SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360
alt dla ikony

Chcesz za pomocą swojej strony internetowej
zdobyć więcej klientów?

Jeżeli tak, koniecznie musisz zadbać o jej większą widoczność w wyszukiwarce. Pozycjonowanie to niezbędny krok na drodze do realizacji tego celu.

Zastanawiasz się, ile może kosztować wypozycjonowanie Twojej witryny na wybrane frazy i słowa kluczowe?


Koszt pozycjonowania zależy od bardzo wielu czynników

i jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Najważniejsze kwestie to:

alt dla ikony

Kondycja Twojej strony internetowej

Mamy tutaj na myśli zarówno jakość kodu i treści na stronie, jak i jej widoczność w sieci. Im gorszy stan strony, tym więcej zmian do wprowadzenia, co wydłuża czas trwania operacji.

Niestety - fakt, że strona jest nowa, o niczym nie świadczy. Wiele agencji interaktywnych nie dba o odpowiednią optymalizację platformy i jakość kodu. W trakcie pozycjonowania trzeba więc te rzeczy poprawić.

alt dla ikony

Budżet, jaki możesz przeznaczyć na działania

Niezależnie od budżetu zawsze optymalizujemy stronę tak, by była ona jak najlepiej widoczna dla wyszukiwarek – przy ograniczonym budżecie po prostu działamy na mniejszej liczbie fraz i słów kluczowych.

Na pewno jednak nie powinno to zniechęcać Cię do samego procesu pozycjonowania. Nawet ograniczone środki mogą zaowocować znaczną poprawą Twoich wyników. W pozycjonowanie zawsze warto inwestować!

alt dla ikony

Cele do osiągnięcia

Bardzo ważny przy wycenie jest również cel, który chcesz osiągnąć. Czy chodzi o wypozycjonowanie strony na dwa słowa kluczowe czy dwadzieścia? Czy frazy są bardzo popularne, czy też nikt inny nie jest nimi zainteresowany?

Proste założenia łatwiej zrealizować. Te bardziej złożone wymagają więcej czasu i wysiłku. Dla nas nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my zaplanujemy, jak to zrobić.

alt dla ikony

Branża, w której działasz

Profil Twojej działalności ma znaczenie ze względu na konkurencję. Im większa konkurencja, tym trudniej wypozycjonować stronę na wybrane słowa kluczowe.

Na wszystko jednak znajdzie się sposób. Pomożemy Ci dobrać najbardziej odpowiednie frazy.

alt dla ikony

Czas, po którym chcesz widzieć efekty

Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że skutecznie pozycjonowanie może zająć trochę czasu. W niektórych przypadkach pierwsze wyniki widać nawet po kilku miesiącach.

alt dla zdjecia

Pozycjonowanie jest dla strony tym, czym dobra, zbilansowana dieta jest dla organizmu. Jego funkcjonowanie poprawia się stopniowo, ale efekty są długoterminowe i wyraźnie odczuwalne.

Jeżeli zależy Ci na czasie, możemy przyśpieszyć wprowadzanie zmian. Zawsze staramy się dopasować do potrzeb naszych klientów.

Każdy klient jest inny i ma inne potrzeby. Dlatego wszystkie zapytania wyceniamy indywidualnie.

Nie lubisz niespodzianek w biznesie?

My też za nimi nie przepadamy. Dlatego napisz do nas, a my wyślemy Ci konkretną wycenę. Oczywiście za darmo. Na dodatek dostaniesz specjalny kod rabatowy na nasze usługi — mamy nadzieję, że wkrótce go wykorzystasz!

Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów audyt swojej strony internetowej!

Przeprowadzimy dla Ciebie dokładny audyt Twojej strony internetowej. Sprawdzimy jej ogólną kondycję – jakość kodu, teksty zamieszczone na stronie, linkowanie, pozycje i częstotliwość wyświetlania w wyszukiwarce oraz wiele innych istotnych rzeczy.

Będziesz wiedział, jakich działań dokładnie potrzebujesz oraz jak wygląda Twoja sytuacja na tle konkurencji. Takie dane z pewnością bardzo Ci się przydadzą.

Odpowiemy również na wszystkie Twoje pytania, wyjaśnimy każdą wątpliwość.

Brzmi dobrze?
Skontaktuj się z nami!

Wystarczy, że do nas zadzwonisz +48 667 000 333 lub wypełnisz formularz kontaktowy.
Wypełnij formularz
Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
i wyjaśnimy wątpliwości.