SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360

Jesteśmy
pierwszą agencją
SEO360 w Polsce

Twoja strona jest już widoczna w wyszukiwarce? To za mało! Sama widoczność w sieci nie wystarczy - przecież chcesz by Twój sklep generował sprzedaż. My to rozumiemy i dlatego jako pierwsza agencja w kraju postawiliśmy na SEO360 - biznesowe podejście do pozycjonowania stron internetowych.

Czym jest SEO360?

Tradycyjne pozycjonowanie skupia się wyłącznie na dostarczeniu ruchu na stronę. To błąd. Takie zawężone postrzeganie SEO nie sprawdza się w dzisiejszym biznesie, dlatego Grupa iCEA idzie krok dalej: sprawiamy, że nasze kampanie przekładają się na sprzedaż. Nas nie interesują półśrodki, a jedynie skuteczne rozwiązania, które realnie poprawiają wyniki naszych klientów.
seo360

Dzięki SEO360 zyskasz :

Jakościowy ruch na stronie.

Skupiamy się na pozyskiwaniu kalorycznego ruchu, czyli ruchu, który gwarantuje wzrost konwersji. Użytkownik ma nie tylko zajrzeć na Twoją stronę - ma przede wszystkim z niej skorzystać.

Wielopłaszczyznowe wsparcie.

Na potrzeby Twojego biznesu patrzymy szeroko, stawiając na kompleksowe rozwiązania. Wspieramy Cię na każdym etapie: od marketingu, poprzez aspekty techniczne i sprzedażowe, aż po obsługę prawną.

Sprawdzonych partnerów.

Projekt iCEA360 tworzą liderzy w swoich branżach. Dzięki współpracy ze starannie dobranymi, zaufanymi partnerami, jesteśmy w stanie w sposób holistyczny zaspokoić potrzeby Twojego biznesu.

zacznij sprzedawać za granicą

Zacznij sprzedawać
za granicą

Głównym zadaniem SEO360 jest zmaksymalizowanie potencjału sprzedażowego naszych klientów. W tym celu wprowadzamy ich również na rynki zagraniczne, optymalizując ich strony internetowe z myślą o lokalnych wyszukiwarkach oraz wdrażając rozwiązania informatyczne w obszarze obsługi międzynarodowych zamówień. Dbamy m.in. o to, by oferowane sposoby płatności były zgodne z preferencjami klientów z danego kraju, a regulamin sklepu - zgodny z obowiązującym prawem.

Dlaczego my?

Od lat dynamicznie się rozwijamy i dostarczamy klientom usługi najwyższej jakości. We współpracy z klientami nie tracimy czasu na eksperymenty: mamy wiedzę, know-how i świetnie wiemy, co mamy robić. To właśnie wieloletnie doświadczenie i współpraca ze sprawdzonymi partnerami sprawiły, że jako pierwsi w Polsce mogliśmy zaproponować usługę SEO 360.

Co sprawia, że nasze podejście do SEO jest unikalne?

  • największy dział techniczny
  • zaplecze specjalistów z całej branży e-commerce
  • doświadczenie z wielu rynków, również międzynarodowych
  • jakość i skuteczność usług
  • długofalowe partnerskie relacje.

Nasze kampanie wpływają nie tylko na widoczność witryny, ale przede wszystkim kaloryczny ruch na stronie i konwersję. SEO360 to kompleksowe działania nastawione na maksymalizację sprzedaży Twojego sklepu.

dlaczego my seo360