Zapytaj o ofertę

Pozycjonowanie stron Czechy

Wiele współczesnych firm decyduje się na rozwój biznesu poza granicami kraju. Ekspansja rynku zagranicznego zapewnia szereg nowych możliwości, które, umiejętnie wykorzystane, mogą być kluczem do spektakularnego sukcesu niejednej marki. Czechy to jedno z państw, w których środowisko e-commerce zyskuje coraz większą popularność. Budowanie obecności swojej marki w tym kraju jest więc świetnym sposobem na zdobywanie nowych klientów oraz generowanie satysfakcjonujących zysków sprzedażowych. Jak jednak powinno wyglądać pozycjonowanie w Czechach, aby zapewniło pożądane efekty?

Chcesz być pierwszy w Google?
Dowiedz się, jak to zrobić podczas bezpłatnej konsultacji z analitykiem SEO. Zostaw kontakt i umów się.

Pozycjonowanie Czechy – jak działa?

Pozycjonowanie stron WWW to dość złożony proces budowania widoczności marki w sieci. W skład tej strategii wchodzi wiele zaawansowanych technik optymalizacyjnych oraz marketingowych, które, odpowiednio skomponowane, mogą stanowić najlepszy sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie sprzedaży.

W warunkach nieustannego rozwoju świata e-commerce oraz stale rosnących oczekiwań odbiorców przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na rozszerzanie zasięgu marki poza granice kraju. Wiele współczesnych firm typuje działalność na rynku czeskim. Wybór zagranicznych kanałów nie tylko pozwala osiągać nowe cele biznesowe, ale też gwarantuje stały rozwój marki oraz dostęp do szerokiego grona potencjalnych klientów, co w przypadku postępujących przedsiębiorstw jest szansą na międzynarodowy sukces.

Z badań wynika, że prawie 70% naszych południowo-zachodnich sąsiadów dokonuje zakupów online. Jako że Czesi lubią korzystać z ofert prezentowanych w sieci, musisz zwrócić uwagę na ukierunkowanie swojej strategii marketingowej na ich potrzeby oraz oczekiwania. Pozycjonowanie to nie tylko szansa na znalezienie nowych rynków zbytu, ale też doskonały sposób na rozszerzanie świadomości marki na arenie międzynarodowej. Ten liczący niespełna 11 milionów mieszkańców kraj to idealny obszar do stawiania pierwszych kroków w ramach ekspansji zagranicznych systemów e-commerce. Decydując się na optymalizację strony pod kątem SEO dla czeskich wyszukiwarek internetowych, szanse na uzyskanie pożądanych wyników przy racjonalnych nakładach finansowych są znacznie wyższe. Na czym jednak polega pozycjonowanie w Czechach?

Budowanie obecności marki w czeskich wyszukiwarkach opiera się na prowadzeniu strategii content marketingu w języku czeskim. Ważne jest ponadto dostosowanie przekazu do preferencji naszych sąsiadów oraz uwzględnienie zasad obejmujących rynek czeski. Pozycjonowanie w jakimkolwiek państwie stosowane jest w celu podkreślania widoczności marki w organicznych wynikach wyszukiwania, choć decydując się na SEO na konkretnym obszarze, należy uwzględnić przeglądarki internetowe cieszące się dużą popularnością wśród jednostek grupy docelowej. Aby optymalizacja strony WWW zapewniła napływ wielu czeskich klientów, należy wdrożyć kilka skutecznych technik SEO. Od czego zacząć?

Pozycjonowanie na Czechy – jak zacząć?

Każda strategia pozycjonowania w Czechach powinna rozpoczynać się od opracowania skutecznego planu działania. Aby wybrać właściwe metody i odpowiednio ukierunkować strumienie marketingowe, konieczne okazuje się przeprowadzenie dokładnych badań rynku oraz dogłębna analiza oczekiwań potencjalnych klientów.

Konstruując strategię optymalizacyjną, warto również zwrócić uwagę na typowe zachowania użytkowników czeskich wyszukiwarek internetowych. Kampanie reklamowe na rynku zagranicznym muszą uwzględniać najważniejsze aspekty wyróżniające środowisko internetowe danego obszaru, gdyż tylko wtedy będą w stanie zapewnić satysfakcjonujący zwrot z inwestycji. Jeśli więc chcesz zapewnić Twojej witrynie miejsce na szycie czeskiej wyszukiwarki, musisz skupić się na kompleksowych badaniach grupy docelowej oraz poznać oczekiwania użytkowników względem Twojej strony.

