Zapytaj o bezpłatne konsultacje SEO

Nasi specjaliści skontaktują się, aby wspólnie z Tobą przeprowadzić darmowy audyt pozycjonowania.

  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Grupę iCEA S.A. z siedzibą na ul. Polska 114, 60-406 Poznań, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności i cookies.

  Jak wygląda audyt SEO?

  Nasz autorski audyt SEO sklepu internetowego lub strony WWW to dogłębna analiza domeny klienta. Poddawana jest ona dokładnej weryfikacji pod kątem dopasowania do wyszukiwarki Google. Profesjonalna analiza SEO ocenia profil linkowy strony, jakość treści i ich nasycenie frazami, poprawność kodu i struktury domeny oraz pozycję strony internetowej wśród wyników wyszukiwania Google. Audyt SEO obejmuje również dogłębną analizę branży i konkurencji, co będzie dobrym wstępem do procesu skutecznego pozycjonowania strony.

  Współpracowaliśmy
  z takimi markami jak:

  logo hilding
  logo marilyn
  logo promag
  logo pzu
  logo orange
  logo bielenda
  logo lech poznan
  logo viessman

  Co odróżnia bezpłatną
  konsultację od audytu SEO?

  • Szersze spojrzenie. Zwykłe audyty SEO ograniczają się do wyliczenia błędów na stronie internetowej. W czasie konsultacji patrzymy szerzej. Nie skupiamy się wyłącznie na samej stronie - analizie poddajemy całą branżę, w której działa potencjalny klient, a proponowana przez nas strategia jest odpowiedzią na działania jego bezpośredniej konkurencji.
  • Brak charakteru sprzedażowego. Żadna inna firma na rynku nie poświęca tyle czasu i energii klientowi jeszcze przed podpisaniem umowy. Zależy nam na kliencie świadomym; kliencie, który rozumie, co dokładnie oferujemy, jak zamierzamy to osiągnąć i w jakim czasie jest to możliwe do zrealizowania.
  • Wartość edukacyjna. Nasze doświadczenia pokazują, że im więcej na temat SEO wie klient, tym sprawniej przebiega późniejsza współpraca z nim. Właśnie dlatego w czasie konsultacji krok po kroku tłumaczymy, czym właściwe jest pozycjonowanie strony, jakie działania obejmuje i dlaczego jest tak istotne z biznesowego punktu widzenia.

  Jakie korzyści uzyskasz dzięki bezpłatnym konsultacjom SEO?

  Zyskasz wiedzę, w jaki sposób kształtowała się Twoja pozycja w wyszukiwarce w ciągu ostatnich lat, co pozwoli Ci na podjęcie właściwych działań naprawczych

  Dowiesz się, w jaki sposób działają Twoi konkurenci oraz czy można osiągnąć lepsze wyniki, nie popełniając ich błędów

  Poznasz aktualne trendy w Twojej branży, w które warto zainwestować, aby więcej klientów trafiało na Twoją stronę internetową

  Zasugerujemy Ci nawet kilkaset propozycji skutecznych słów kluczowych, które pozwolą Ci efektywniej pozycjonować się, unikając przepalania budżetu

  Otrzymasz szczegółową analizę i sugestie poprawy elementów Twojej strony, które wpływają na widoczność w wyszukiwarce

  Bez ponoszenia dodatkowych kosztów przekażemy Ci propozycję strategii skutecznego pozycjonowania Twojej strony internetowej, dzięki której klienci łatwiej Cię znajdą

  Spójrz co mówią o nas klienci:

  Dariusz Chornicki, Prezes Zarządu Epaka

  Praca z Grupą iCEA to czysta przyjemność. Nie zdawaliśmy sobie sprawy jak SEO może być kluczowe dla ruchu na naszej stronie. Konkretne działania przynoszą konkretne efekty.

