Zapytaj o ofertę
Agencja digitalowa ICEA S.A. w nowej odsłonie – szerszy zakres usług i większa efektywność
 • ICEA
 • /
 • Blog
 • /
 • Agencja digitalowa ICEA S.A. w nowej odsłonie – szerszy zakres usług i większa efektywność

Agencja digitalowa ICEA S.A. w nowej odsłonie – szerszy zakres usług i większa efektywność

3 min. czytania

ICEA S.A., polska agencja marketingu cyfrowego, odświeżyła identyfikację wizualną, co stanowi integralną część jej strategii rozwoju. Ostatnie zmiany, obejmujące wprowadzenie nowego logotypu i strony internetowej, są odpowiedzią na rozwijające się kompetencje firmy w zakresie automatyzacji i wykorzystywania najnowszych technologii. Podstawowym celem transformacji jest optymalizacja procesów obsługi klientów i rozszerzenie zakresu oferowanych im usług. Dzięki inwestycjom w innowacyjne technologie, ICEA może zaoferować swoim klientom jeszcze bardziej efektywne i nowatorskie rozwiązania, które wspierają ich wzrost i przekładają się na większy zysk.

Rozwiązania skrojone na miarę

Fundamentalnym założeniem rebrandingu ICEA jest poszerzenie zakresu działalności o nowe obszary digital marketingu. Ta decyzja ma zapewnić obecnym klientom szereg usług idealnie dopasowanych do ich potrzeb i oczekiwań, a także rozbudować docelową grupę klientów marki. Na przestrzeni ostatnich 3 lat firma wdrożyła szereg rozwiązań opartych na automatyzacji, własnym stacku technologicznym, a także technologiach sztucznej inteligencji. Kolejnym krokiem jest budowa rozwiązania one-stop shop dla e-commerce, czyli miejsca, gdzie klient znajdzie wszystko, co jest mu potrzebne by skuteczniej działać w Internecie. Dzięki temu ICEA współpracując z partnerami biznesowymi, którzy specjalizują się w tworzeniu rozwiązań dla rynku e-commerce, zapewni swoim klientom jeszcze szerszy zakres usług – od logistyki, przez płatności, wybór CMS, obsługę prawną i konfigurację po holistyczny marketing.

Podstawą naszej transformacji jest zwiększenie efektywności. Digital marketing stał się bardziej skoncentrowany na danych, personalizacji i integracji technologii. Aby dostosować się do nowej rzeczywistości i jak najlepiej odpowiedzieć na sugestie naszych klientów, zdecydowaliśmy się podjąć kilka strategicznych decyzji. Jedną z nich było założenie przed trzema laty działu R&D (Research & Development). Tym samym rozpoczęliśmy prace nad tworzeniem innowacyjnych rozwiązań opartych o automatyzację, własne oprogramowanie oraz technologie AI. Wprowadzone zmiany mają zapewnić naszym klientom przede wszystkim kompleksowość usług i jeszcze lepsze wyniki – komentuje Wojciech Haremza, Prezes Zarządu ICEA S.A. - Rebranding jest częścią tego długoterminowego procesu. Poprzez odświeżenie wizerunku naszej marki, chcemy dać klientom jasny sygnał, że nasz zespół wykwalifikowanych ekspertów jest gotowy, aby pomóc im rozwijać ich biznes przy wsparciu najnowocześniejszych narzędzi - dodaje.

Technologia wspiera, eksperci decydują

Dotychczas ICEA wprowadziła wewnątrz organizacji szereg procesów operacyjnych bazujących na technologiach. Wdrożony został między innymi system integracji i analizy danych rozproszonych, co pozwoliło na trafniejsze dopasowanie strategii. Ponadto, firma zaimplementowała system optymalizacji procesu budowania linków w ramach działań SEO, co w konsekwencji zwiększyło jego wydajność o 80 proc. Kolejnym wdrożeniem był nowy system komunikacji międzydziałowej oraz system działań handlowych – oba te procesy mają na celu maksymalizację efektywności prowadzonych projektów, a także dostosowanie usług do potrzeb klientów na bieżąco.

Rynek digital marketingu dynamicznie się zmienia, dlatego stale inwestujemy w nowoczesne narzędzia, aby wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Nasz zespół to osoby w pełni nastawione na świadczenie najwyższej jakości usług. To doradcy, którzy dzięki implementowanym przez nas technologiom oraz uwadze, jaką wykazują względem prowadzonych projektów, zapewniają nowatorskie, kompleksowe rozwiązania. Wierzymy, że połączenie doświadczenia i wiedzy ekspertów ICEA z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi to klucz do dostarczania najlepszych rezultatów – podsumowuje Wojciech Haremza.
Zamów bezpłatny audyt SEO.
Dowiedz się, co w pozycjonowaniu Twojej strony możemy zrobić lepiej. Umów się na niezobowiązujące spotkanie z naszym specjalistą.

  Dziękujemy za wiadomość!

  Oddzwonimy na wskazany numer telefonu, aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą.

  Do usłyszenia!

  Oceń tekst
  Średnia ocen 3/5 . Liczba ocen: 2
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  *

  Blog

  Dzielimy się tym, co wiemy i co umiemy.

  Czwarta edycja programu “Zwykli-Niezwykli” ruszyła. Wspieramy pasje naszych pracowników
  Czwarta edycja programu “Zwykli-Niezwykli” ruszyła. Wspieramy pasje naszych pracowników
  Zobacz, jak wspieramy naszych pracowników! Właśnie ruszyła czwarta edycja programu "Zwykli-Niezwykli". Sprawdź!
  Czas na iCEA Futsal Poznań!
  Czas na iCEA Futsal Poznań!
  Ogłaszamy wszem i wobec: mamy swoją drużynę! Od dziś iCEA jest dumnym sponsorem drużyny futsalowej. Nie wiesz, o jaką dyscyplinę chodzi? Wszystkiego dowiesz się we wpisie.
  Nowa forma spółki ICEA S.A.
  Nowa forma spółki ICEA S.A.
  Grupa iCEA sfinalizowała proces konsolidacji, którego konsekwencją jest zmiana formy prawnej i przekształcenie jej na spółkę akcyjną – ICEA S.A. […]
  Przeprowadzimy dla Ciebie darmowy audyt e-commerce.

  W trakcie konsultacji wideo z analitykiem wzrostu:

  • Otrzymasz raport widoczności Twojej strony internetowej.
  • Omówimy efektywność Twoich obecnych kampanii reklamowych.
  • Skoncentrujemy się na analizie doświadczenia użytkownika na Twojej stronie e-commerce.
  Umów się na spotkanie
  Paweł Borowik Head of Sales
  Paweł Borowik
  Head of Sales
  Paweł Borowik
  Head of Sales
  Paweł Borowik Head of Sales
  Dowiedz się, jak możemy zwiększyć efektywność rozwoju Twojej platformy e-commerce.
  Zamów bezpłatny audyt e-commerce. Skontaktujemy się z Tobą, aby umówić Cię na niezobowiązującą konsultację z naszym analitykiem.

   Twoja rola w firmie
   Twoja rola w firmie
   Dziękujemy za wiadomość!

   Oddzwonimy na wskazany numer telefonu, aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą.

   Do usłyszenia!

   Dołącz do newslettera
   Solidna dawka wiedzy co dwa tygodnie na Twoim mailu.