Razem z nami dbaj o jakość tworzonych tekstów

Teksty najwyższej jakości to jeden z wyróżników naszej firmy

Poszukujemy do naszych szeregów mistrza polszczyzny, który będzie dbał o jakość naszych tekstów.

Znasz kogoś takiego? A może to Ty jesteś osobą, której szukamy? Pracuj razem z nami w naszej nowoczesnej siedzibie w Poznaniu.

Na czym polega praca
korektora w iCEA?

Do Twoich zadań będzie należało:
- redagowanie dłuższych publikacji,
- korekta językowa i stylistyczna tekstów o różnorodnej tematyce,
- weryfikacja i korekta krótkich tekstów marketingowych,
- pisanie autorskich tekstów na tematy wszelakie.

Czego od Ciebie oczekujemy?
- doświadczenie w pisaniu tekstów,
- doświadczenie w redagowaniu tekstów,
- lekkie pióro,
- umiejętność pisania tekstów w oparciu o samodzielne poszukiwanie informacji,
- bardzo dobra znajomość języka polskiego i zasad poprawnej polszczyzny.

Co możemy Ci zaoferować?
- stabilne zatrudnienie,
- umowę o pracę po okresie próbnym,
- pracę w młodym i sympatycznym zespole,
- rozwój zawodowy, szkolenia, ciągłe podnoszenie kwalifikacji,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, ale masz jakieś pytania czy wątpliwości – skontaktuj się z nami.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz

+48 667 000 333

lub wypełnisz formularz kontaktowy

  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Grupę iCEA S.A. z siedzibą na ul. Polska 114, 60-406 Poznań, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności i cookies.

  Aktualne oferty pracy działu Copywriting:

  Redaktor naczelna/y

  Jako jedna z największych agencji SEO w Polsce doskonale wiemy, jak istotny jest rozwój! Dlatego też w ramach grupy spółek, otwieramy nowe wydawnictwo - Blue Whale - rozbudowujące bazę ponad 140 portali tematycznych z różnych branż. Jest ich 10, a dla każdej z nich, poszukujemy redaktora naczelnego. Chcielibyśmy współpracować z osobą, która nie tylko doskonale włada piórem, ale i ma doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz w organizacji pracy zespołu. Jeśli któraś z poniższych dziedzin to Twoja pasja, potrafisz (i chcesz!) realizować stworzoną przez siebie strategię działań na kilku serwisach, a deadline to dla Ciebie świętość - skontaktuj się z nami!

  Specjalista ds. Content Marketingu

  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. content marketingu, która dołączy do zespołu wchodzącego w skład Działu Copywritingu i Content Marketingu. Do zadań na tym stanowisku będzie należało m.in. koordynowanie działań związanych z przygotowaniem treści content marketingowych dla klientów oraz ich publikacja.

  Copywriter

  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko copywritera, która dołączy do zespołu wchodzącego w skład Działu Copywritingu i Content Marketingu. Do zadań na tym stanowisku będzie należało tworzenie tekstów SEO, blogowych, marketingowych, opisów produktów oraz kategorii na serwisy i sklepy internetowe o różnorodnej tematyce.

  Korektor

  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko korektora, która dołączy do zespołu wchodzącego w skład Działu Copywritingu i Content Marketingu. Do zadań na tym stanowisku będzie należała korekta tekstów przygotowywanych przez copywriterów oraz weryfikacja ich zgodności z wytycznymi.

  Młodszy specjalista ds. contentu

  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. contentu, który będzie aktywnie wspomagał nas w tworzeniu contentu.