Grupa iCEA S.A. w końcu razem!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: Przemysław Jankowski

CMO w Grupie iCEA. Antropolog kulturowy, dr nauk humanistycznych, wykładowca, dziennikarz technologiczny z ponad 10-lenim doświadczeniem, dawniej związany z największymi redakcjami technologicznymi... Więcej

26 lipca 2018

Specyfika branży SEO opiera się na pracy online, więc nikogo nie dziwiło, że przez kilka lat poznańska i wągrowiecka siedziba Grupy iCEA S.A. współpracowały ze sobą zdalnie. Jednak kooperacja w świecie wirtualnym nigdy nie zastąpi bezpośrednich rozmów i spotkań, więc z racji dynamicznego rozwoju firmy, podjęliśmy decyzję o scaleniu naszej struktury. Dziś wszyscy specjaliści pracują razem w poznańskiej centrali, na czym korzystają zarówno klienci, jak i pracownicy. Wszak, w grupie raźniej, prawda?

Siła zespołu

Nasi pracownicy są fachowcami z różnych dziedzin: są to specjaliści SEO i SEM, webdeveloperzy, copywriterzy, graficy, handlowcy oraz pracownicy administracji. Wszystkie działy nieprzerwanie uzgadniają ze sobą zadania oraz wspierają się nawzajem na każdym etapie projektu, oczywiście w imię jak najwyższej jakości oferowanych usług. Budowanie pozycji marki wymaga kompleksowego rozumienia zasad rządzących rynkiem i odpowiedniego podziału zadań w grupie.
Aby usprawnić działanie całego zespołu iCEA połączyliśmy obydwie siedziby w Poznaniu. Kompleksowość usług SEO wymaga regularnej aktualizacji wiedzy oraz podążania za nowinkami. Bezpośrednie spotkania i debaty niezwykle usprawniają pracę firmy, co przekłada się na efekty. Poszczególne działy pracują wydajniej oraz sprawniej dbają o dobro klientów. Dzięki połączeniu naszych sił pod jednym dachem możemy rozwiązywać wszelkie problemy na bieżąco, co w branży SEO jest niezwykle istotne.

Spotkania offline

Nie samą pracą człowiek żyje, prawda? Z połączenia sił i scalenia zespołu płyną nie tylko zawodowe, ale i towarzyskie korzyści! Mamy teraz okazję częściej się integrować i organizować najróżniejsze akcje. W końcu doskonała atmosfera w pracy znacząco przekłada się na efektywność działań. Nawet wspólne przerwy w chillout roomie, oparte na rozmowach i grach, wpływają na pozytywne relacje między pracownikami. Teraz możemy razem, w zwartej grupie prężnie działać na rzecz rozwoju naszej firmy, a także wspierać się i pomagać sobie w codziennych obowiązkach.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *