, to przyjdź na rozmowę z nami. Być może już niedługo będziesz mieć okazję poznać tajniki SEO od kuchni.

Szczegóły oferty

Młodszy specjalista SEO

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko Młodszy specjalista SEO , w którym pod okiem najlepszych specjalistów, młodzi adepci sztuki pozycjonowania mają szansę stać się prawdziwymi SEO Ninja

Szczegóły oferty

Grafik komputerowy

Naszą specjalnością jest świadczenie wysokiej jakości usług pozycjonowania, prowadzenia kampanii Google AdWords, blogów firmowych i social media dla naszych klientów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Grafik komputerowy.

Szczegóły oferty

UX Assistant

iCEA to jedna z największych agencji marketingu internetowego w Poznaniu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko UX Assistant

Szczegóły oferty

Web Designer

Naszą specjalnością jest świadczenie wysokiej jakości usług pozycjonowania, prowadzenia kampanii Google AdWords, blogów firmowych i social media dla naszych klientów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Web Designer.

Szczegóły oferty

Korektor

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko korektora, która dołączy do zespołu wchodzącego w skład Działu Copywritingu i Content Marketingu. Do zadań na tym stanowisku będzie należała korekta tekstów przygotowywanych przez copywriterów oraz weryfikacja ich zgodności z wytycznymi.

Szczegóły oferty

Copywriter

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko copywritera, która dołączy do zespołu wchodzącego w skład Działu Copywritingu i Content Marketingu. Do zadań na tym stanowisku będzie należało tworzenie tekstów SEO, blogowych, marketingowych, opisów produktów oraz kategorii na serwisy i sklepy internetowe o różnorodnej tematyce.

Szczegóły oferty

PHP Developer

Naszą specjalnością jest świadczenie wysokiej jakości usług pozycjonowania, prowadzenia kampanii Google AdWords, blogów firmowych i social media dla naszych klientów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko PHP Developer.

Szczegóły oferty

Specjalista ds. HR

iCEA to jedna z największych agencji marketingu internetowego w Poznaniu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. HR.

Szczegóły oferty

Specjalista Google Ads

iCEA to jedna z największych agencji marketingu internetowego w Poznaniu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista Google Ads.

Szczegóły oferty

Młodszy Specjalista Google Ads.

iCEA to jedna z największych agencji marketingu internetowego w Poznaniu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista Google Ads.

Szczegóły oferty

Polska vs COVID-19

#bramydlaszpitali