Zapytaj o ofertę

Statuetki semKRK Awards rozdane! iCEA Group z nagrodą za najlepszą kampanię E-commerce

Dorota Prokopiak
PR & Communication Specialist w iCEA Group
2 min czytania
Statuetki semKRK Awards rozdane! iCEA Group z nagrodą za najlepszą kampanię E-commerce
Kategoria Z życia firmy

Gala rozdania nagród semKRK Awards 2023 z najlepszymi case studies za nami. 7 czerwca semKRK zawitało ponownie do Starej Zajezdni w Krakowie, aby wyłonić liderów rynku SEO, Google Ads i E-commerce. Wśród nagrodzonych firm iCEA Group ze statuetką w kategorii „Najlepsza Kampania E-commerce”.

Konferencja semKRK to wyjątkowy barcamp skierowany do specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu internetowego, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów, którego głównym celem jest edukacja z zakresu SEM i SEO możliwa do zdobycia w formie konferencji oraz warsztatów. Event semKRK to przede wszystkim potężna dawka specjalistycznej wiedzy, ale także przestrzeń do swobodnych rozmów, wymiany doświadczeń i networkingu. Poprzednie edycje zgromadziły wokół siebie prawie 6,5 tys. uczestników.

Podczas konferencji ogłoszono tegorocznych zwycięzców semKRK Awards 2023, jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w branży digital marketingu w Polsce. Statuetki są przyznawane dla najlepszych kampanii zrealizowanych przez polskie agencje lub przeprowadzonych na rynku krajowym. Jury, składające się z najlepszych ekspertów z sektora SEO, SEM i digital marketingu, ocenia zgłoszone case studies pod kątem innowacyjności, kreatywności, nietypowego podejścia, a także stosunku budżetu do rezultatów oraz samych efektów. iCEA Group, międzynarodowa agencja digital marketingu, która od 16 lat wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu, została doceniona w kategorii „Najlepsza Kampania E-commerce” za osiągnięcia dla klienta z branży oświetleniowej. Nagrodę w imieniu zespołu odebrali CEO Wojciech Haremza oraz Tomasz Czechowski Head of SEO.

semKRK Awards_iCEA Group

semKRK Awards to jedna z ważniejszych nagród w branży digital, dlatego cieszy nas, że i tym razem udało nam się zdobyć podium. Wyróżnienie dla Najlepszej Kampanii E-commerce, to kolejne docenienie naszej pracy po tegorocznych Diamentach Forbes i Performance Marketing Diamonds EU dla kampanii, które prowadzimy dla klientów. Statuetka w tej kategorii jest potwierdzeniem naszych kompleksowych działań w obszarze biznesów online oraz holistycznego podejścia w digital marketingu. To pokazuje, że tworzymy strategie, które pomagają efektywnie wykorzystać kanały digital do realizacji celów biznesowych marki. Serdecznie dziękujemy naszym klientom za zaufanie i gratulujemy pozostałym laureatom!” – mówi Wojciech Haremza CEO iCEA Group.

Dorota Prokopiak
PR & Communication Specialist w iCEA Group
Od lat związana z branżą marketingu i public relations. Swoje doświadczenie zdobywała jako redaktor naczelna ogólnopolskich magazynów i portali branżowych oraz jako organizator szkoleń, eventów biznesowych, konferencji i webinarów. Od 2020 roku związana z iCEA Group gdzie jako PR Specialist efektywnie buduje wizerunek firmy o globalnym zasięgu, odpowiada za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, rozwija relacje z mediami, zajmuje się employer brandingiem oraz zgłoszeniami organizacji do konkursów i wydarzeń branżowych. Jej działania komunikacyjne przełożyły się na liczne sukcesy iCEA Group m.in. zdobycie tytułu Diament Forbes w kategorii Najszybciej Rozwijające się Przedsiębiorstwa, tytułu eTrade Awards w kategorii Najlepszy Usługodawca Digitalowy, nominację w konkursie E-commerce Berlin w kategorii Best Agency, oraz nominację w Performance Marketing Diamonds EU.
Zobacz również
Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.

Oceń tekst
Średnia ocen 5/5 | Liczba ocen: 1

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

Dlaczego warto inwestować w hosting? Bezpłatny webinar z najlepszymi ekspertami w branży
Dlaczego warto inwestować w hosting? Bezpłatny webinar z najlepszymi ekspertami w branży
Właściciele stron internetowych oraz e-sklepów powinni ze szczególną uwagą podchodzić do tematu ochrony swoich źródeł. Bezpieczeństwo danych to praktyka polegająca […]
iCEA z certyfikatem Google Partner Premier!
iCEA z certyfikatem Google Partner Premier!
Pękamy z dumy i chcemy podzielić się z Tobą naszą radością! Sprawdź, czym jest certyfikat Google Partner Premier i jak udało się nam go zdobyć.
Nowy cykl bezpłatnych webinarów dla właścicieli e-commerce
Nowy cykl bezpłatnych webinarów dla właścicieli e-commerce
Obecnie rozwój branży e-commerce to w dużej mierze zasługa małych i średnich przedsiębiorstw, które stanowią około 99 proc. wszystkich firm […]

Rozpocznij

od bezpłatnej
konsultacji SEO

Zainwestuj w szczegółową konsultację SEO i dowiedz się więcej na temat wydajności Twojego sklepu internetowego. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową analizę, dzięki której uzyskasz jasny obraz tego, co należy poprawić.

 • I Nasz ekspert SEO skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
 • II Umówimy się na bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • III SEO konsultant przeprowadzi audyt Twojej witryny i przedstawi Ci strategiczne rekomendacje, dzięki którym poprawisz wydajność swojego sklepu internetowego.
 • IV Otrzymasz szczegółowy raport SEO biorący pod uwagę szereg ważnych czynników rankingowych Google.

  Chcesz poznać
  ofertę?
  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut! Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 9-15.
  Niestety aktualnie nasz konsultant nie jest dostępny. Skontaktujemy się z Tobą w godzinach otwarcia biura.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu telefonicznego przedstawienia mi oferty firmy iCEA. Więcej w Polityce prywatności.
  Wysyłanie
  Masz pytania? Kliknij i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat!
  Rozpocznij chat
  Zamów rozmowę