Zapytaj o ofertę

Czwarta edycja programu “Zwykli-Niezwykli” ruszyła. Wspieramy pasje naszych pracowników

2 min czytania
Czwarta edycja programu “Zwykli-Niezwykli” ruszyła. Wspieramy pasje naszych pracowników
Kategoria Z życia firmy

W styczniu wystartowaliśmy z kolejną, już czwartą edycją programu “Zwykli-Niezwykli”. To program wsparcia dla pracowników, którzy mają niecodzienne pasje oraz wyróżniają się kreatywnością. Kto powiedział, że w Grupa iCEA interesujemy się tylko SEO?

Pierwsza edycja “Zwykli-Niezwykli” odbyła się w 2019 roku, a jej bohaterem był sportowiec Dariusz Nikiel – zapalony mors, fan biegów z przeszkodami, zwycięzca wielu nagród. W kolejnym, 2020 roku wspieraliśmy pasje Sebastiana Rajewskiego – zawodnika MMA, reprezentanta klubu Czerwony Smok, który na swoim koncie ma wiele zwycięskich walk w kategorii lekkiej.

W 2021 roku zmodyfikowaliśmy formułę programu i skupiliśmy się na wyjątkowych osobowościach, które tworzą Grupa iCEA. Zeszłoroczną edycję skierowaliśmy więc do pracowników zaangażowanych w niecodzienne pasje będące częścią ich życia poza pracą.

Spis treści:

Wsparcie bilardowej pasji

Szymon Duda, New Business Manager w Grupa iCEA, to nasz firmowy bilardzista, który dzięki naszemu wsparciu może dalej rozwijać swoją pasję – wyjeżdżać na zagraniczne turnieje, gdzie ma okazję rywalizować z najlepszymi zawodnikami w tej dziedzinie. Program dał Szymonowi szansę na udział w EPBF Euro Tour w austriackim Sankt Johann (czerwiec 2021), gdzie stoczył trzy zacięte walki. Co o samym programie mówi Szymon?

“Serdeczne podziękowania dla Grupa iCEA za wsparcie, jakie otrzymałem w 2021 roku na realizację mojej bilardowej pasji. Dzięki programowi “Zwykli-Niezwykli” mogłem wziąć udział w zawodach rangi Eurotour. Śmiało mogę powiedzieć, że miniony rok był jednym z najlepszych w mojej całej 15-letniej karierze.”

Czwarta edycja programu już ruszyła!

Na zgłoszenia naszych pracowników czekamy do 21 stycznia. Co trzeba zrobić? Wystarczy opisać swoją pasję, pochwalić się zdobytymi dotychczas osiągnięciami i przedstawić swoje cele w nowym roku. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: n.zbik@grupa-icea.pl.

iCEA Group
Jesteśmy międzynarodową agencją digital marketingu, która od 2007 roku wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu. Z dumą możemy powiedzieć, że dysponujemy największym działem technicznym w Polsce, którego budową kierują najlepsi eksperci SEO, SEM i UX z wieloletnim doświadczeniem. Nasza oferta przekracza granice kraju, ponieważ oprócz działań na polskim rynku prowadzimy także kampanie w Indiach i USA. Dzięki naszym kompetencjom i zaangażowaniu pomagamy klientom osiągnąć sukces w Internecie.
Zobacz również
Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.

Oceń tekst
Średnia ocen 5/5 | Liczba ocen: 15

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

Finał Ligi Typera w Grupie iCEA
Finał Ligi Typera w Grupie iCEA
Szaleństwo futbolowe wkroczyło również w nasze progi. EURO 2020 wciągnęło nas w wir wspólnego typowania wyników i dobrej zabawy. Jak skończyły się nasze rozgrywki?
Cały e-commerce w jednym miejscu. iCEA Group na Targach eHandlu
Cały e-commerce w jednym miejscu. iCEA Group na Targach eHandlu
Za nami 23 edycja Targów eHandlu, najważniejszego wydarzenia dla sprzedawców online w Europie Centralnej. 34 prelekcje, 150 wystawców i networking […]
Statuetki semKRK Awards rozdane! iCEA Group z nagrodą za najlepszą kampanię E-commerce
Statuetki semKRK Awards rozdane! iCEA Group z nagrodą za najlepszą kampanię E-commerce
Gala rozdania nagród semKRK Awards 2023 z najlepszymi case studies za nami. 7 czerwca semKRK zawitało ponownie do Starej Zajezdni […]

Rozpocznij

od bezpłatnej
konsultacji SEO

Zainwestuj w szczegółową konsultację SEO i dowiedz się więcej na temat wydajności Twojego sklepu internetowego. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową analizę, dzięki której uzyskasz jasny obraz tego, co należy poprawić.

 • I Nasz ekspert SEO skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
 • II Umówimy się na bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • III SEO konsultant przeprowadzi audyt Twojej witryny i przedstawi Ci strategiczne rekomendacje, dzięki którym poprawisz wydajność swojego sklepu internetowego.
 • IV Otrzymasz szczegółowy raport SEO biorący pod uwagę szereg ważnych czynników rankingowych Google.

  Chcesz poznać
  ofertę?
  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut! Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 9-15.
  Niestety aktualnie nasz konsultant nie jest dostępny. Skontaktujemy się z Tobą w godzinach otwarcia biura.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu telefonicznego przedstawienia mi oferty firmy iCEA. Więcej w Polityce prywatności.
  Wysyłanie
  Masz pytania? Kliknij i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat!
  Rozpocznij chat
  Zamów rozmowę