Zapytaj o ofertę
Diamenty Forbes rozdane w Poznaniu. Wśród laureatów znalazła się iCEA Group
 • ICEA
 • /
 • Blog
 • /
 • Diamenty Forbes rozdane w Poznaniu. Wśród laureatów znalazła się iCEA Group

Diamenty Forbes rozdane w Poznaniu. Wśród laureatów znalazła się iCEA Group

2 min. czytania

W Poznaniu odbyła się kolejna gala Diamentów Forbes 2023. Wśród wyróżnionych biznesów znalazła się iCEA Group, wiodąca spółka Digital Now! Holding.

Diamenty Forbesa to coroczny ranking, w którym redakcja magazynu „Forbes” nagradza najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w Polsce. Gale Diamentów są okazją nie tylko do celebrowania sukcesów i budowania biznesowych relacji, ale też do eksperckiej debaty nad kondycją biznesu.

Ranking „Diamenty Forbesa” opracowywany jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Wśród kluczowych kryteriów brane są pod uwagę między innymi: wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Tytuł Diament Forbesa jest dla nas potwierdzeniem pozycji w gronie najlepszych firm na rynku. Obecność w rankingu iCEA Group to uznanie siły oraz zdolności budowania wartości i jakości marki. Od ponad 16 lat uwalniamy potencjał małych i średnich e-commerce na całym świecie i pomagamy im rozwijać biznesy w przestrzeni online. Przez ten czas wiele się zmieniło także w Internecie, a konkurencja w branży jest ogromna. Razem z zespołem najlepszych ekspertów iCEA Group pomagamy firmom poruszać się w tych zmianach, zdobyć i zachować uwagę użytkownika – obecność w gronie laureatów Diamentów Forbes 2023 komentuje Łukasz Nawrocki – CEO Digital Now! Holding.

Diamenty Forbes iCEA Group

Nagrodzone firmy zostały podzielone na kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym. iCEA Group jako Laureat Diamentów Forbesa, znalazła się w rankingu wśród firm o największym wzroście wartości przedsiębiorstwa.

Obecność na liście przedsiębiorstw, które w ostatnich latach osiągnęły największy wzrost swojej wartości to dla nas jedno z najważniejszych wyróżnień, przy wszystkich pozostałych nagrodach, jakie otrzymaliśmy w ostatnim czasie, ponieważ ten tytuł jest przede wszystkim obiektywnym potwierdzeniem tego, że nasza praca odzwierciedla dobre wyniki naszych klientów, co przekłada się na ponad rynkowe tempo wzrostu naszego biznesu. To dzięki temu wartość naszej agencji rośnie nieustannie od wielu lat. Dziękujemy za zaufanie – mówi Wojciech Haremza, CEO iCEA Group.

Pełna Lista Laureatów Diamentów Forbes 2023 dostępna jest: tutaj.

Zamów bezpłatny audyt SEO.
Dowiedz się, co w pozycjonowaniu Twojej strony możemy zrobić lepiej. Umów się na niezobowiązujące spotkanie z naszym specjalistą.

  Dziękujemy za wiadomość!

  Oddzwonimy na wskazany numer telefonu, aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą.

  Do usłyszenia!

  Oceń tekst
  Średnia ocen 4.2/5 . Liczba ocen: 5
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  *

  Blog

  Dzielimy się tym, co wiemy i co umiemy.

  Dlaczego warto inwestować w hosting? Bezpłatny webinar z najlepszymi ekspertami w branży
  Dlaczego warto inwestować w hosting? Bezpłatny webinar z najlepszymi ekspertami w branży
  Właściciele stron internetowych oraz e-sklepów powinni ze szczególną uwagą podchodzić do tematu ochrony swoich źródeł. Bezpieczeństwo danych to praktyka polegająca […]
  Czas na iCEA Futsal Poznań!
  Czas na iCEA Futsal Poznań!
  Ogłaszamy wszem i wobec: mamy swoją drużynę! Od dziś iCEA jest dumnym sponsorem drużyny futsalowej. Nie wiesz, o jaką dyscyplinę chodzi? Wszystkiego dowiesz się we wpisie.
  Finał Ligi Typera w Grupie iCEA
  Finał Ligi Typera w Grupie iCEA
  Szaleństwo futbolowe wkroczyło również w nasze progi. EURO 2020 wciągnęło nas w wir wspólnego typowania wyników i dobrej zabawy. Jak skończyły się nasze rozgrywki?
  Przeprowadzimy dla Ciebie darmowy audyt e-commerce.

  W trakcie konsultacji wideo z analitykiem wzrostu:

  • Otrzymasz raport widoczności Twojej strony internetowej.
  • Omówimy efektywność Twoich obecnych kampanii reklamowych.
  • Skoncentrujemy się na analizie doświadczenia użytkownika na Twojej stronie e-commerce.
  Umów się na spotkanie
  Paweł Borowik Head of Sales
  Paweł Borowik
  Head of Sales
  Paweł Borowik
  Head of Sales
  Paweł Borowik Head of Sales
  Dowiedz się, jak możemy zwiększyć efektywność rozwoju Twojej platformy e-commerce.
  Zamów bezpłatny audyt e-commerce. Skontaktujemy się z Tobą, aby umówić Cię na niezobowiązującą konsultację z naszym analitykiem.

   Twoja rola w firmie
   Twoja rola w firmie
   Dziękujemy za wiadomość!

   Oddzwonimy na wskazany numer telefonu, aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą.

   Do usłyszenia!

   Dołącz do newslettera
   Solidna dawka wiedzy co dwa tygodnie na Twoim mailu.