Zapytaj o ofertę

PROGRAM PARTNERSKI

Nasz autorski program partnerski tworzą najlepsze firmy technologiczne w kraju. Dzięki połączeniu kompetencji partnerów, oferujemy kompleksowe rozwiązania dla każdego biznesu – niezależnie od branży. Dołącz do jedynego ekosystemu dla eCommerce, rozszerz swoje portfolio o nowe usługi i skorzystaj z szansy na dotarcie z ofertą do nowych klientów.

Filozofia Win-Win-Win

KLIENT zyskuje kompleksowe wsparcie w zakresie pozycjonowania strony oraz dostęp do najlepszych rozwiązań digitalowych
PARTNER zyskuje poszerzenie swojej oferty o wysokojakościowe SEO, dostęp do nowych Klientów zainteresowanych oferowanymi rozwiązaniami, pasywny przychód
GRUPA iCEAzyskuje możliwość poznania nowych przedsiębiorców oraz poszerzenia swojego portfolio oferowanych usług o oferty partnerskie

III główne filary naszej współpracy

Wspólne wspieranie biznesów

I

Dzięki temu możesz rozwijać swój biznes, zachowując przy tym neutralną twarz względem klienta. Unikamy w ten sposób toksycznych działań na portfelu.

Pasywny
przychód

II

Propartnerskie podejście do prowizji. To Ty decydujesz, który wariant oferty partnerskiej jest dla Ciebie najbardziej opłacalny.

Budowanie wspólnego wizerunku

III

Wzajemne wsparcie w działaniach marketingowych na platformach social media, a także wspólnie organizowane nagrania podcastów, szkolenia, eventy i targi. To wszystko zbuduje i wzmocni wizerunek Twojej firmy.

Co jeszcze zyskasz, dołączając do Programu Partnerskiego?

 • I Wzajemne, partnerskie wsparcie oraz dostęp do rozwiązań wspierających konwersję i sprzedaż w e-commerce
 • II Dostęp do autorskich konsultacji SEO dla swoich klientów
 • III Wsparcie największego działu technicznego SEO w Polsce
 • IV Networking partnerski
 • V Bieżącą pomoc w zakresie wdrożeń nowych rozwiązań u klientów

JAK STAĆ SIĘ PARTNEREM GRUPA iCEA?

 • I

  Wypełnij formularz

  W ten sposób zgłaszasz chęć dołączenia do Programu Partnerskiego. Nie wymagamy od Ciebie wrażliwych danych – wystarczy nam Twoje imię, numer telefonu, adres e-mail oraz adres www.

 • II

  Poznajmy się bliżej

  Rozmowa z Partnership Managerem, czyli Discovery Meeting.

 • III

  Rejestracja w panelu partnerskim

  Panel jest specjalnie przygotowanym narzędziem, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje: ilość poleceń, podpisanych umów oraz naliczonych prowizji. To za jego pomocą będziesz w stanie kontrolować status poszczególnych płatności.

 • IV

  Dostęp do materiałów o Grupa iCEA i Programie Partnerskim

  Nie musisz polecać nas w ciemno – dzięki tym materiałom dowiesz się więcej o naszej agencji SEO, oferowanych usługach oraz szansach na rozwój, które daje Ci Grupa iCEA.

 • V

  Proces polecania w panelu użytkownika

  Na tym etapie Twoja rola się właściwie kończy. Teraz zaczyna działać nasz Dział Handlowy, do którego trafił otrzymany od Ciebie lead sprzedażowy.

 • VI

  Czerpanie benefitów ze współpracy

  To zdecydowanie najprzyjemniejszy moment naszej partnerskiej współpracy! Pamiętaj, że wyznajemy zasadę win-win-win (klientocentryczność, wspólny wzrost, rozwój). Nie jesteś pewien, czy Program Partnerski jest dla Ciebie? Umów się na spotkanie, podczas którego dowiesz się więcej o Programie Partnerskim iCEA360. Dołączając do ekosystemu firm wspierających biznes online, uzyskasz dostęp do tysięcy klientów z całego kraju, a także możliwość skorzystania z unikatowych ofert. Co jeszcze? O tym opowie Ci nasz Partnerships Manager. W czasie spotkania dokładniej przybliżymy Ci zasady naszej partnerskiej współpracy oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

  Umów się na spotkanie, porozmawiajmy o współpracy
  Wysyłanie
  To Ty decydujesz o wysokości prowizji
  wariant I
  40% na start i 10% przez 10 miesięcy

  W pierwszym wariancie możesz liczyć na jednorazową wypłatę w wysokości 40 proc. wartości podpisanej umowy. To rozwiązanie dla tych, którym zależy na czasie i chcą jak najszybciej skorzystać na zawartym partnerstwie. W pierwszym miesiącu otrzymujesz wypłatę o wspomnianej wysokości, zaś w następnych 10 miesiącach - prowizja wynosi 10 proc. Prowizja jest wypłacana łącznie przez 11 miesięcy. W ogólnym rozrachunku wariant ten przynosi niższy dochód niż pozostałe opcje współpracy, ale rekompensuje to dużą wypłatą w pierwszym miesiącu obowiązywania umowy partnerskiej. Przy podpisaniu umowy o średniej wartości, kształtującej się na poziomie 3.700 zł miesięcznie, wariant ten na początku skutkuje jednorazową wypłatą prowizji w wysokości 1.480 zł, zaś za cały okres obowiązywania umowy partnerskiej łączna kwota wypłaconych prowizji wyniesie 5.180 zł.

