Zapytaj o ofertę
iCEA Group nagradza najlepszych! Uroczysta Gala Nagród i podsumowanie 2019 roku
 • ICEA
 • /
 • Blog
 • /
 • iCEA Group nagradza najlepszych! Uroczysta Gala Nagród i podsumowanie 2019 roku

iCEA Group nagradza najlepszych! Uroczysta Gala Nagród i podsumowanie 2019 roku

5 min. czytania

Ubiegły, 2019 rok był dla Grupy iCEA rokiem niezwykle udanym, a wręcz przełomowym, jeśli spojrzymy na strukturę naszej firmy. Rynkowe sukcesy idące w parze ze zwiększaniem liczebności oraz możliwości poszczególnych działów podsumowaliśmy 20 grudnia 2019, kiedy to firmową Wigilię poprzedziła uroczysta Gala, podczas której wręczone zostały nagrody dla wyróżniających się pracowników.

Rozdanie nagród dla pracowników 2019r. - Grupa-iCEA

Czas na nowe rozdanie

2019 rok zakończyliśmy jako jeden z liderów branży SEO/SEM w Polsce. Możemy pochwalić się zwiększeniem przychodu w porównaniu do roku 2018 aż o 37% oraz rozwojem naszej sieci partnerskiej i nawiązaniem współpracy z takimi markami, jak Lech PoznańCollegium Da VinciedroneAfterMarket czy Up Blue. Nasz model biznesowy i wielka waga przywiązywana do jakości świadczonych usług złożyły się na niewątpliwy sukces i pozwoliły na ugruntowanie w świadomości klientów oraz partnerów obrazu Grupy iCEA jako firmy, której działania są równie skuteczne, co transparentne. Cechuje nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do realizowanych kampanii SEO i jest to orientacja, która towarzysząc nam od lat, będzie wskazywała nam drogę również w 2020 roku.

Odebranie nagrody przez pracownika - Grupa iCEA

– Wartością każdej firmy, co szczególnie podkreślamy w Grupie iCEA, są ludzie, którzy ją tworzą. Sukcesy jakie odnieśliśmy i te, które z pewnością odniesiemy w przyszłości, nie byłyby możliwe bez nich, a co za tym idzie bez ich zaangażowania, inicjatywy, włożonego w wykonywanie codziennych obowiązków serca. Trudno mi wyobrazić sobie bardziej budujące, a przy tym bezpośrednie i proste słowa niż te, które usłyszałem niedawno od jednego z naszych nowych pracowników: “cieszę się, że trafiłem do iCEA”. Ja też się cieszę i wiem, że w 2020 będziemy dalej rosnąć w siłę! – mówi Prezes Grupy iCEA, Paweł Borowik.

Nagrodzeni pracownicy w roku 2019 - Grupa-iCEA

Wspierając biznesy naszych klientów nie zapomnieliśmy o własnych strukturach wewnętrznych, które przeszły pewne, istotne z perspektywy całej firmy, modyfikacje. Zmiany te pozwoliły nam stworzyć jeden z największych i niezwykle sprawny dział techniczny oraz zespół specjalistów, odpowiedzialnych za jakość przygotowywanych treści content marketingowych. Rok 2019 był również świadkiem rozrostu naszych kadr – Grupa iCEA liczy dziś ponad… 200 pracowników! Dynamika naszego rozwoju sprawia, że oficjalnie zaczęliśmy poszukiwać już nowej siedziby, która pozwoli nam na planowane w 2020 roku dalsze rozszerzenie liczebności całego zespołu Grupy iCEA.

Nagrodzeni pracownicy grupa-iCEA

Plany na przyszłość w świątecznej atmosferze

Przed nieformalną częścią firmowej Wigilii, która w 2019 roku odbyła się w hotelu Mercure w Poznaniu, miała miejsce wspomniana wcześniej Gala zorganizowana przez Zarząd Grupy iCEA. Event rozpoczął cytat z twórczości Jacka Kaczmarskiego: “Pamiętamy, co było, więc wiemy – co będzie”, a pierwsza wyświetlona prezentacja przybliżyła wszystkim zebranym idee stojące za rozwojem struktur Grupy iCEA. Prelekcja otwierająca Galę okraszona była licznymi anegdotami i nawiązaniami do wspólnej przeszłości, a wieńczyły ją plany na Nowy Rok. Plany optymistyczne, ale i w pełni realne, których wykonanie pozwoli nam zdobyć nowe rynki i zaproponować klientom usługi nieoferowane wcześniej przez konkurencję.

Nagrody dla wyróżniających się pracowników w 2019 roku

Drugim aktem Gali było wręczenie nagród dla wyróżniających się pracowników, których wysiłki przyczyniły się w 2019 roku do rozwoju całej firmy, do optymalizacji pracy poszczególnych działów czy zwiększenia efektywności naszego zespołu. Na liście zwycięzców nie zabrakło również osób, które dbają o atmosferę w firmie, motywują koleżanki i kolegów, świecą przykładem i pokazują, jak wiele jesteśmy w stanie osiągnąć, gdy pracujemy razem. Gala była uroczysta, ale z humorem – prowadzący zasypywali nas anegdotami z życia firmy, a niektórzy wyróżnieni pracownicy zaprezentowali umiejętności oratorskie, które z powodzeniem pozwoliłyby im podbić scenę polskiego stand-upu.

Pracownik Grupa-iCEA z nagrodą za rok 2019

Podczas Gali Nagród podsumowującej 2019 rok wręczono łącznie 12 nagród w postaci szklanych statuetek oraz personalizowanych dyplomów ze zdjęciami, oprawionych w eleganckie ramki. Głosowanie pracowników oraz nominacje Zarządu Grupy iCEA, będące swoistymi nagrodami – niespodziankami, wskazały zwycięzców między innymi w takich kategoriach, jak As Inicjatywy, Debiutant Roku, Rozsądny Mediator, Zabawny Gość czy Tytan Pracy.

Pracownik Grupa-iCEA z nagrodą za rok 2019

Dzięki przyjętej formule głosowania i nominacji docenione zostały osoby mające wpływ na kształt naszej firmy oraz ci, którzy w oczach współpracowników świecą przykładem, pomagają w codziennych zadaniach, a także dbają o dobrą atmosferę w zespole. Jako ciekawostkę warto dodać, że największe brawa otrzymał zwycięzca kategorii Fashionista, zaś salwy śmiechu wybuchły na sali, gdy przemawiał jeden ze zdobywców nagrody w kategorii Zabawny Gość – w tym przypadku zwycięzców było aż trzech!

Zdjęcie grupowe pracowników Grupa-iCEA - rok 2019

Gdy zakończyła się oficjalna część uroczystego wieczoru, słusznie postrzeganego jako najważniejsze wydarzenie wewnątrzfirmowe w 2019 roku, przyszła kolej na świąteczne życzenia, wręczenie upominków i wspólną zabawę. Jak przebiegała ta nieformalna część wieczoru? Spontanicznie! Ożywione i przerywane okazjonalnymi wybuchami śmiechu rozmowy toczyły się przy wszystkich stołach (a nawet przy fortepianie!), a parkiet szybko zapełnił się od miłośników tańców wszelakich. Impreza trwała do samego rana, a co najważniejsze – przywieźliśmy z niej mnóstwo zdjęć, wspomnień oraz pozytywnej energii. Już nie możemy doczekać się kolejnej Gali Nagród!

Zamów bezpłatny audyt SEO.
Dowiedz się, co w pozycjonowaniu Twojej strony możemy zrobić lepiej. Umów się na niezobowiązujące spotkanie z naszym specjalistą.

  Dziękujemy za wiadomość!

  Oddzwonimy na wskazany numer telefonu, aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą.

  Do usłyszenia!

  Oceń tekst
  Średnia ocen 5/5 . Liczba ocen: 8
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  *

  Blog

  Dzielimy się tym, co wiemy i co umiemy.

  iCEA Group partnerem Lech Poznań
  iCEA Group partnerem Lech Poznań
  Grupa iCEA postała w Poznaniu, dlatego to właśnie Lech Poznań został naszym oficjalnym partnerem! Z klubem dzielimy nie tylko miasto, ale też wspólne wartości. Jakie? Przeczytaj we wpisie!
  Dlaczego warto inwestować w hosting? Bezpłatny webinar z najlepszymi ekspertami w branży
  Dlaczego warto inwestować w hosting? Bezpłatny webinar z najlepszymi ekspertami w branży
  Właściciele stron internetowych oraz e-sklepów powinni ze szczególną uwagą podchodzić do tematu ochrony swoich źródeł. Bezpieczeństwo danych to praktyka polegająca […]
  U nas możesz do pracy przyjechać firmowym skuterem! Kilka słów o tym, jak dbać o pracowników
  U nas możesz do pracy przyjechać firmowym skuterem! Kilka słów o tym, jak dbać o pracowników
  Przeczytaj o naszym sposobie na udany employer branding i dowiedz się, dlaczego warto oferować pracownikom coś więcej niż comiesięczna wypłata na koncie.
  Przeprowadzimy dla Ciebie darmowy audyt e-commerce.

  W trakcie konsultacji wideo z analitykiem wzrostu:

  • Otrzymasz raport widoczności Twojej strony internetowej.
  • Omówimy efektywność Twoich obecnych kampanii reklamowych.
  • Skoncentrujemy się na analizie doświadczenia użytkownika na Twojej stronie e-commerce.
  Umów się na spotkanie
  Paweł Borowik Head of Sales
  Paweł Borowik
  Head of Sales
  Paweł Borowik
  Head of Sales
  Paweł Borowik Head of Sales
  Dowiedz się, jak możemy zwiększyć efektywność rozwoju Twojej platformy e-commerce.
  Zamów bezpłatny audyt e-commerce. Skontaktujemy się z Tobą, aby umówić Cię na niezobowiązującą konsultację z naszym analitykiem.

   Twoja rola w firmie
   Twoja rola w firmie
   Dziękujemy za wiadomość!

   Oddzwonimy na wskazany numer telefonu, aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą.

   Do usłyszenia!

   Dołącz do newslettera
   Solidna dawka wiedzy co dwa tygodnie na Twoim mailu.