SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360

Dział marketingu to miejsce wielu talentów!

W dziale marketingu łączymy kreatywność z umiejętnościami analitycznymi, dzięki czemu nasze kampanie są ciekawe, ale zarazem skuteczne. Od marketingu performance, poprzez social media i wideo, a także działania edukacyjne, poszerzamy świadomość marki Grupy iCEA w kanałach online i offline.

Dołącz do naszego zespołu i twórz razem z nami nieszablonowe kampanie marketingowe, w których osiągamy najlepsze wyniki!

Dlaczego warto z nami pracować?

- Każdy z członków zespołu ma szansę rozwijać się w obszarach, w których czuje się najlepie

- Możesz mieć wpływ na rozwój i wizerunek topowej agencji SEO w Polsce

- Nic tak nie cieszy, jak mierzalne efekty - my też to lubimy, dlatego tak ważna jest dla nas efektywność i elastyczność w zakresie prowadzenia działań promocyjnych

- Nie spoczywamy na laurach i korzystamy z szkoleń oraz możliwości edukacji w wybranej ścieżce marketingu

- Doświadczenie każdego członka zespołu jest ważne, dlatego chętnie inspirujemy się i wymieniamy wiedzą

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, ale masz jakieś pytania czy wątpliwości – skontaktuj się z nami.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz

+48 667 000 333

lub wypełnisz formularz kontaktowy

  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Grupę iCEA S.A. z siedzibą na ul. Polska 114, 60-406 Poznań, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności i cookies.

  Aktualne oferty pracy działu marketingu:

  Communication Specialist

  Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce. Posiadamy prawie 15-letnie doświadczenie w pomaganiu naszym Klientom w ich codziennych zmaganiach w obszarze SEO i SEM. Naszą specjalnością są wysokiej jakości usługi pozycjonowania i prowadzenia kampanii Google AdWords dla klientów w Polsce i za granicą.

  Creative Graphic Designer

  Pakiet Adobe odpalasz do porannej kawy? Znajomym opowiadasz głównie o nowych ficzerach w After Effects? Z aparatem w dłoni czujesz się jak ryba w wodzie? Wiesz dlaczego ilość klatek ma znaczenie? Dołącz do Grupy iCEA, jednej z największych agencji SEO w Polsce i wesprzyj dział marketingu!

  Senior Marketing Specialist

  Wiesz jak zbadać ruch na stronie www? Potrafisz myśleć analitycznie, nie zapominając o tzw. “Big Picture”? Pasjonuje Cię dobry marketing i tworzenie nowych rzeczy? Jeśli tak - jesteś osobą, której potrzebujemy! W Grupie iCEA, jednej z największych agencji SEO w Polsce, szukamy analitycznie myślącego Senior Marketing specjalisty, który wesprze nasz nowy dział marketingu.

  Senior Social Media Specialist

  W mediach społecznościowych czujesz się jak ryba w wodzie? Wiesz, czym różni się dobry RTM od Avocado Przeworsk? Potrafisz bez trudu skonfigurować Piksel i uruchomić kampanię w Managerze reklam? Jeśli ponadto umiesz tworzyć proste formy video - jesteś osobą, której potrzebujemy! W Grupie iCEA, jednej z największych agencji SEO w Polsce, szukamy kreatywnego Senior Social Media specjalisty, który wesprze nasz nowy dział marketingu.