SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360

Program partnerski
zarabianie przez polecanie

Przystąp do programu partnerskiego
z grupą iCEA i zyskaj:

  • Partnera transparentnego i godnego polecenia twoim klientom,
  • Gwarancję deklarowanych działań,
  • Bardzo wysokie prowizje od podpisanych umów,
  • Możliwość korzystania z różnych wariantów prowizji,
  • Partnera z certyfikatem Premier Google Partner,
  • Kilkunastoletnie doświadczenie w SEO, którym się dzielimy,
  • Partnera, który realizuje jedne z najwyższych budżetów w Polsce,
  • Idealną agencję do współpracy na zasadzie White Label,

Polecaj i zarabiaj

zadzwoń lub wypełnij formularz

+48 500 194 180

Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Grupę iCEA S.A. z siedzibą na ul.
Polska 114, 60-401 Poznań, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności i cookies.

Czym w zasadzie jest nasz Program Partnerski?

Program Partnerski Grupy iCEA to rozbudowany system poleceń adresowany do podmiotów, które mają możliwość związania z naszą firmą nowych przedsiębiorców. Jest to program, w którym wszystkie strony wymiany informacji zyskują. My - klienta, klient - doskonale prowadzoną kampanię SEO, a nasz partner - prowizję od wartości podpisanej umowy. Korzystając z Programu Partnerskiego możesz liczyć na atrakcyjne prowizje oraz wybrać jeden z trzech wariantów wynagrodzenia za skuteczne polecenie.

Wybierz formę prowizji i zacznij zarabiać!

WARIANT 1

W pierwszym wariancie możesz liczyć na jednorazową wypłatę rzędu 40 proc. wartości podpisanej umowy. To rozwiązanie dla tych, którym zależy na czasie i chcą jak najszybciej skorzystać na zawartym partnerstwie. W pierwszym miesiącu otrzymują wypłatę o wspomnianej wysokości, zaś w następnych 10 miesiącach - prowizja wynosi 10 proc. Prowizja jest wypłacana łącznie przez 11 miesięcy. W ogólnym rozrachunku wariant ten przynosi niższy dochód niż pozostałe opcje współpracy, ale rekompensuje to dużą wypłatą w pierwszym miesiącu obowiązywania umowy partnerskiej. Przy podpisaniu umowy o średniej wartości, kształtującej się na poziomie 3.700 zł miesięcznie, wariant ten na początku skutkuje jednorazową wypłatą prowizji w wysokości 1.480 zł, zaś cały okres obowiązywania umowy partnerskiej łączna kwota wypłaconych prowizji wyniesie 5.180 zł.

WARIANT 2

Drugi wariant to propozycja pośrednia, która pozycjonuje się między nastawionym na dużą jednorazową wypłatę wariantem 1 a skupiającym się na długofalowym zysku z wypłacanej prowizji wariantem 3. W tej opcji możesz liczyć na prowizję wynoszącą 13 proc. wypłacaną przez 12 miesięcy, gdyż tyle właśnie trwa zobowiązanie partnerskie. Finalnie wariant ten przyniesie Ci wyższe zyski niż wybór jednorazowo wyższej wypłaty i niżej oprocentowanych wpłat miesięcznych. W przypadku umowy na realizację usług o średniej wartości, po roku naszego partnerstwa łączna wysokość wypłaconej prowizji to 5.772 zł.

WARIANT 3

Ostatni wariant współpracy w ramach Programu Partnerskiego Grupy iCEA przeznaczony jest dla osób stawiających na długofalowe rozwiązania. Oprocentowanie poszczególnych wypłat to 8 proc., lecz, co warto podkreślić, umowa partnerska trwa tak długo, jak długo związany jest z nami polecony klient. Innymi słowy, każdego miesiąca, w którym realizowane są nasze usługi dla konkretnego klienta, otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 8 proc. wartości zawartej umowy. Jednorazowo jest to wypłata znacznie niższa niż ma to miejsce w wariancie 1, niemniej zakładając 3-letnią współpracę, Twoje zyski będą niemal podwojeniem kwoty z dwóch krótszych i wyżej oprocentowanych wariantów. Dla przykładu, Wariant 1 po 11 miesiącach współpracy przyniesie Ci wypłatę prowizji wysokości 5.180 zł, zaś Wariant 3 będący rozwiązaniem długofalowym, po 3 latach pozwoli na uzyskanie aż 10.656 zł prowizji. Należy również pamiętać, że wypłaty prowizji mają miejsce tak długo, jak długo trwa umowa o świadczenie usług SEO, podpisana z polecenia.

Jak zostać naszym partnerem?

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę i wziąć udział w Programie Partnerskim, skorzystaj z dostępnego na naszej stronie formularza.

Po wypełnieniu odpowiednich sekcji i przesłania danych kontaktowych, to my skontaktujemy się z Tobą. W ten sposób minimalizujemy formalności i skracamy czas potrzebny na zapoznanie się z ofertą oraz podjęcie decyzji. Zależy nam na tym, by cały proces był łatwy i racjonalnie zaplanowany, więc nie zostawiamy niczego przypadkowi.

Polecaj i zarabiaj

zadzwoń lub wypełnij formularz

+48 500 194 180

Przejdź do formularza

Jak przebiega proces polecania klientów?

Chcąc zaproponować nam nowego klienta, należy zgłosić się do Programu Partnerskiego przez dostępny na stronie formularz, a następnie zarejestrować się w Panelu Użytkownika. Na tym etapie otrzymasz również od nas materiały opisujące charakter naszej działalności. Potencjalnemu klientowi polecisz nas poprzez wspomniany Panel, skąd lead sprzedażowy trafi do Działu Handlowego. Cały proces, od przesłania danych kontaktowych do klienta, po podpisanie przez niego umowy możesz nadzorować z poziomu Panel Użytkownika, a gdy wszystko zakończy się pomyślnie i polecony przez Ciebie klient podpisze umowę, możesz wybrać wariant wypłat prowizji od wartości zobowiązania. Wypłata prowizji następuje zawsze po opłaceniu przez klienta faktury.

alt dla zdjecia

Intuicyjny i funkcjonalny
Panel Użytkownika

Panel Użytkownika to narzędzie przygotowane od podstaw wyłącznie po to, by umożliwić Ci sprawne zarządzanie swoim kontem. Znajdziesz w nim wszystkie niezbędne informacje zbiorcze, jak ilość poleceń, podpisanych umów oraz naliczonych prowizji. Panel Użytkownika pozwoli Ci również w łatwy sposób polecać nowych klientów, wybierać warianty wypłacania prowizji czy przeglądać, które prowizje zostały już wypłacone, a które oczekują na finalizację. Co więcej, z poziomu Panelu Użytkownika będziesz mógł przyjrzeć się szczegółom konkretnych umów, a także przeglądać listę klientów. Co ważne, znajdziesz tam również regulamin, z którym, rzecz jasna, należy się zapoznać.