Nowość na LinkedIn! Edycja zdjęcia profilowego w aplikacji mobilnej

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

28 marca 2017

Według oficjalnych danych udostępnionych przez LinkedIn kluczową kwestią w budowaniu kontaktów zawodowych jest zdjęcie profilowe, dzięki któremu profil może być wyświetlany nawet 21 razy częściej niż u osób bez fotografii. Zdjęcie profilowe jest więc kluczem otwierającym wiele drzwi prowadzących do sukcesu, dlatego wraz z nową aktualizacją mobilnej aplikacji LinkedIn, wprowadzono istotne zmiany odnoszące się do tworzenia i edycji zdjęć profilowych.

Nowa jakość edycji

Od teraz użytkownicy aplikacji mobilnej mają możliwość edycji swojego zdjęcia profilowego poprzez zmianę poziomu jasności, kontrastu, nasycenia i dodanie cienia krawędzi kadru. Wprowadzono również filtry, które cieszą się ogromną popularnością na innych aplikacjach społecznościowych. Zaletą nowej funkcji jest intuicyjność. Edytor jest bardzo prosty w obsłudze i z pewnością jego używanie nie sprawi nikomu problemu.

Zachęcamy Was do samodzielnego przetestowania nowej funkcji LinkedIn.

Edycja zdjęcia profilowego w aplikacji mobilnej to już kolejna po wprowadzeniu nowego wyglądu wersji desktopowej istotna zmiana, która w tym roku pojawiła się na LinkedIn. Portal niewątpliwie zmienia się na korzyść użytkowników. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne udoskonalenia.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *