Zapytaj o ofertę
 • ICEA
 • /
 • Program Partnerski

Poznaj nasz
Program Partnerski.

Wypełnij formularz kontaktowy
Zdzisław Dusikowski
Head of Partnerships
Zdzisław Dusikowski Head of Partnerships
Co oferujemy
Filozofia win-win-win
Nasz Program Partnerski tworzą najlepsze firmy technologiczne w kraju. Dzięki połączeniu kompetencji partnerów, oferujemy kompleksowe rozwiązania dla każdego biznesu – niezależnie od branży. Dołącz do jedynego ekosystemu dla e-commerce, rozszerz swoje portfolio o nowe usługi i skorzystaj z szansy na dotarcie z ofertą do nowych klientów.
Klient
Klient
Zyskuje kompleksowe wsparcie w zakresie pozycjonowania strony oraz dostęp do najlepszych rozwiązań digitalowych.
Partner
Zyskuje poszerzenie swojej oferty o wysokojakościowe SEO, dostęp do nowych klientów zainteresowanych oferowanymi rozwiązaniami oraz pasywny przychód.
ICEA
ICEA
Zyskuje możliwość poznania nowych przedsiębiorców oraz poszerzenia oferowanych usług o oferty partnerskie.

3 główne filary naszej współpracy.

1. Wspólne wspieranie biznesów

Dzięki temu możesz rozwijać swój biznes, zachowując przy tym neutralną twarz względem klienta. Unikamy w ten sposób toksycznych działań na portfelu.

Tomasz Czechowski
2. Pasywny przychód

Propartnerskie podejście do prowizji. To Ty decydujesz, który wariant oferty partnerskiej jest dla Ciebie najbardziej opłacalny.

Anna Mac
3. Budowanie wspólnego wizerunku

Wzajemne wsparcie w działaniach marketingowych na platformach social media, a także wspólnie organizowane nagrania podcastów, szkolenia, eventy i targi. To wszystko zbuduje i wzmocni wizerunek Twojej firmy.

Paweł Nowak

Co jeszcze zyskasz, dołączając do Programu Partnerskiego?

1
Wzajemne, partnerskie wsparcie oraz dostęp do rozwiązań wspierających konwersję i sprzedaż w e-commerce.
2
Dostęp do autorskich konsultacji SEO dla swoich klientów.
3
Wsparcie najlepszego działu technicznego SEO w Polsce.
4
Networking partnerski.
5
Bieżącą pomoc w zakresie wdrożeń nowych rozwiązań u klientów.

Jak stać się partnerem ICEA?

1
Wypełnij formularz. W ten sposób zgłaszasz chęć dołączenia do Programu Partnerskiego. Nie wymagamy od Ciebie wrażliwych danych – wystarczy nam Twoje imię, numer telefonu, adres e-mail oraz adres www.
2
Poznajmy się bliżej. Rozmowa z Partnership Managerem, czyli Discovery Meeting.
3
Rejestracja w panelu partnerskim. Wsparcie najlepszego działu technicznego SEO w Polsce.
4
Dostęp do materiałów o ICEA i Programie Partnerskim. Nie musisz polecać nas w ciemno – dzięki tym materiałom dowiesz się więcej o naszej agencji digital marketingu, oferowanych usługach oraz szansach na rozwój, które daje Ci ICEA.
5
Proces polecania w panelu użytkownika. Na tym etapie Twoja rola się właściwie kończy. Teraz zaczyna działać nasz Dział Handlowy, do którego trafił otrzymany od Ciebie lead sprzedażowy.
6
Czerpanie benefitów ze współpracy. Dołączając do ekosystemu firm wspierających biznes online, uzyskasz dostęp do tysięcy klientów z całego kraju, a także możliwość skorzystania z unikatowych ofert. Co jeszcze? O tym opowie Ci nasz Partnership Manager. W czasie spotkania przybliżymy Ci zasady naszej partnerskiej współpracy oraz odpowiemy na Twoje pytania.
Bartosz Cichy
Deputy Head of Partnerships
Bartosz Cichy Deputy Head of Partnerships
Zostań naszym partnerem.

Umów się na spotkanie i porozmawiajmy o współpracy.
 

  Dziękujemy za wiadomość!

  Oddzwonimy na wskazany numer telefonu, aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą.

  Do usłyszenia!

  To Ty decydujesz o wysokości prowizji.

