News Feed

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Autor: Grupa iCEA

Pierwsza Agencja SEO360 działająca na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Dzięki zespołowi na... Więcej

5 lutego 2017

News Feed to miejsce, w którym wyświetlają się aktywności naszych znajomych, a także posty stron, które polubiliśmy. Mówiąc obrazowo jest to główna, środkowa tablica, która wyświetla się zaraz po zalogowaniu na nasz profil na Facebooku.

To właśnie tam, automatycznie pojawiają się wciąż uaktualniane wpisy, które pochodzą od znajomych, osób obserwowanych lub oficjalnych stron marek.

Co ciekawe, w news feedzie nie znajdziemy wszystkich publikacji, które pochodzą z polubionych przez nas stron. To, co ukaże się na naszym news feedzie, potocznie zwanym również “tablicą”, dobierane jest na podstawie m.in. naszych zainteresowań, częstotliwości interakcji z danym profilem, czy kontaktu ze znajomymi.

Im częściej podejmujemy interakcję w zakresie treści publikowanych przez dany profil lub znajomego (komentarz, lajk, udostępnienie) tym częściej będziemy widzieć treści danego profilu lub znajomego na naszym news feedzie.