  wariant II
  13% przez 12 miesięcy

  Drugi wariant to propozycja pośrednia, która pozycjonuje się między nastawionym na dużą jednorazową wypłatę wariantem I a skupiającym się na długofalowym zysku z wypłacanej prowizji wariantem III. W tej opcji możesz liczyć na prowizję wynoszącą 13 proc. wypłacaną przez 12 miesięcy, gdyż tyle właśnie trwa zobowiązanie partnerskie. Finalnie wariant ten przyniesie Ci wyższe zyski niż wybór jednorazowo wyższej wypłaty i niżej oprocentowanych wypłat miesięcznych. W przypadku umowy na realizację usług o średniej wartości, po roku naszego partnerstwa łączna wysokość wypłaconej prowizji to 5.772 zł.

  wariant III
  8% przez cały okres trwania umowy

  Ostatni wariant współpracy w ramach Programu Partnerskiego Grupa iCEA przeznaczony jest dla osób stawiających na długofalowe rozwiązania. Oprocentowanie poszczególnych wypłat to 8 proc., lecz, co warto podkreślić, umowa partnerska trwa tak długo, jak długo związany jest z nami polecony klient. Innymi słowy, każdego miesiąca, w którym realizowane są nasze usługi dla konkretnego klienta, otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 8 proc. wartości zawartej umowy. Jednorazowo jest to wypłata znacznie niższa niż ma to miejsce w wariancie I, niemniej zakładając 3-letnią współpracę, Twoje zyski będą niemal podwojeniem kwoty z dwóch krótszych i wyżej oprocentowanych wariantów. Dla przykładu, wariant I po 11 miesiącach współpracy przyniesie Ci wypłatę prowizji wysokości 5.180 zł, zaś wariant III będący rozwiązaniem długofalowym, po 3 latach pozwoli na uzyskanie aż 10.656 zł prowizji. Należy również pamiętać, że wypłaty prowizji mają miejsce tak długo, jak długo trwa umowa o świadczenie usług SEO podpisana z polecenia.

  OPINIE NASZYCH PARTNERÓW

  Z Grupa iCEA mamy wspólną misję – edukujemy branżę w zakresie marketingu online. Wspólny cel pozwolił nam na zrealizowanie świetnych projektów contentowych, między innymi wspólnych webinarów.

  Klienci LH.pl chętnie sięgają po wiedzę z zakresu SEO, natomiast my dzielimy się z Klientami Grupa iCEA wiedzą z zakresu tworzenia i hostowania stron internetowych, a także ich bezpieczeństwa i optymalizacji. Jestem pewna, że przed nami jeszcze wiele wspólnych przygód, na które bardzo się cieszę, zwłaszcza, że mam okazję współpracować z kompetentnymi i zaangażowanymi ludźmi z teamu Grupa iCEA.

  Aneta Rutkowska

  Koordynator Operacyjny i Marketing

  Współpracę z Grupa iCEA rozpoczęliśmy w 2019 roku. Naszym celem było dostarczanie klientom specjalistycznej wiedzy oraz wsparcia z zakresu SEO, które pomogą im uzyskać lepszą widoczność w wyszukiwarkach, poprawić UX sklepu, a przede wszystkim zwiększyć sprzedaż.

  Michał Konieczny

  Team Leader/Senior Business Manager edrone

  FAQ

  O Programie Partnerskim

  Nasz autorski Program Partnerski tworzą najlepsze firmy technologiczne w kraju. Dzięki połączeniu kompetencji partnerów z różnych branż, oferujemy kompleksowe rozwiązania dla każdego biznesu. Nasze partnerstwo opieramy przede wszystkim na wzajemnym wsparciu w działaniach nastawionych na pozyskiwanie klientów oraz wzmacnianiu wizerunku firmy.

  Jak mogę przystąpić do Programu?

  Wypełnij formularz zgłoszeniowy i porozmawiaj z naszym Partnership Managerem.

  Jaki jest koszt przystąpienia do Programu?

  Przystąpienie do Programu Partnerskiego jest bezpłatne.

  Kto może zostać partnerem?

  Partnerem może zostać każda firma, niezależnie od branży, w jakiej działa.


  Rozpocznij

  od bezpłatnej
  konsultacji SEO

  Zainwestuj w szczegółową konsultację SEO i dowiedz się więcej na temat wydajności Twojego sklepu internetowego. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową analizę, dzięki której uzyskasz jasny obraz tego, co należy poprawić.

  • I Nasz ekspert SEO skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
  • II Umówimy się na bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.
  • III SEO konsultant przeprowadzi audyt Twojej witryny i przedstawi Ci strategiczne rekomendacje, dzięki którym poprawisz wydajność swojego sklepu internetowego.
  • IV Otrzymasz szczegółowy raport SEO biorący pod uwagę szereg ważnych czynników rankingowych Google.

   Chcesz poznać
   ofertę?
   Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut! Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 9-15.
   Niestety aktualnie nasz konsultant nie jest dostępny. Skontaktujemy się z Tobą w godzinach otwarcia biura.
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu telefonicznego przedstawienia mi oferty firmy iCEA. Więcej w Polityce prywatności.
   Wysyłanie
   Masz pytania? Kliknij i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat!
   Rozpocznij chat
   Zamów rozmowę