Z nami poznasz SEO od podszewki

Sami szkolimy
pracowników naszego działu SEO.

Zaczynamy od podstaw, takich jak działanie wyszukiwarki, a kończymy na bardzo zaawansowanych technikach optymalizacji stron internetowych.

Aplikując do nas, nie musisz być wysokiej klasy ekspertem – nauczymy Cię wszystkiego. Jedyny warunek to znajomość podstaw HTML i CSS.

Co jeszcze
możesz zyskać?

Oprócz solidnej dawki wiedzy gwarantujemy pracę w przyjaznym zespole.

Dobre wynagrodzenie, premie dla osób z dobrymi wynikami i możliwość szybkiego awansu.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, ale masz jakieś pytania czy wątpliwości – skontaktuj się z nami.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz

+48 667 000 333

lub wypełnisz formularz kontaktowy

  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Grupę iCEA S.A. z siedzibą na ul. Polska 114, 60-406 Poznań, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności i cookies.

  Aktualne oferty pracy działu SEO:

  Manager zespołu Link Buildingu

  Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce. Posiadamy prawie 15-letnie doświadczenie w pomaganiu naszym Klientom w ich codziennych zmaganiach w obszarze SEO i SEM. Naszą specjalnością są wysokiej jakości usługi pozycjonowania i prowadzenia kampanii Google AdWords dla klientów w Polsce i za granicą.

  Specjalista ds. analizy contentu

  iCEA to jedna z największych agencji marketingu internetowego w Poznaniu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. analizy contentu, która dołączy do zespołu wchodzącego w skład Działu Copywritingu i Content Marketingu

  Specjalista SEO z j.angielskim

  iCEA to jedna z największych agencji marketingu internetowego w Poznaniu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko Specjalista SEO z j.angielskim.

  Młodszy specjalista SEO

  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko Młodszy specjalista SEO , w którym pod okiem najlepszych specjalistów, młodzi adepci sztuki pozycjonowania mają szansę stać się prawdziwymi SEO Ninja

  Junior SEO

  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do działu Junior SEO, w którym pod okiem najlepszych specjalistów, młodzi adepci sztuki pozycjonowania mają szansę stać się prawdziwymi SEO Ninja! Jeśli interesuje cię e-marketing, a w szczególności pozycjonowanie w wyszukiwarce google, to przyjdź na rozmowę z nami. Być może już niedługo będziesz mieć okazję poznać tajniki SEO od kuchni.

  Starszy Specjalista SEO

  Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce i szukamy doświadczonego specjalisty, który nie tylko wzbogaci i wesprze nasz zespół w codziennych działaniach, ale przede wszystkim pomoże osiągać jeszcze lepsze wyniki dla naszych klientów! Jeśli lubisz samodzielną pracę na dużych projektach, narzędzia takie jak Senuto czy Ahrefs nie są Ci obce, a swobodna rozmowa telefoniczna nie napawa Cię strachem - aplikuj na to ogłoszenie!