SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360

Stanowisko:

Redaktor naczelna/y

Miejsce pracy: cała Polska (Praca zdalna)

Jako jedna z największych agencji SEO w Polsce doskonale wiemy, jak istotny jest rozwój! Dlatego też w ramach grupy spółek, otwieramy nowe wydawnictwo – Blue Whale – rozbudowujące bazę ponad 140 portali tematycznych z różnych branż. Jest ich 10, a dla każdej z nich, poszukujemy redaktora naczelnego. Chcielibyśmy współpracować z osobą, która nie tylko doskonale włada piórem, ale i ma doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz w organizacji pracy zespołu. Jeśli któraś z poniższych dziedzin to Twoja pasja, potrafisz (i chcesz!) realizować stworzoną przez siebie strategię działań na kilku serwisach, a deadline to dla Ciebie świętość – skontaktuj się z nami!

Kategorie portali:

  • dom i ogród,
  • finanse i prawo,
  • moda i uroda,
  • sport i hobby,
  • motoryzacja i transport,
  • reklama i druk,
  • dla dzieci,
  • przemysł i rolnictwo,
  • styl życia,
  • elektronika i IT.

Przykładowe zadania:

  • rekrutacja redaktorów/copywriterów,
  • koordynacja i weryfikacja działań zespołu,
  • tworzenie i realizacja strategii działań dla serwisów,
  • tworzenie i realizacja harmonogramu działań dla serwisów,
  • tworzenie treści newsów oraz artykułów o danej tematyce,
  • linkowanie wewnętrzne,
  • współpraca z głównym koordynatorem wydawnictwa, grafikami, webdeveloperem, pozycjonerami, project managerem i innymi działami.

Wymagania:

  • znajomość WordPress (podstawy),
  • lekkie pióro, doskonała znajomość zasad języka polskiego,
  • umiejętność zarządzania pracą zespołu,
  • doświadczenie w rekrutacji pracowników,
  • myślenie strategiczne,
  • świetna samoorganizacja pracy,
  • punktualność (deadliny są ważne!),
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie serwisów,
  • wykształcenie wyższe (lub studenci ostatniego roku studiów).

Kilka sympatycznych dodatków i faktów:

  • starter pack,
  • szkolenia pracownicze,
  • urodzinowy dzień wolny,
  • elastyczne godziny pracy.

Rodzaj umowy:

  • UZ, UoD, UoP lub B2B

* Dla chętnych do pracy stacjonarnej – biblioteczka pracownicza, biuro przyjazne psom, praca w nowoczesnym, przestrzennym budynku (Rzeszów).

Jeśli jesteś osobą poszukującą nowych wyzwań na swojej ścieżce kariery, a powyższa oferta wygląda dla Ciebie interesująco – prześlij nam swoje CV w “Aplikuj teraz” , wraz z adnotacją na temat kategorii portali!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa iCEA S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.