GoodContent.pl – sprawdzony partner w tworzeniu unikalnych treści

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: Przemysław Jankowski

PR Konsultant w Grupie iCEA. Antropolog kulturowy, dr nauk humanistycznych, wykładowca, dziennikarz technologiczny z ponad 10-lenim doświadczeniem, dawniej związany z największymi redakcjami techno... Więcej

29 lipca 2019

Branża SEO lubi zaskakiwać. Jest dynamiczna i wymagająca, a sam proces pozycjonowania charakteryzuje się złożoną strukturą, na którą składa się wiele działań marketingowych i informatycznych, które wspólnie dają oczekiwane efekty. Jedną z istotniejszych kwestii jest zapewnienie odpowiednich treści na stronę. Content marketing to branża, która wymaga skonkretyzowanych umiejętności oraz szerokiej wiedzy na temat różnych branż. W przypadku nagłych zleceń i pilnej potrzebie pozyskania dodatkowych rąk do pisania warto skorzystać z pomocy zewnętrznych portali zrzeszających wykwalifikowanych copywriterów. My osobiście polecamy GoodContent.pl – nowoczesną i przyjazną w obsłudze platformę content marketingową.

Szybkie reagowanie na zmiany kluczem do sukcesu

Nie od dziś wiadomo, że pozycjonowanie stron internetowych to proces bardzo skomplikowany i niezwykle wymagający. Aby poprawnie wypozycjonować domenę należy ją odpowiednio zoptymalizować pod kątem kwestii technicznych, a także wizualnych. Niezwykle istotne jest też zapewnienie dobrych treści na stronę. Ważne są wysokiej jakości opisy produktów i kategorii oraz opisy wszystkich zakładek, opisy informacyjne oraz teksty blogowe lub inne artykuły, jeśli firma chce posiadać taki dział na swojej stronie. Jako specjalistyczna agencja SEO doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego dbamy o to, aby nigdy nie zabrakło rąk do pracy w naszym dziale content marketingu i wszystkie teksty pojawiały się na czas oraz były zgodne z oczekiwaniami klienta.
Ze względu na to, że Grupa iCEA to prężnie rozwijająca się agencja SEO, która zajmuje się klientami z wielu różnych branż, to regularnie poszukujemy nowych copywriterów do naszego zespołu. Stawiamy na wykwalifikowanych i doświadczonych profesjonalistów z tej dziedziny, którzy zapewniają nam teksty napisane nie tylko poprawnie stylistycznie, ale również odpowiednio dopasowane pod wytyczne SEO. Dzięki temu przygotowane treści nie tylko dobrze brzmią, ale również pozytywnie wpływają na odbiór strony przez boty wyszukiwarki.
Praca z laptopem
Zdarzają się okresy, w których pracy jest jeszcze więcej niż zwykle z powodu nagłych zleceń lub zmian związanych z ocenianiem poszczególnych aspektów stron internetowych przez roboty Google. Z tego powodu czasami nasza szeroka baza copywriterów okazuje się być niewystarczająca. Z pomocą przychodzi nam w takich momentach GoodContent.pl – niezastąpiona platforma zrzeszająca copywriterów specjalizujących się w pisaniu tekstów z różnych branż. W nagłych sytuacjach wykorzystujemy niezwykle rozbudowaną bazę profesjonalistów, którą można znaleźć na wspomnianej platformie.

Intuicyjne rozwiązania na nagłe potrzeby

Nasza współpraca z GoodContent.pl zaczęła się kilka lat temu, gdy potrzebowaliśmy sprawdzonych usług contentowych na potrzeby wewnętrzne. Nasze zaplecze copywriterskie oraz baza specjalistów zajmujących się tworzeniem treści pod pozycjonowanie, zgodnych z zasadami SEO, w pierwszej kolejności mają zaspokajać potrzeby naszych klientów. To dla nich tworzymy rozbudowane opisy, a także różnego rodzaju artykuły sponsorowane, które zapewniają linki zewnętrzne i wiele innych rodzajów treści pisanych dopasowanych do klienta to dla nas priorytet. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać wysokiej jakości treści SEO, które zadowolą zarówno klienta, jak i potencjalnego odbiorcę jego strony oraz roboty wyszukiwarki.
W przypadku, gdy brakuje nam chwilowo rąk do pracy, decydujemy się na skorzystanie ze wsparcia GoodContent.pl. To sprawdzona platforma, która oferuje usługi wielu niezależnych copywriterów. Korzystanie z ich zasobów jest niezwykle intuicyjne i proste. Warto mieć jednak na uwadze, że to od osoby zlecającej teksty zależy to, jaką one będą miały formę i długość, a także nasycenie fraz kluczowych czy tematykę. Dlatego trzeba pamiętać, że wykorzystywanie tekstów z GoodContent.pl na potrzeby pozycjonowania domeny ma sens, jeśli wymagania SEO nie są nam obce i znamy się na tej tematyce. Dzięki temu można będzie z łatwością stworzyć wytyczne, które pomogą copywriterom w napisaniu wartościowych, dopasowanych do potrzeb konkretnej firmy, tekstów.
Wsparcie GoodContent.pl wielokrotnie okazywało się bardzo przydatne. Dzięki możliwości wyboru copywriterów z różnym doświadczeniem oraz świadczących usługi na różnym poziomie, który jest określany na podstawie ocen osób zlecających, można wybrać usługi dopasowane do potrzeb oraz posiadanych funduszy przeznaczonych na utworzenie contentu. Cała procedura zlecania oraz odbierania gotowego tekstu jest bardzo prosta. Wszystkie te kwestie sprawiają, że w nagłych przypadkach oraz w razie wystąpienia konieczności zlecenia tekstów na potrzeby wewnętrzne, chętnie korzystamy z tych usług.
GoodContent i iCEA

Nie trać czasu, zacznij działać już teraz

Pozycjonowanie to kwestia, którą wiele osób odkłada na później. W naszej agencji nie jesteśmy zwolennikami takiego podejścia. Dlaczego? Ponieważ w marketingu internetowym, w działaniach SEO również, niezwykle istotny jest czas. Optymalizacja strony już na samym początku jej tworzenia oraz otekstowanie jej dobrej jakości contentem, dopasowanym do branży i specyfikacji klienta, znacznie ułatwia późniejsze działania związane z pozycjonowaniem oraz sprawia, że na efekty trzeba krócej czekać.
W marketingu internetowym szybkość działania odgrywa niezwykle istotną rolę. Dotyczy to zarówno reagowania na zmiany w algorytmach, jak i na działania podejmowane przez konkurencję. Aby wszystkie wykonywanie zadania związane z pozycjonowaniem strony internetowej w wyszukiwarce miały sens, należy stale monitorować branżę i przeprowadzać dokładne analizy konkurencji. Dzięki temu można zawsze być krok przed innymi przedsiębiorcami z tej samej branży. Z Grupą iCEA oraz z naszymi partnerami biznesowymi z doświadczeniem w różnych dziedzinach marketingu internetowego, Twoja domena osiągnie znacznie wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.