Zapytaj o ofertę
Natalia Żbik

Natalia Żbik

Event & Communication Specialist
Absolwentka zarządzenia komunikacją w biznesie i dziennikarstwa na UAM w Poznaniu. Posiada doskonałą znajomość rynku i trendów związanych z planowaniem i realizacją spotkań biznesowych. Od lat buduje wizerunek firm poprzez organizację eventów branżowych, od 2021 roku dla iCEA Group. Na świat patrzy zza kamery, ponieważ koordynuje także produkcję materiałów wideo. Współrealizatorka cyklu programów edukacyjnych dla sektora SEO i e-commerce. Doświadczenie łączące obszar komunikacji wizualnej i działalności w branży eventowej zdobywała między innymi jako dziennikarka dla stacji TVN i TVN24.
Jak zorganizować event, który się opłaca?
Jak zorganizować event, który się opłaca?

Event marketing to jeden z kluczowych elementów komunikacji marketingowej firmy. Jak zorganizować event, który przynosi zysk? O tym przeczytasz w tym artykule.


Rozpocznij

od bezpłatnej
konsultacji SEO

Zainwestuj w szczegółową konsultację SEO i dowiedz się więcej na temat wydajności Twojego sklepu internetowego. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową analizę, dzięki której uzyskasz jasny obraz tego, co należy poprawić.

 • I Nasz ekspert SEO skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
 • II Umówimy się na bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • III SEO konsultant przeprowadzi audyt Twojej witryny i przedstawi Ci strategiczne rekomendacje, dzięki którym poprawisz wydajność swojego sklepu internetowego.
 • IV Otrzymasz szczegółowy raport SEO biorący pod uwagę szereg ważnych czynników rankingowych Google.

  Chcesz poznać
  ofertę?
  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut! Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 9-15.
  Niestety aktualnie nasz konsultant nie jest dostępny. Skontaktujemy się z Tobą w godzinach otwarcia biura.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu telefonicznego przedstawienia mi oferty firmy iCEA. Więcej w Polityce prywatności.
  Wysyłanie
  Masz pytania? Kliknij i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat!
  Rozpocznij chat
  Zamów rozmowę