  logo

  Paweł Wojciechowski, CEO Noble Lashes

  Od zawsze wiedzieliśmy że SEO to coś dzięki czemu wygrywamy z naszą konkurencją. Nasz biznes rozrósł się jednak tak, że nie dawaliśmy rady dbać o SEO tak jak byśmy tego chcieli własnymi siłami. Zaczeliśmy szukać agencji która mogłaby dla nas zająć się tym tematem. Po przejściach przez szereg innych agencji w końcu natrafiliśmy na wiarygodnych i solidnych partnerów, którzy znają się na rzeczy. Nasza współpraca z ICEA trwa już ponad rok i nie planujemy w tym zakresie żadnych zmian.

  logo

  Dlaczego konsultacja jest lepsza niż audyt SEO?

  Żaden audyt strony internetowej lub sklepu online nie daje gwarancji wyższej pozycji wśród wyników wyszukiwania. Konsultacja również tego nie gwarantuje, ale dostarcza wielu istotnych informacji, na podstawie których możliwe jest opracowanie indywidualnej strategii działań, które należy wykonać w celu wypozycjonowania strony internetowej. Nasza konsultacja SEO sprawi, że:

  ikona

  Otrzymasz informacje na temat błędów występujących w obrębie witryny

  Zdarza się, że nawet najlepiej prowadzona domena nie ma wielkich szans w boju o uwagę robotów wyszukiwarki, ponieważ została zaprojektowana i stworzona w niewłaściwy sposób. W takiej sytuacji zapewnienie jej wysokich pozycji będzie poważnie utrudnione, a czasami wręcz niemożliwe. Audyt SEO sklepu lub strony pozwoli na identyfikację tych problemów oraz znalezienie rozwiązań, dzięki którym uda się je wyeliminować.

  ikona

  Uzyskasz szansę śledzenia postępów strony

  Jeżeli kiedykolwiek trafisz na „specjalistę” od SEO, który zapewniać będzie, że pozycjonowanie i optymalizacja witryny zostały zakończone raz na zawsze – uciekaj czym prędzej! Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem ciągłym i długofalowym, co związane jest ze stale zmieniającymi się algorytmami Google oraz działalnością konkurencji. Profesjonalne audyty SEO pozwolą ocenić, czy Twoja strona nie została w tyle oraz umożliwią regularne monitorowanie postępów uzyskanych dzięki optymalizacji odpowiednich elementów i wprowadzania innych zmian na stronie pod SEO.

  ikona

  Zaoszczędzisz sporo cennego czasu

  Dobrze wiemy, że optymalizacja techniczna i optymalizacja treści każdej podstrony witryny jest zajęciem nie tylko żmudnym, ale także szalenie czasochłonnym i wymagającym dużych nakładów pracy. Nie musisz jednak tracić na to energii, którą można poświęcić na rozwijanie swojej firmy w innych obszarach. Audyt techniczny SEO oraz pozycjonowanie stron internetowych to zadanie, które warto powierzyć profesjonalistom.

  ikona

  Dowiesz się, jakie działania wykonać, aby uzyskać wyższe pozycje w wyszukiwarce

  Każdy wie, jak ważne jest wyprzedzanie konkurencji chociaż o krok. W wyszukiwarce internetowej bycie o pozycję nad konkurencją jest czymś jeszcze ważniejszym! Aby postawić sobie tak ambitny cel, musisz mieć dobrą świadomość tego, w jakiej kondycji jest teraz Twoja strona. Tutaj właśnie może przyjść z pomocą SEO audyt, który wskaże elementy niezbędne do poprawienia i lepszego zoptymalizowania, dzięki czemu Twoja strona uzyska wyższą pozycję w wyszukiwarce Google.

  ikona

  Otrzymasz indywidualnie stworzony i dopasowany raport

  Wiemy, że zdarzają się agencje SEO, które wykonują darmową analizę SEO online, a później wysyłają do każdego potencjalnego klienta dokładnie ten sam raport, który nie zawiera żadnych istotnych szczegółów. W agencji Grupa iCEA nie ma miejsca na takie praktyki. Naszym klientom dostarczamy indywidualnie przygotowany raport zawierający wszelkie najważniejsze informacje na temat występujących błędów na stronie oraz optymalizacji, które należy wykonać, ponieważ mają one wpływ na pozycjonowanie strony w wynikach wyszukiwania Google.

  zdjecie audytu

  Czym jest audyt SEO?

