Administrator

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: Grupa iCEA

Pierwsza Agencja SEO360 działająca na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Dzięki zespołowi na... Więcej

2 sierpnia 2017

Administrator to osoba, która zarządza danym profilem. Może więc publikować posty, moderować komentarze czy też uruchamiać kampanie reklamowe.

 

Jak przyznać uprawnienia administratora?

 

Jeżeli założyłeś nowy profil, automatycznie stajesz się jego administratorem. Jeżeli chcesz przyznać takie same uprawnienia innej osobie, możesz zrobić to przy pomocy panelu zarządzającego danym profilem.

 

Wystarczy, że będąc na właściwym profilu  klikniesz na Ustawienia” i wybierzesz z lewej strony opcję Role na stronie. W białym polu poniżej komunikatu “Przypisz nową rolę na stronie” możesz wpisując adres e-mail lub imię i nazwisko danej osoby, zaprosić ją do objęcia roli administratora. Jeżeli na liście znajdziesz odpowiednią osobę, po prawej stronie wybierz z dostępnych opcję Administrator” i  kliknij na przycisk Dodaj”. Każdorazowo nadanie nowej roli musisz potwierdzić podając swoje hasło do profilu.

 

Jakie możliwości działania ma administrator?

Uprawnienia administratora są największe z dostępnych ról. Administrator może zarządzać wszystkimi aspektami strony. Wysyłać wiadomości i publikować jako strona, odpowiadać na komentarze, a także je usuwać, tworzyć kampanie reklamowe. Widzi również, który administrator utworzył dany post lub opublikował komentarz. Administrator ma również pełny dostęp do statystyk.