Kierując kampanie promocyjne na rynek zagraniczny, należy także pamiętać o dostosowaniu działań optymalizacyjnych do systemów internetowych wykorzystywanych w danym kraju. Podczas gdy najpopularniejsze wyszukiwarki internetowe na świecie to Google i Bing, czescy użytkownicy jeszcze do 2010 roku najchętniej korzystali z Seznam. Dopiero po wielu latach konsekwentnych działań marketingowych, Google zyskał przewagę i przekonał do siebie ponad 85% czeskiego społeczeństwa. Nie oznacza to jednak, że uwzględniając w kampanii optymalizacyjnej inne przeglądarki internetowe, takie jak Samsung Internet, Microsoft Edge, nie można osiągnąć sukcesu. Niemniej jednak Google to najpopularniejsza wyszukiwarka w Czechach i to właśnie jej warto poświęcić szczególną uwagę. Jedynym zasługującym na zapomnienie systemem jest Internet Explorer, który nawet w Czechach stracił swoją sławę.

Mimo że budowanie obecności na czeskim rynku nieco różni się od działań marketingowych podejmowanych w naszym kraju, istnieje kilka uniwersalnych zasad SEO, dzięki którym promowanie Twojego biznesu w Czechach przyniesie spektakularne efekty.

Content Marketing

Tworząc strategię content marketingu ukierunkowaną na rynek zagraniczny, należy pamiętać o kilku ważnych zasadach. Pierwszą z nich jest rezygnacja z automatycznych generatorów treści. Bezpośrednie tłumaczenia oraz kalki językowe z reguły nie są zbyt pozytywnie odbierane przez czeskich użytkowników, którzy, widząc nieprawidłowo skonstruowane teksty, tracą zaufanie do Twojego biznesu. Aby uniknąć tego typu problemów, warto zatrudnić profesjonalnego copywritera, który stworzy zoptymalizowane pod kątem SEO artykuły w języku czeskim.

Decydując się na pozycjonowanie Czechy, warto również zwrócić uwagę na prowadzenie kampanii reklamowych na obszarach najchętniej odwiedzanych przez klientów w danym regionie. Oto kilka najpopularniejszych stron WWW na czeskim rynku:

 • novinky.cz, seznamzpravy.cz, idnes.cz, blesk.cz, aktualne.cz – najchętniej odwiedzane przez Czechów serwisy informacyjne;
 • alza.cz, heureka.cz – popularne marketplace, z których korzysta lokalna społeczność;
 • bazos.cz – serwis z darmowymi ogłoszeniami.

Prowadząc strategię SEO w czeskim Internecie, warto wykorzystać popularne w tym kraju słowa kluczowe, charakterystyczne dla branży Twojego biznesu. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim frazy long tail. Optymalizacja strony pod kątem tychże terminów nie tylko przynosi szybsze efekty, ale też gwarantuje dostęp do osób faktycznie zainteresowanych ofertą danej marki. Budżet marketingowy jest wówczas racjonalnie zagospodarowany, a satysfakcjonujące rezultaty pozwalają na wdrażanie bardziej angażujących strategii SEO.

Link building

Poza charakterystycznymi dla danego obszaru działaniami marketingowymi warto skorzystać z uniwersalnych technik SEO, które sprawdzą się podczas optymalizacji każdej strony internetowej. Jedną z takich metod jest link building.

Budowanie profilu linków zwrotnych z witryn o wysokim autorytecie nie tylko korzystnie wpływa na widoczność witryny w wyszukiwarce Google, ale też pobudza wzrost ruchu na stronie. Podejmując się pozycjonowania w Czechach, trzeba jednak pamiętać o wyborze właściwych źródeł linków. Mało popularne lub niezbyt lubiane przez czeską społeczność serwisy nie tylko nie zapewnią oczekiwanych efektów, ale też narażą witrynę na spadek w rankingu Google. Gdzie zatem szukać skutecznych linków zwrotnych?