  Audyt SEO strony internetowej lub sklepu online to szereg działań z zakresu analizy internetowej. Polega on na dokładnym przebadaniu oraz zweryfikowaniu i ocenieniu domeny klienta pod kątem robotów Google. Oznacza to, że podczas audytu SEO pod uwagę brane są różne elementy danej domeny, które wpływają na pozycjonowanie stron i brane są pod uwagę przez wyszukiwarkę Google podczas oceniania stanu technicznego domeny.

  Najważniejsze elementy audytu SEO to:

  • struktura i budowa strony, poprawność wykonania kodu oraz zastosowane technologie,
  • profil linkowy domeny,
  • treści znajdujące się na stronie oraz poziom nasycenia fraz kluczowych,
  • widoczność strony w wynikach organicznych wyszukiwania oraz zmiany zachodzące w tej kwestii na przestrzeni czasu,
  • działania SEO podejmowane przez konkurencję,
  • trudność branży.

  Wszystkie te informacje pozwolą na określenie aktualnej pozycji domeny oraz ułożenie dopracowanej strategii działań z zakresu pozycjonowania stron, dzięki którym otrzymasz znacznie lepsze wyniki w Google. SEO audyt jest wstępem do rozpoczęcia działań SEO. Wskazuje, jakie optymalizacje techniczne są niezbędne, aby pozycjonowanie stron mogło przynieść oczekiwane efekty. Dzięki poprawieniu kwestii technicznych strony internetowej oraz poprzez dodatkowe frazy kluczowe i ulepszenie innych elementów witryny osiągnie ona znacznie wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania organicznego, co przełoży się na większy ruch na stronie i wyższe przychody ze sprzedaży.

  Co wyróżnia nasz audyt SEO?

  Przeprowadzając dla klienta audyt sklepu lub strony internetowej w agencji Grupa iCEA dążymy przede wszystkim do tego, aby wszystkie informacje przekazać w możliwie jak najbardziej klarowny i zrozumiały sposób. Wiemy, że branżowe słownictwo i terminologia mogą być nie dla wszystkich zrozumiałe. Dlatego też przeprowadzając SEO audyt i tworząc na jego podstawie raport dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie parametry i zalecenia, które warto wykonać, jak najlepiej wyjaśnić. Dzięki temu nasz audyt SEO sklepów i stron internetowych jest nie tylko profesjonalny, ale także zawiera dodatkowe objaśnienia i informacje przekazane w bardzo przystępny sposób.

  Agencja SEO Grupa iCEA to firma zajmująca się e-marketingiem od wielu lat. Mamy doświadczenie i ogromną wiedzę. Dla nas audyt SEO stron internetowych to chleb powszedni. Nasi specjaliści potrafią przeprowadzić bardzo dokładną analizę wszystkich istotnych elementów. Do każdego klienta podchodzimy w sposób bardzo indywidualny i zawsze przygotowujemy spersonalizowane raporty w oparciu o konkretne dane i statystyki. Dzięki temu nasz darmowy audyt SEO daje realny pogląd na sytuację i pozwala na podjęcie naprawdę skutecznych działań z zakresu pozycjonowania stron, takich jak optymalizacja struktury domeny czy jej treści.

  FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat audytu SEO

  Audyt SEO polega na analizie i ocenie strony internetowej pod kątem elementów istotnych dla robotów Google. Jest to część poprzedzająca pozycjonowanie, która umożliwia uzyskanie szczegółowe informacje na temat optymalizacji technicznej strony, a także jakość i nasycenia frazami kluczowymi treści na niej. Audyt obejmuje również analizę konkurencji i branży klienta. Jest to niezbędny element, bez którego trudno rozpocząć pozycjonowanie i zaplanować inne skuteczne działania z zakresu e-marketingu, na przykład kampanie Google AdWords.
  Profesjonalny audyt strony internetowej przyda się każdemu, kto posiada swoją własną domenę internetową i chce ocenić jej potencjał w kwestii pozycjonowania. Decydując się na analizę SEO, można dowiedzieć się, w jakiej kondycji jest strona i jak wypada ona na tle konkurencji oraz pozwoli zwrócić uwagę na występujące na stronie błędy w jej strukturze lub w treści. To także podstawa do wyznaczenia planu działania, który pozwoli osiągnąć lepszą pozycję witryny w wynikach wyszukiwania. To z kolei wpłynie na większy ruch na stronie oraz rozpoznawalność firmy w internecie i nie tylko.
  W agencji SEO Grupa iCEA oferujemy darmowy audyt SEO dla każdego potencjalnego klienta. Jest on profesjonalny i dostarcza wielu bardzo cennych informacji na temat domeny internetowej. Oczywiście istnieje możliwość wykonania dodatkowych analiz i badań (np. pod kątem urządzeń mobilnych), które wzbogacą audyt SEO. Cena zależy wtedy od skomplikowania danej analizy oraz od budowy samej strony internetowej.
  Samo przeprowadzenie audytu SEO nie przyczynia się do poprawienia pozycji strony internetowej w wyszukiwarce Google. Aby poprawić wyniki w tym zakresie, niezbędne jest pozycjonowanie stron. Jednak do jego rozpoczęcia i skutecznego prowadzenia niezbędna jest profesjonalna ocena i analiza witryny w postaci audytu SEO.
  Profesjonalny audyt SEO wymaga wykorzystania fachowych narzędzi do analizy online domeny. Część z nich jest ogólnodostępna, a część przeznaczona dla profesjonalistów. Jednak każde z narzędzi do audytu SEO wymaga fachowej wiedzy w celu przeanalizowania wyników. W agencji e-marketingu Grupa iCEA wykorzystujemy narzędzia, takie jak Ahrefs, SENUTO, SEMSTORM, Surfer SEO, a także Google Search Console i Google Analytics.
  Aby przeprowadzić darmowy audyt SEO, nie potrzebujemy od Ciebie żadnych danych dostępowych do witryny i jej panelu. Do tego procesu wystarczy adres strony internetowej oraz najważniejsze informacje o frazach kluczowych, które chcesz, aby znalazły się w treści. Jest to potrzebne po to, żeby nasi specjaliści wiedzieli, na jakie kwestie zwrócić szczególną uwagę podczas analizy.
  Czas trwania audytu SEO zależy od wybranych do wykonania części i od specyfikacji technicznej strony internetowej. Część analiz wykonywana jest w trakcie rozmowy telefonicznej z klientem, aby był na bieżąco informowany o najważniejszych kwestiach. Ta część trwa zazwyczaj od godziny do dwóch.
  Każdy darmowy audyt SEO zakończony jest wysłaniem raportu z informacjami do klienta. Ostateczny raport z dokładnymi danymi i statystykami wraz z opisem i zaleceniami na temat zmian technicznych czy optymalizacji treści, które umożliwią skuteczne pozycjonowanie stron, wysyłany jest do klienta w czasie od jednego do dwóch tygodni roboczych.

  Dzięki za kontakt!

  Przygotowujemy się do rozmowy z Tobą :)

  Potrzebujesz się z nami szybko skontaktować?
  Nie ma sprawy, napisz na biuro@icea.pl
  lub zadzwoń pod +48 667 000333

  Zamknij
  close