SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360

Cennik
Social Media

Prowadzenie profilu w social mediach wymaga czasu i wiedzy

Dobór atrakcyjnych treści, które pokażą Twoją markę w możliwie jak najlepszym świetle, a także przyciągną i zaktywizują odbiorców, nie jest łatwym zadaniem.

Jednocześnie trzeba pamiętać, że starannie i umiejętnie prowadzony fanpage firmy nie tylko napędza sprzedaż, ale też jest wartością samą w sobie - wizytówką firmy.

Profil powinien promować ofertę firmy

Profil w mediach społecznościowych musi przekierowywać ruch na stronę internetową i pozytywnie wpływać na pozycjonowanie.

Traktujemy social media jako narzędzie do rozwijania Twojego biznesu. Nie zapominamy przy tym o celach wizerunkowych, bo one też są bardzo ważne. Wpływają na to, jak potencjalni klienci postrzegają Twoją markę, co o niej mówią, czy lubią ją i szanują.

Firma o złej opinii nie budzi zaufania. Przez to mniej użytkowników zdecyduje się na skorzystanie z jej usług.


Jak to robimy w iCEA?

W iCEA zajmujemy się administrowaniem profili w social mediach, pozycjonowaniem stron internetowych, reklamami Google AdWords oraz prowadzeniem blogów firmowych naszych klientów.

Dzięki temu na każdy z tych elementów patrzymy z szerokiej perspektywy.

Indywidualna strategia dla każdej firmy

Każda firma jest inna i może prowadzić komunikację w sieci na różne sposoby. Kładziemy nacisk na oryginalne pomysły, wzbudzanie ciekawości użytkowników, wyróżnianie się na tle konkurencji.

Sami tworzymy posty, dobieramy do nich grafiki, planujemy akcje promocyjne. Wszystkie materiały dopasowujemy do istniejącej już identyfikacji wizualnej firmy. Dbamy, żeby wszystko było spójne i już na pierwszy rzut oka sprawiało dobre wrażenie.

Sprawdzamy grupę docelową. Testujemy, jakie reklamy spotkają się z najlepszym odzewem z jej strony. Cały czas optymalizujemy prowadzoną kampanię Facebook Ads. Interesują nas tylko najlepsze wyniki.


Ile to kosztuje?

Cena miesięcznej usługi zależy od ilości i rodzaju profili, którymi mielibyśmy prowadzić. Dla ułatwienia szacunków wydzieliliśmy w naszej ofercie trzy pakiety. Pierwszy dotyczy prowadzenia fanpage’a na Facebooku i Google+, drugi - na Facebooku i Pintereście, a trzeci na wszystkich trzech portalach – Facebooku, Google+ i Pintereście.

Facebook znajduje się w każdym pakiecie, ponieważ traktujemy go jako absolutną podstawę - konieczność w dzisiejszej komunikacji z klientem. W zdecydowanej większości przypadków doradzamy naszym zleceniodawcom wybór trzeciego, pełnego pakietu.

Za co dokładnie płacisz?

  1. W każdej opcji umieszczamy szesnaście wpisów na profilach objętych pakietem.
  2. Jeżeli profili jeszcze nie ma, zakładamy je.
  3. Uzupełniamy konta o wszystkie potrzebne informacje.
  4. Personalizujemy grafiki.
  5. Zapoznajemy się z Twoją działalnością oraz grupą odbiorców i na tej podstawie opracowujemy najlepszą strategię komunikacji.
  6. Na bieżąco moderujemy komentarze.
  7. Organizujemy konkursy dla odbiorców (raz w miesiącu).

W trzecim, kompleksowym pakiecie (zawierającym wszystkie trzy profile), wysyłamy Ci ponadto miesięczny raport z naszej aktywności i osiągniętych wyników. Udzielamy się też na innych, pokrewnych tematycznie profilach.

alt dla zdjęcia

Do każdego pakietu dokładamy bonusowy kupon

na kampanię Google AdWords o wartości 250 zł oraz darmową instalację wtyczki like box (okienka przekierowującego użytkownika do profili w social media) na Twojej stronie internetowej.

Nie odpowiada Ci żadna
z przedstawionych przez nas propozycji?

Masz produkt, który chcesz aktywnie
promować w mediach społecznościowych?


Zrobimy dla Ciebie indywidualną wycenę i przedstawimy Ci swoją propozycję.