Najlepszym sposobem na zbudowanie sieci wysokiej jakości linków zwrotnych jest tworzenie wartościowych treści. Naturalna metoda pozyskiwania łączy polega na publikacji interesujących artykułów, które zachęcą innych twórców do linkowania. Profil powinien być jednak poddawany regularnej analizie, a każda strona linkująca badana pod kątem wiarygodności i jakości.

Innym skutecznym rozwiązaniem na wdrożenie strategii link buildingu jest wymiana łączy. Wystarczy tylko znaleźć witrynę podobną tematycznie do Twojej strony oraz udostępnić do niej link w zamian za odesłanie do własnego serwisu.

Efektywną techniką budowania profilu linków, która sprawdzi się w każdej strategii SEO, są również posty gościnne. Stawiając na tę metodę, nie tylko wykażesz się specjalistyczną wiedzą i zdobędziesz nowych klientów, ale też uzyskasz dodatkowy link do swojej strony, co Google z pewnością nagrodzi wyższą pozycją na liście wyników wyszukiwania.

Budować sieć linków można także za pomocą artykułów sponsorowanych. Warto zaznaczyć, że tego typu kampanie reklamowe są najczęściej wykorzystywaną metodą pozyskiwania linków na rynku czeskim. Dzięki niej możliwe jest bowiem zarówno rozszerzanie świadomości marki, jak i budowanie bazy faktycznie zainteresowanych daną ofertą klientów. Aspektem, na który należy jednak zwrócić szczególną uwagę podczas wdrażania tej techniki, są koszty kampanii. W zależności od popularności serwisu, liczby jego odbiorców oraz branży, cena artykułu sponsorowanego może się bardzo różnić. Niemniej jednak jest to metoda zasługująca na niemałe zainteresowanie, gdyż zapewnić może spektakularne efekty i znacznie uskutecznić pozycjonowanie Czechy. Tak jak w przypadku wielu innych działań marketingowych, tak i w tej metodzie liczy się jakość, a nie ilość publikacji. Warto więc postawić na stworzenie kilku angażujących postów niż wielu mało interesujących artykułów.

Ostatnią strategią link buildingu, która doskonale sprawdzi się na Twojej stronie ukierunkowanej na czeskich odbiorców, jest buzz marketing, czyli marketing szeptany. Technika ta polega na publikacji krótkich wzmianek o firmie na popularnych platformach, takich jak branżowe fora internetowe czy media społecznościowe. Każdy dobrze skomponowany wpis to jeden dodatkowy link do strony. Stosując tę metodę, trzeba jednak pamiętać o umiejętnej optymalizacji tego typu treści. Wzmianki nie mogą być bowiem uznane za sponsorowaną reklamę. Im bardziej naturalny tekst, tym szanse na pozyskanie nowych klientów są znacznie wyższe.

Optymalizacja pod kątem SEO w Czechach

Aby pozycjonowanie w Czechach przyczyniło się do rozwoju Twojego biznesu, konieczne jest poddanie strony internetowej kompleksowym zabiegom optymalizacyjnym. Szczególną uwagę warto wówczas zwrócić na aspekty technicznego SEO. Celem tej techniki jest udoskonalenie witryny pod kątem funkcjonalności i użyteczności. Stosowane zabiegi mają za zadanie usprawnić proces indeksowania serwisu przez boty Google oraz zadbać o doświadczenia klientów. Od czego zacząć to przedsięwzięcie?

Wyszukiwarki internetowe to złożone systemy, które dokładnie oceniają zawartość stron. Priorytetem każdego przedsiębiorcy wchodzącego na czeski obszar sprzedaży powinno być więc nie tylko wykorzystanie charakterystycznych dla tego kraju słów kluczowych, ale też dostosowanie treści do algorytmów Google. Zachowanie balansu między SEO a UX jest najlepszym sposobem na efektywne pozycjonowanie.

Pierwszym czynnikiem, o który należy zadbać w ramach strategii optymalizacyjnej, jest opracowanie przyjaznej struktury treści. Podział artykułu na akapity, stworzenie przyciągających uwagę nagłówków oraz wybór właściwego rozmiaru i koloru czcionki to podstawowe aspekty wpływające na doświadczenia odbiorców.

Kolejnym elementem strategii technicznego SEO jest optymalizacja obrazów i innych plików multimedialnych. Mowa tu nie tylko o publikacji wysokiej jakości grafik, ale też o odpowiednim opisaniu każdej z nich. Dzięki temu boty indeksujące trafniej ocenią zawartość witryny, a zdjęcie będzie miało szansę pojawić się w wyszukiwarce Google.

Jeśli zależy Ci na satysfakcjonujących efektach pozycjonowania, zwróć uwagę na projekt swojej strony internetowej. Ponad 55% Czechów wykorzystuje telefony komórkowe w celu wyszukiwania informacji w sieci. Każda witryna ukierunkowana na rozszerzanie świadomości marki wśród naszych południowo-zachodnich sąsiadów powinna więc być zoptymalizowana pod kątem użyteczności mobilnej. Zawartość strony musi się dobrze prezentować, niezależnie od wymiarów ekranu czy funkcjonalności urządzenia. Warto też dodać, że Google coraz większą wagę przykłada do tego właśnie czynnika. Dowodzi temu wprowadzenie modyfikacji algorytmu, która od marca 2021 roku blokuje indeksowanie witryn niemających responsywnego projektu. Zaznaczyć też trzeba, że nie tylko Google, ale też inne wyszukiwarki koncentrują się na koncepcji mobile first. Optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych powinna być więc priorytetem każdego współczesnego przedsiębiorstwa działającego online.

Aby uzyskać najlepsze efekty pozycjonowania, należy również zadbać o szybkość ładowania witryny. Większość klientów zrezygnuje bowiem z dokonywania zakupów, jeśli strona nie otworzy się w ciągu pierwszych kilku sekund. Jak zoptymalizować ten czynnik? Przydatna może okazać się wymiana usługi hostingowej. Chcąc przyspieszyć serwis, warto także skompresować obrazy, pozbyć się zbędnych treści oraz zredukować liczbę przekierowań. W wielu przypadkach konieczna jest zmiana systemu zarządzania treścią lub zainstalowanie nowych wtyczek.

Wyszukiwarki oceniają trafność witryny dla danego wyszukiwania za pomocą wielu kryteriów. Jednym z nich są właściwie opracowane metadane. Jeśli chcesz zdobyć popularność na czeskim rynku, musisz nadać Twojej stronie odpowiedni tytuł i opis. Nie tylko korzystnie wpłynie to na pozycjonowanie w Czechach, ale też pozwoli użytkownikom lepiej ocenić zawartość serwisu. Dzięki temu nastąpi wzrost ruchu na stronie.

Kolejnym aspektem, któremu warto poświęcić szczególną uwagę, jest struktura linków wewnętrznych. Intuicyjny system nawigacji z jednej strony poprawia użyteczność serwisu i zwiększa zaangażowanie klientów, a z drugiej usprawnia indeksowanie witryny oraz gwarantuje wyższe pozycjonowanie w Google.

Media społecznościowe

Ponad połowa czeskich użytkowników codziennie korzysta z mediów społecznościowych. Wśród tak szerokiego grona odbiorców z pewnością znajdą się osoby zainteresowane ofertą Twojego biznesu. Ukierunkowanie treści reklamowych na Czechów eksplorujących popularne social media to świetny sposób na zwiększenie bazy klientów oraz zbudowanie silnych relacji z konsumentami.

Social media oferują niemal niezmierzony zasób możliwości marketingowych, których umiejętne wykorzystanie okazało się kluczem do sukcesu niejednej marki działającej w Czechach. Jak jednak rozpocząć swoją działalność na Facebooku czy Instagramie?

Po pierwsze, musisz wiedzieć, czego poszukują Twoi odbiorcy. Dzięki informacjom na temat celu ich obecności na obszarach, takich jak social media, opracowanie skutecznej kampanii reklamowej nie będzie żadnym problemem. Kolejnym krokiem jest publikacja angażujących postów z ciekawą treścią i przyciągającymi wzrok grafikami.

Social media zapewniają ponadto wiele sposobów płatnych form promocji. Oferty sponsorowane na Facebooku, Instagramie czy YouTube to świetny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, których łatwo następnie przekształcić w faktycznych klientów.

Nadrzędną zasadą, dzięki której social media mogą okazać się kluczem do sukcesu niejednej firmy pozycjonującej się na Czechy, jest bycie aktywnym. Regularne publikowanie angażujących postów, odpowiadanie na komentarze, wchodzenie w interakcje z konsumentami oraz budowanie obecności marki obok najpopularniejszych czeskich kont to zabiegi generujące zaufanie odbiorców, którzy są wówczas bardziej skłonni do skorzystania z oferty Twojego biznesu.

Aby jednak skierować swoje działania marketingowe na właściwy obszar, trzeba znać miejsca najchętniej odwiedzane przez docelowych odbiorców. Rzućmy więc okiem na najpopularniejsze w Czechach social media:

 • Facebook – 55%,
 • Pinterest – 9%,
 • Twitter – 8%,
 • YouTube – 8%,
 • Reddit – 5%,
 • Instagram – 6%,
 • Tumblr – 3%.

Jak widać, największą popularnością cieszy się Facebook i to właśnie na tym serwisie warto skupić się podczas działań marketingowych w Czechach. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że pozycjonowanie Czechy wymaga wykorzystania różnorodnych narzędzi i technik SEO, wielu przedsiębiorców zastanawia się, czy ekspansja zagranicznego rynku jest jakkolwiek opłacalna.

Czy pozycjonowanie stron w Czechach jest opłacalne?

Czechy to stosunkowo niewielkie państwo. Konkurencyjność tamtejszego rynku jest więc nieco mniej zaawansowana niż w przypadku Polski czy innych krajów Europy. Promowanie marki w czeskich wyszukiwarkach jest więc świetnym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na uruchomieniu zagranicznych kanałów dystrybucji. Jakie korzyści przeważają za wyborem pozycjonowania w Czechach?

Dzięki umiejętnie opracowanej strategii optymalizacyjnej firma ma szansę zdobyć najwyższą pozycję w Google. Lokata na szczycie wyszukiwarki przyciąga znacznie większy ruch niż strona plasująca się na drugim miejscu. Jako że witryny usytuowane na kolejnych miejscach w rankingu Google generują znikomy ruch, przedsiębiorcom zależy na jak najwyższym pozycjonowaniu się w SERP.

Kolejną zaletą pozycjonowania na rynku naszych południowo-zachodnich sąsiadów jest możliwość pozyskiwania nowych klientów oraz zwiększania zysków sprzedażowych. Wysoka pozycja w Google wzbudza zaufanie użytkowników, w wyniku czego ich skłonność do zakupów znacznie wzrasta.

Działania w ramach SEO pozwalają ponadto rozwijać biznes na wielu nowych płaszczyznach. Internet zapewnia szereg możliwości marketingowych, dzięki którym budowanie obecności firmy za granicą jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Mimo że SEO w Czechach może wymagać nieco więcej zaangażowania niż standardowe działania optymalizacyjne ukierunkowane na polski rynek, każda firma chcąca poszerzać swoje horyzonty powinna skorzystać z możliwości digital marketingu w tym kraju. Wśród niemal 11 milionów mieszkańców z pewnością znajdą się bowiem osoby zainteresowane ofertą danej marki. Czy oznacza to jednak, że zagraniczne SEO jest łatwym zadaniem?

Czy pozycjonowanie stron w Czechach jest trudne?

SEO nie należy do najłatwiejszych przedsięwzięć. Opracowanie skutecznego planu działania, przeprowadzenie dokładnych badań, wybór właściwych narzędzi i metod optymalizacyjnych oraz trafna interpretacja wyników to zabiegi wymagające nie tylko czasu, ale też wiedzy i umiejętności, których często brakuje początkującym przedsiębiorcom. O ile niektóre z technik SEO, takich jak budowanie strategii treści czy pozyskiwanie linków, można z powodzeniem wdrożyć samodzielnie, wiele procesów związanych z pozycjonowaniem i marketingiem w Google wymaga wsparcia profesjonalistów. Co więcej, publikacja wartościowych treści w języku czeskim stanowić może problem, który rozwiąże jedynie kompetentny copywriter.

Digital marketing jest ponadto bardzo czasochłonnym zajęciem. Wdrażanie SEO w Czechach na własną rękę w wielu przypadkach może skończyć się więc zupełnym niepowodzeniem. Nic więc dziwnego, że właściciele firm coraz częściej decydują się na skorzystanie z usług profesjonalnych pozycjonerów.

