Zapytaj o ofertę

Diamenty Forbes rozdane w Poznaniu. Wśród laureatów znalazła się iCEA Group

Dorota Prokopiak
PR & Communication Specialist w iCEA Group
2 min czytania
Diamenty Forbes rozdane w Poznaniu. Wśród laureatów znalazła się iCEA Group
Kategoria Z życia firmy

W Poznaniu odbyła się kolejna gala Diamentów Forbes 2023. Wśród wyróżnionych biznesów znalazła się iCEA Group, wiodąca spółka Digital Now! Holding.

Diamenty Forbesa to coroczny ranking, w którym redakcja magazynu „Forbes” nagradza najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w Polsce. Gale Diamentów są okazją nie tylko do celebrowania sukcesów i budowania biznesowych relacji, ale też do eksperckiej debaty nad kondycją biznesu.

Ranking „Diamenty Forbesa” opracowywany jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Wśród kluczowych kryteriów brane są pod uwagę między innymi: wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Tytuł Diament Forbesa jest dla nas potwierdzeniem pozycji w gronie najlepszych firm na rynku. Obecność w rankingu iCEA Group to uznanie siły oraz zdolności budowania wartości i jakości marki. Od ponad 16 lat uwalniamy potencjał małych i średnich e-commerce na całym świecie i pomagamy im rozwijać biznesy w przestrzeni online. Przez ten czas wiele się zmieniło także w Internecie, a konkurencja w branży jest ogromna. Razem z zespołem najlepszych ekspertów iCEA Group pomagamy firmom poruszać się w tych zmianach, zdobyć i zachować uwagę użytkownika – obecność w gronie laureatów Diamentów Forbes 2023 komentuje Łukasz Nawrocki – CEO Digital Now! Holding.

Diamenty Forbes iCEA Group

Nagrodzone firmy zostały podzielone na kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym. iCEA Group jako Laureat Diamentów Forbesa, znalazła się w rankingu wśród firm o największym wzroście wartości przedsiębiorstwa.

Obecność na liście przedsiębiorstw, które w ostatnich latach osiągnęły największy wzrost swojej wartości to dla nas jedno z najważniejszych wyróżnień, przy wszystkich pozostałych nagrodach, jakie otrzymaliśmy w ostatnim czasie, ponieważ ten tytuł jest przede wszystkim obiektywnym potwierdzeniem tego, że nasza praca odzwierciedla dobre wyniki naszych klientów, co przekłada się na ponad rynkowe tempo wzrostu naszego biznesu. To dzięki temu wartość naszej agencji rośnie nieustannie od wielu lat. Dziękujemy za zaufanie – mówi Wojciech Haremza, CEO iCEA Group.

Pełna Lista Laureatów Diamentów Forbes 2023 dostępna jest: tutaj.

Dorota Prokopiak
PR & Communication Specialist w iCEA Group
Od lat związana z branżą marketingu i public relations. Swoje doświadczenie zdobywała jako redaktor naczelna ogólnopolskich magazynów i portali branżowych oraz jako organizator szkoleń, eventów biznesowych, konferencji i webinarów. Od 2020 roku związana z iCEA Group gdzie jako PR Specialist efektywnie buduje wizerunek firmy o globalnym zasięgu, odpowiada za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, rozwija relacje z mediami, zajmuje się employer brandingiem oraz zgłoszeniami organizacji do konkursów i wydarzeń branżowych. Jej działania komunikacyjne przełożyły się na liczne sukcesy iCEA Group m.in. zdobycie tytułu Diament Forbes w kategorii Najszybciej Rozwijające się Przedsiębiorstwa, tytułu eTrade Awards w kategorii Najlepszy Usługodawca Digitalowy, nominację w konkursie E-commerce Berlin w kategorii Best Agency, oraz nominację w Performance Marketing Diamonds EU.
Zobacz również
Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.

Oceń tekst
Średnia ocen 4.2/5 | Liczba ocen: 5

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

Cały e-commerce w jednym miejscu. iCEA Group na Targach eHandlu
Cały e-commerce w jednym miejscu. iCEA Group na Targach eHandlu
Za nami 23 edycja Targów eHandlu, najważniejszego wydarzenia dla sprzedawców online w Europie Centralnej. 34 prelekcje, 150 wystawców i networking […]
Spełniliśmy marzenia dzieci – pomagamy wychowankom Domu Dziecka nr 3
Spełniliśmy marzenia dzieci – pomagamy wychowankom Domu Dziecka nr 3
1 czerwca to dzień, w którym każde dziecko powinno szeroko się uśmiechnąć. Jako grupa iCEA zadbaliśmy o to, by wychowankowie jednej z poznańskich placówek mieli wyjątkowe powody do tego uśmiechu!
iCEA z certyfikatem Google Partner Premier!
iCEA z certyfikatem Google Partner Premier!
Pękamy z dumy i chcemy podzielić się z Tobą naszą radością! Sprawdź, czym jest certyfikat Google Partner Premier i jak udało się nam go zdobyć.

Rozpocznij

od bezpłatnej
konsultacji SEO

Zainwestuj w szczegółową konsultację SEO i dowiedz się więcej na temat wydajności Twojego sklepu internetowego. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową analizę, dzięki której uzyskasz jasny obraz tego, co należy poprawić.

 • I Nasz ekspert SEO skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
 • II Umówimy się na bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • III SEO konsultant przeprowadzi audyt Twojej witryny i przedstawi Ci strategiczne rekomendacje, dzięki którym poprawisz wydajność swojego sklepu internetowego.
 • IV Otrzymasz szczegółowy raport SEO biorący pod uwagę szereg ważnych czynników rankingowych Google.

  Chcesz poznać
  ofertę?
  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut! Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 9-15.
  Niestety aktualnie nasz konsultant nie jest dostępny. Skontaktujemy się z Tobą w godzinach otwarcia biura.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu telefonicznego przedstawienia mi oferty firmy iCEA. Więcej w Polityce prywatności.
  Wysyłanie
  Masz pytania? Kliknij i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat!
  Rozpocznij chat
  Zamów rozmowę