Pora na Instagram!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: Grupa iCEA

Pierwsza Agencja SEO360 działająca na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Dzięki zespołowi na... Więcej

24 czerwca 2019

Instagram to potęga. Korzysta z niego około miliarda osób. Jest drugą po Facebooku najbardziej angażującą platformą społecznościową. Przeciętny użytkownik spędza na Instagramie prawie godzinę dziennie. Połowa użytkowników obserwuje przynajmniej jedno konto biznesowe. To platforma generująca czterokrotnie więcej interakcji od Facebooka. 80% użytkowników podejmuje decyzję zakupową uwzględniając w tym procesie Instagram. Nieźle, prawda?
Korzyści płynące z prowadzenia konta biznesowego są większe niż może się to wydawać. Nie mówimy tu jedynie o promocji swoich produktów i usług. Instagram to fenomenalna przestrzeń do pokazania kim jest Twoja marka. Dokładnie, kim – jaką ma twarz, jacy ludzie ją tworzą, jaki ma charakter, jak się komunikuje. I właśnie z tego względu postanowiliśmy reaktywować nasze konto. Zapewniać angażujące treści, które pozwolą zajrzeć do naszej agencji przez internetowe okno i podejrzeć jak wygląda praca w Grupie iCEA od kuchni.
Nie będziemy zarzucać Was tanimi sprzedażowymi chwytami zaśmiecającymi feeda. Naszym celem jest pokazanie, że skomplikowany i tajemniczy świat IT i marketingu internetowego jest namacalny, ludzki i interesujący. Może nie opublikujemy screena meta tagu w sekcji head, ale zobaczycie Daniela, który go uzupełnia. I o to chodzi – dostaniecie dowód na to, że nie gryziemy.
Follow us!
https://www.instagram.com/grupa_icea/