Agencja SEO Czechy

Agencja marketingu internetowego to doskonały wybór dla wszystkich firm, które chcą wdrożyć SEO w Czechach. Usługi oferowane przez ekspertów gwarantują nie tylko nieustanny rozwój Twojego biznesu, ale też zapewniają efekty, jakie trudno byłoby uzyskać samodzielnie. Czym dokładnie zajmie się agencja SEO i jakie praktyki optymalizacyjne zastosuje na Twojej stronie?

 • Profesjonalny audyt SEO,
 • budowanie widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania Google,
 • likwidacja błędów w content marketingu, takich jak bezpośrednie tłumaczenia czy kalki językowe,
 • kompleksowa optymalizacja techniczna,
 • strategiczne budowanie linków do strony,
 • trafna interpretacja wyników i stała kontrola efektywności podejmowanych działań.

Dzięki kompleksowemu podejściu specjalistów SEO zdobycie wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google oraz zwiększenie bazy klientów z Czech jest znacznie łatwiejszym zadaniem. Pojawia się jednak pytanie: jaką agencję wybrać?

Postaw na profesjonalizm i zgłoś się do nas!

Decydując się na współpracę z ekspertami, warto postawić na holistyczne podejście do pozycjonowania oraz doświadczenie w branży SEO. Grupa iCEA to zespół specjalistów, którzy pomagają budować pozycję marki nie tylko na rynku polskim, ale też zagranicznym. Jeśli więc chcesz pozyskać nowych klientów z Czech oraz kompleksowo zadbać o swoją widoczność w czeskich wynikach Google, koniecznie skontaktuj się z nami!

FAQ – pozycjonowanie Czechy

Ile kosztuje pozycjonowanie w Czechach?

Pozycjonowanie w Czechach wymaga nieco bardziej zaawansowanych środków niż SEO w kraju, stąd też koszty związane z wdrożeniem strategii optymalizacyjnej będą nieco wyższe. Na cenę pozycjonowania wpływ ma jednak wiele czynników, dlatego warto skonsultować ją z wybraną agencją SEO.

Czy długo trzeba czekać na rezultaty pozycjonowania w Czechach?

Pozycjonowanie stron internetowych w Czechach to dość wymagający proces, na którego efekty czekać trzeba od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. Czas ten będzie się jednak różnił w zależności od konkurencyjności branży, trudności słów kluczowych czy aktualnej pozycji witryny na liście wyników wyszukiwania w Czechach.

Czy warto pozycjonować się lokalnie w Czechach?

Lokalne SEO jest doskonałym sposobem na promowanie małych firm na określonym obszarze geograficznym. Pozycjonowanie lokalne w Czechach gwarantuje ponadto szereg istotnych dla rozwoju marki korzyści, dlatego każdy właściciel początkującej firmy powinien rozważyć wykorzystanie tej strategii.

Korzyści z pozycjonowania stron na Czechy

Umiejętnie opracowana strategia pozycjonowania stron na Czechy gwarantuje szereg ważnych korzyści, takich jak większa rozpoznawalność marki w kraju, lepsze wyniki sprzedażowe, satysfakcjonujący ruch w witrynie oraz możliwość rozwijania biznesu na wielu obszarach w sieci.

Sprawdź również naszą ofertę na:
Oceń tekst
Średnia ocen 5/5 | Liczba ocen: 3

Rozpocznij

od bezpłatnej
konsultacji SEO

Zainwestuj w szczegółową konsultację SEO i dowiedz się więcej na temat wydajności Twojego sklepu internetowego. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową analizę, dzięki której uzyskasz jasny obraz tego, co należy poprawić.

 • I Nasz ekspert SEO skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
 • II Umówimy się na bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • III SEO konsultant przeprowadzi audyt Twojej witryny i przedstawi Ci strategiczne rekomendacje, dzięki którym poprawisz wydajność swojego sklepu internetowego.
 • IV Otrzymasz szczegółowy raport SEO biorący pod uwagę szereg ważnych czynników rankingowych Google.

  Chcesz poznać
  ofertę?
  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut! Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 9-15.
  Niestety aktualnie nasz konsultant nie jest dostępny. Skontaktujemy się z Tobą w godzinach otwarcia biura.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu telefonicznego przedstawienia mi oferty firmy iCEA. Więcej w Polityce prywatności.
  Wysyłanie
  Masz pytania? Kliknij i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat!
  Rozpocznij chat
  Zamów rozmowę