SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360

Stanowisko:

UX Assistant

Miejsce pracy: Poznań

iCEA to jedna z największych agencji marketingu internetowego w Poznaniu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko UX Assistant

Wymagania

  • zainteresowanie tematyką UX
  • dokładność i skrupulatność
  • komunikatywność i otwartość na innych ludzi
  • motywacja do nauki i zdobywania nowych doświadczeń

Obowiązki

  • projektowanie i realizacja projektów badawczych (kontakt z klientem, obserwacje, notatki, prowadzenie sesji badawczych)
  • organizowanie rekrutacji uczestników badań
  • przeprowadzanie audytów użyteczności serwisów internetowych
  • współtworzenie analiz
  • pomoc w bieżących zadaniach okołoprojektowych

Oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dowolna forma współpracy (UoP, B2B)
  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczne godziny pracy – 7.00/9.00 -15.00/17.00, wolne weekendy
  • Strefa Chill (PS4, bilard, piłkarzyki, lotki)
  • Biuro przyjazne psom
  • Urodzinowy dzień wolny
  • Przyjazną atmosferę, spotkania i imprezy integracyjne.

Każda aplikacja powinna zawierać klauzule RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Operatorem danych osobowych będzie Grupa iCEA Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Polskiej 114.