  Wariant 1
  40% na start i 10% przez 10 miesięcy
  W pierwszym wariancie możesz liczyć na jednorazową wypłatę w wysokości 40% wartości podpisanej umowy. To rozwiązanie dla tych, którym zależy na czasie i chcą jak najszybciej skorzystać na zawartym partnerstwie. W pierwszym miesiącu otrzymujesz wypłatę o wspomnianej wysokości, zaś w kolejnych 10 miesiącach - prowizja wynosi 10%. Prowizja jest wypłacana łącznie przez 11 miesięcy. W ogólnym rozrachunku wariant ten przynosi niższy dochód niż pozostałe opcje współpracy, ale rekompensuje to duża wypłata w pierwszym miesiącu obowiązywania umowy partnerskiej. Przy podpisaniu umowy o średniej wartości, kształtującej się na poziomie 3.700 zł miesięcznie, wariant ten na początku skutkuje jednorazową wypłatą prowizji w wysokości 1.480 zł, zaś za cały okres obowiązywania umowy partnerskiej łączna kwota wypłaconych prowizji wyniesie 5.180 zł.
  Wariant 2
  13% przez 12 miesięcy
  Drugi wariant to propozycja pośrednia, która pozycjonuje się między nastawionym na dużą jednorazową wypłatę wariantem pierwszym a skupiającym się na długofalowym zysku z wypłacanej prowizji wariantem trzecim. W tej opcji możesz liczyć na prowizję wynoszącą 13% wypłacaną przez 12 miesięcy, gdyż tyle właśnie trwa zobowiązanie partnerskie. Finalnie wariant ten przyniesie Ci wyższe zyski niż wybór jednorazowo wyższej wypłaty i niżej oprocentowanych wypłat miesięcznych. W przypadku umowy na realizację usług o średniej wartości, po roku naszego partnerstwa łączna wysokość wypłaconej prowizji to 5.772 zł.
  Wariant 3
  8% przez cały okres trwania umowy
  Ostatni wariant współpracy w ramach Programu Partnerskiego ICEA jest przeznaczony dla osób stawiających na długofalowe relacje. W tej formule, każdego miesiąca, w którym realizowane są nasze usługi dla konkretnego klienta, otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 8% wartości zawartej umowy. Jednorazowo jest to wypłata niższa niż w przypadku wariantu pierwszego, niemniej zakładając 3-letnią współpracę, Twoje zyski będą niemal podwojeniem kwoty z dwóch krótszych i wyżej oprocentowanych wariantów.
  Opinie naszych klientów

  Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście.

  Michał Konieczny
  Team Leader/Senior Business Manager edrone
  Współpracę z Grupa iCEA rozpoczęliśmy w 2019 roku. Naszym celem było dostarczanie klientom specjalistycznej wiedzy oraz wsparcia z zakresu SEO, które pomogą im uzyskać lepszą widoczność w wyszukiwarkach, poprawić UX sklepu, a przede wszystkim zwiększyć sprzedaż.
  Pokaż więcej
  Aneta Rutkowska
  Koordynator Operacyjny i Marketing
  Z Grupa iCEA mamy wspólną misję – edukujemy branżę w zakresie marketingu online. Wspólny cel pozwolił nam na zrealizowanie świetnych projektów contentowych, między innymi wspólnych webinarów. Klienci LH.pl chętnie sięgają po wiedzę z zakresu SEO, natomiast my dzielimy się z Klientami Grupa iCEA wiedzą z zakresu tworzenia i hostowania stron internetowych, a także ich bezpieczeństwa i optymalizacji. Jestem pewna, że przed nami jeszcze wiele wspólnych przygód, na które bardzo się cieszę, zwłaszcza, że mam okazję współpracować z kompetentnymi i zaangażowanymi ludźmi z teamu Grupa iCEA.
  Pokaż więcej
  FAQ

  Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  O Programie Partnerskim

  Nasz autorski Program Partnerski tworzą najlepsze firmy technologiczne w kraju. Dzięki połączeniu kompetencji partnerów z różnych branż, oferujemy kompleksowe rozwiązania dla każdego biznesu. Nasze partnerstwo opieramy przede wszystkim na wzajemnym wsparciu w działaniach nastawionych na pozyskiwanie klientów oraz wzmacnianiu wizerunku firmy.

  Jak mogę przystąpić do Programu Partnerskiego?

  Wypełnij formularz zgłoszeniowy i porozmawiaj z naszym Partnership Managerem.

  Jaki jest koszt przystąpienia do Programu Partnerskiego?

  Przystąpienie do Programu Partnerskiego jest bezpłatne.

  Kto może zostać partnerem?

  Partnerem może zostać każda firma, niezależnie od branży, w jakiej działa.