Facebook: nowa wersja Messengera coraz bliżej

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: Grupa iCEA

Pierwsza Agencja SEO360 działająca na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Dzięki zespołowi na... Więcej

24 października 2018

Warto przypomnieć, że od momentu rynkowego debiutu Messengera, komunikator przeszedł szereg ewolucji, które przez wiele osób uznane zostały za nietrafione lub zbędne, utrudniające korzystanie z najważniejszych rozwiązań i proponujące patenty, które nie cieszyły się dużą popularnością.

Serwis Marka Zuckerberga w przypadku czwartej odsłony aplikacji zdecydował się więc na większą przejrzystość oferowanych narzędzi, co wpłynąć ma na wygodę oraz komfort ich użytkowania.

Co się zmieni?

Zmianie ulegnie liczba zakładek, zredukowana z 9 do 3 podstawowych, przedstawiających historię rozmów, sugerowanych użytkowników oraz tych, który w danym momencie będą online, a także sekcję „Discover”. Zadaniem tej ostatniej jest prezentowanie treści, dopasowanych do upodobań danego użytkownika. Pozostałe funkcje Messengera nie zostaną wycofane – zmianie ulegnie natomiast ich widoczność.

Nowy, ulepszony i prostszy w obsłudze wariant facebookowego komunikatora pojawi się w naszych smartfonach w ciągu najbliższych tygodni, tak więc możemy się go spodziewać jeszcze w bieżącym roku.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *