Pasja do biegów z przeszkodami nie umiera! Grupa iCEA trenuje razem z Dariuszem Niklem

Niedzielne popołudnie to dla ludzi z naszego zespołu moment oddechu, spędzania czasu z rodziną i oddawania się hobby. Kiedy niektórzy się relaksowali i odpoczywali, inni korzystali z pogody z jedną z ostatnich niedziel spędzili na sportowo razem z Darkiem Niklem, którego karierę w biegach z przeszkodami śledzimy i wspieramy od dawna. Darek zaprosił nasz zespół na trening, w którym mogliśmy sprawdzić nasze możliwości.

Dariusz jest pasjonatem pokonywania błotnistych tras, skomplikowanych przeszkód i przenoszenia ciężarów. Ma na koncie ponad 40 ekstremalnych biegów z przeszkodami. Robi to wszystko w wysokich i niskich temperaturach, w słońcu i deszczu… Zawsze z uśmiechem na twarzy. Z podobnym entuzjazmem i zaangażowaniem opowiada o tym, ile frajdy przynoszą mu te aktywności, zachęcając zespół Grupy iCEA do podejmowania wyzwań sportowych na wspólnych treningach.

11.08.2019 r. pokonywaliśmy więc przeszkody wymagające siły i sprytu, świetnie się bawiąc i dostarczając sobie endorfin. Troska o zdrowie, kondycję i samopoczucie to jedna z najważniejszych wartości w naszej firmie. Oprócz spotkań i wspólnych startów z Darkiem, do dyspozycji pracowników są rowery firmowe, a niedawno narodziła się również inicjatywa spotkań z trenerem personalnym na siłowni dla żeńskiej części zespołu. Innymi słowy, idea “w zdrowym ciele, zdrowy duch” jest wdrażana w życie w Grupie iCEA.

Dodaj komentarz