Pasja do biegów z przeszkodami nie umiera! Grupa iCEA trenuje razem z Dariuszem Niklem

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: Przemysław Jankowski

CMO w Grupie iCEA. Antropolog kulturowy, dr nauk humanistycznych, wykładowca, dziennikarz technologiczny z ponad 10-lenim doświadczeniem, dawniej związany z największymi redakcjami technologicznymi... Więcej

26 sierpnia 2019

Niedzielne popołudnie to dla ludzi z naszego zespołu moment oddechu, spędzania czasu z rodziną i oddawania się hobby. Kiedy niektórzy się relaksowali i odpoczywali, inni korzystali z pogody z jedną z ostatnich niedziel spędzili na sportowo razem z Darkiem Niklem, którego karierę w biegach z przeszkodami śledzimy i wspieramy od dawna. Darek zaprosił nasz zespół na trening, w którym mogliśmy sprawdzić nasze możliwości.
Dariusz jest pasjonatem pokonywania błotnistych tras, skomplikowanych przeszkód i przenoszenia ciężarów. Ma na koncie ponad 40 ekstremalnych biegów z przeszkodami. Robi to wszystko w wysokich i niskich temperaturach, w słońcu i deszczu… Zawsze z uśmiechem na twarzy. Z podobnym entuzjazmem i zaangażowaniem opowiada o tym, ile frajdy przynoszą mu te aktywności, zachęcając zespół Grupy iCEA do podejmowania wyzwań sportowych na wspólnych treningach.
11.08.2019 r. pokonywaliśmy więc przeszkody wymagające siły i sprytu, świetnie się bawiąc i dostarczając sobie endorfin. Troska o zdrowie, kondycję i samopoczucie to jedna z najważniejszych wartości w naszej firmie. Oprócz spotkań i wspólnych startów z Darkiem, do dyspozycji pracowników są rowery firmowe, a niedawno narodziła się również inicjatywa spotkań z trenerem personalnym na siłowni dla żeńskiej części zespołu. Innymi słowy, idea “w zdrowym ciele, zdrowy duch” jest wdrażana w życie w Grupie iCEA.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Powiązane artykuły

Mecz na szczycie, czyli iCEA Futsal Poznań vs Pracownicy Grupy iCEA

W połowie listopada bieżącego roku odbył się towarzyski mecz dwóch wyróżniających się drużyn. Zespół iCEA Futsal Poznań, złożony z doświadczonych […]

Czas na iCEA Futsal Poznań!

“W zdrowym ciele, zdrowy duch” – cytując klasyka. Choć na co dzień skupiamy się na pracy, wielu z nas po […]